Jump to content
Dogomania

niteczka

Members
  • Posts

    764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niteczka

  1. Dzięki Ci wielkie Bjutka!
  2. Właśnie dlatego chcę założyć wpłatę cykliczną, aby nikt nie musiał mi przypominać.:p
  3. Widzę, że pieniek jest w użyciu:lol:
  4. No to cioteczka niteczka musi wyróżnić chłopaków na alegratce.
  5. Cykliczną wpłatę na Gabi założę w poniedziałek.
  6. No to muszę założyć Gabi wątek... na moim koncie:evil_lol:
  7. Zaglądam, chociaż trudno mi pisać z kotem na klawiaturze.:evil_lol:
  8. Co tam nowego u Pana Zumisia? Widzę, że kontaktowy:evil_lol: to on jest.
  9. Jeśli pies jest zestresowany, to trzeba dużo czasu.
  10. Ciekawe jak? Widzisz rudasku błotny, jak światowo zrobiło sie na Twoim wątku?:evil_lol:
  11. Śliczne zdjęcie, to w objęciach panusi.
  12. Pewnie się nie dokopiemy.
  13. [quote name='Mysia_']miało być po chińsku :placz: no dobra... japońskim się ewentualnie zadowolę :roll:[/quote] A co się do chińskiego przyczepiłaś? Będziesz wiedziała, czy to chński,czy japoński?:diabloti:
  14. Jaka piękna fryzura!
  15. Mysia, do tego niebieskiego i ja się podłączę:p
  16. I panusia ładna i Melek przystojniak.
  17. [quote name='Negri_2008']a ja nie mam już piwa :placz: bo kupiłam tylko dwa :placz: i jedno TZ oddałam :diabloti:[/quote] No nie, niech TZ sam sobie kupi:evil_lol:
  18. [quote name='rita60']To tak jak ja:pza zdrowko Kubolka i jego rodzine.[/quote] Byłam odcięta 2 dni od Dogo i nie bardzo wiedziałam, co opijacie:multi:
×
×
  • Create New...