[quote name='Mysia_']miało być po chińsku :placz:
no dobra... japońskim się ewentualnie zadowolę :roll:[/quote]
A co się do chińskiego przyczepiłaś? Będziesz wiedziała, czy to chński,czy japoński?:diabloti:
[quote name='Negri_2008']a ja nie mam już piwa :placz: bo kupiłam tylko dwa :placz: i jedno TZ oddałam :diabloti:[/quote]
No nie, niech TZ sam sobie kupi:evil_lol: