[quote name='Mysia_']oczywiście, że ze mną :cool3: A o której Wam rano pasuje? Może być np. o 9? Schronisku znajduję się w Zabrzu - Biskupicach na ul. Bytomskiej 133 :cool3:
Aha, w schronisku jest legowisko, które Gabi dostała od Bjutki, może je odrazu tez zabierzecie? ;)
Gabi to jest bardzo towarzyskie stworzenie :loveu:[/quote]
O widzę, że Gabi, to panna z posagiem :lol: