Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. A to łobuz :) Chociaż z drugiej strony wiadomo, że szczotka to wróg psa ;)
  2. Jak ta wesoła Myszka ślicznie ciągnie się na smyczy :)
  3. Julcia, na nowy rok życzę dobrego domku.
  4. U nas łazienka jest malutka, Saruśka miała by kłopot, żeby się zmieścić, za to bezpiecznie czuje się w przedpokoju - jest ciemny i malutki, akurat takiej wielkości, że można się zwinąć w kulkę i leżeć ;)
  5. Sara to już staruszka, ale czy to znaczy, że nie zasługuje na dobry dom, żeby spędzić w nim jesień życia :(
  6. Dingusiu, żeby nadchodzący rok był dla Ciebie dobry. Niech ustawi się kolejka po wyjątkowego psiaka z Uciechowa.
  7. Saruśka bardzo boi się petard:( Na szczęście okna u nas są dość dźwiękoszczelne, a na wszelki wypadek zakupiliśmy u weta tabletkę uspokajającą. Zdjęcia wrzucę, jak tylko zgram z aparatu :)
  8. Bidulka, kto może jej pomóc?
  9. Spacer to pewnie dla Myszki jedna z niewielu chwil szczęścia w smutnym, schroniskowym życiu.
  10. [quote name='justynavege']rozweselacz ale ciagle w schronisku :([/quote] Nikt nie chce być rozweselany?
  11. Mały Pikuś nie powinien spędzać młodości w schronisku.
  12. Rybak, psiak, który czeka na swój prywatny fotel w ciepłym domku.
  13. Dobrze, że ogłoszeń jest coraz więcej. Oby któreś okazało się szczęśliwe.
  14. [quote name='justynavege'] tylko skąd jej niechęć do samców ??:crazyeye: [/quote] Może Almusia boi się samców. Mój małpiszonek bardzo się boi i na początku chciała zjeść każdego, który podszedł zbyt blisko. Dopiero niedawno zobaczyła, że nie każdego psa trzeba się bać. Dalej jest ostrożna i pełna rezerwy w stosunku do psów, ale nie reaguje od razu kłapaniem szczęką :cool3:
  15. Zurdo, z pewnością Twój dziadek się nie pogniewał. Ktoś, kto kochał onkowate uszyska, ten na pewno rozumie.
  16. Kto może dać dom tej nieszczęśliwej suni?
  17. Coraz zimniej, rok się kończy, a ta prześliczna sunia dalej bezdomna :(
  18. Saruśka nie dostała drugiej skarpetki, a to dlatego, że pod choinką był dla niej sznurek :) Bardzo lubi się nim bawić. Małpiszonek dostał też pluszaka, często go nosi i śpi z nim przy mordce. Jak na razie odgryzła mu nos. Choinkę suńka zignorowała, kiedy ją przyniosłem Sara nie zareagowała w ogóle, a gdy choinka stała w stojaku podeszła i obwąchała i obmerdała ogonem. Problem tylko z merdającym ogonem, który strąca bombki :)
  19. Mój tata ma sunię podobną do Norci. Bardzo się przyjaźniły. Za każdym razem, gdy odwiedzam ojca i patrzę na jego sunię odczuwam smutek. Tyle razy biegały razem za piłką, ganiały się. Patrzeć na nie, hasające w ogródku, to była wielka przyjemność. Przez pierwszy okres, gdy przyjeżdżaliśmy, ojca suńka szukała Nory :( Norcię pochowaliśmy właśnie tam, tak lubiła tam jeździć. Te Święta są inne, dla Agi i dla tych, którzy stracili przyjaciela, chyba lepiej, że Aga spędzi je poza domem, gdzie każdy kąt przypomina Rajka. Rajko, postaraj się przyjść do Agi w Święta, może takie odwiedziny pomogą, choć trochę, ukoić ból.
  20. Rasta, daj swojej pani trochę radości w te Święta, postaraj się odwiedzić choć na chwilkę.
  21. Bardzo dziękujemy za życzenia :) Również życzę Wam wszystkim dobrych, spokojnych, rodzinnych Świąt. Małpiszonek zostaje w domu bardzo ładnie, nie mam mowy o zniszczeniu czegokolwiek, ani o wyciu, na przykład ;). Druga skarpetka czeka na Saruśkę (pobawimy się w Święta), a choinkę ubieram rano, więc napiszę o reakcji suńki trochę później.
  22. Piękna Saro, z okazji Świąt życzę Ci szybkiego znalezienia wspaniałego domu na jesień życia.
  23. Dziękuję Wam za ciepłe słowa. Noreczko, gdziekolwiek jesteś życzę Ci Wesołych Świąt, czekaj tam na mnie, kiedy już przyjdzie mój czas wybiegnij mi na spotkanie z tym swoim radosnym szczekiem.
  24. Dzisiaj pakowaliśmy prezenty, brakowało nam jednej karteczki - z imieniem Nora, bardzo brakowało. Oprócz tego nie było zimnego nochala, który wszystko musiał obejrzeć:( I tak Norcia będzie z nami w te Święta, tylko niestety nie ciałem :shake:
×
×
  • Create New...