Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Rybaczek, psiak kochający dzieci, kto Go pokocha?
  2. Bosman ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=145941259 Cały czas jest też na eoferty.com.pl i zwierzeta.low.pl
  3. Karinka jest ponownie na Allegro. Teraz z nowymi fotkami :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=145943389 Powodzenia suńka.
  4. Rybaczek też znajdzie swojego prywatnego człowieka.
  5. Ślicznotka już zdjęta z Allegro :)
  6. Nic nie wiemy w dalszym ciągu :shake:
  7. On ma bardzo śliczny pycholek i jeszcze cały Lampo wyładniał od dotarcia do Psiego Losu.
  8. Myszko, przypomnij o sobie. Może ktoś wypatrzy przemiłą sunię na pierwszej stronie :)
  9. Miło czytać dobre wieści :)
  10. Pikuś potrzebuje Pana, który nie da sobie wejść na głowę ;)
  11. Dlaczego nikt nie szuka starszych piesków :shake:
  12. Super jest mieć wesołego psiaka:)
  13. Psiaki poznają u Was człowieka.
  14. Martwię się o Julcie. Z tego co można się było dowiedzieć to miła i ufna sunia.
  15. Miła Myszka. Niech i do niej szczęście się uśmiechnie.
  16. A jak się daje ogłoszenie do Oferty? Może głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem. I to chyba musi być lokalnie?
  17. Tak chciałbym, żeby Lampo-Onek był już w domu.
  18. Muszę się usprawiedliwić ;) , fotek nie wstawiłem, ponieważ nie dotarły jeszcze do mnie. Pamiętam i wkleję, jak już do mnie dotrą (ostatnio coś długo te przesyłki wędrują, a przecież strajkuje tylko zwykła poczta :evil_lol: )
  19. Raczej się Saruśka nie ucieszyła :shake: z kagańca. Na razie intensywnie ćwiczymy zakładanie. Dużą pomocą jest rzecz jasna kiełbaska :cool3: Można ją włożyć do kagańca, na przykład. Albo nagrodzić małpiszonka po zdjęciu tego narzędzia tortur. Na razie suńka nosi kaganiec do minuty, a później uwalniamy ją, nagradzamy i wygłaskujemy :loveu: Zobaczymy, jak szybko będziemy robić postępy ;) Erko, wiedziałem tylko, że ten sadysta ma drugą ONkę, dowiedziałem się o tym z tego wątku, więc nic więcej nie wiem.
  20. Co słychać u Juli. Czy ktoś coś wie?
  21. W Uciechowie są do wzięcia psie ideały :)
  22. Myszka przywitała dzień z wierszykiem :), popołudniowe odwiedziny niestety bez wierszyka (może to i lepiej, bo nie jestem utalentowany w tym kierunku ;) )
  23. Na tym zdjęciu ma taką zamyśloną minkę, że można by pomyśleć, że to pies - filozof ;)
  24. Trochę pracy i cierpliwości i ma się przyjaciela na całe życie :)
×
×
  • Create New...