Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. [quote name='yewcia1']Uśmiech biały bo Pikolec młody psiak;)[/quote] Pikuś nie chce spędzać dzieciństwa i młodości w schronisku.
  2. Zima coraz bliżej, choć na razie ciepło. Gdzie Julcia się podzieje, gdy przyjdą mrozy?
  3. Biduś. Czeka już od wakacji i nic :(
  4. Ta sunia jest w bardzo pilnej potrzebie. Całe szczęście, że zima w tym roku łaskawa, więc na razie nie zamarza jej woda w misce. A co będzie za kilka dni, tygodni? Sara nie może długo czekać, nie jest już szczeniakiem, czas biegnie dla niej bardzo szybko. Czy zdąży znaleźć dom :(
  5. [quote name='yewcia1']Oj tak on uwielbia towarzystwo ludzi i biuro to najlepszy moment po spacerku.[/quote] Szkoda, że nie może mieć stałego kontaktu z człowiekiem :( Domek by się przydał.
  6. [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9959/p1000935ww4.jpg[/IMG] Nie sposób nie uśmiechnąć się widząc taką wesołą mordkę :loveu:
  7. Jak będzie tak dalej niszczyć to zmarznie gdy nadejdą mrozy :shake:
  8. Czy pierzynka rozerwała się sama, czy sunia jej pomogła :cool3:
  9. I co? Nikomu nie jest smutno? Nie uwierzę. Wesoły psiak to najlepsze lekarstwo na wszystkie smutki:)
  10. [quote name='justynavege']chyba im warcaby dam hehehhe bo dziś wyszarpały spory kawał koldry która ocieplała nawiewne miejsca[/quote] Może dać im do boksu jakieś zabawki żeby zapobiec dalszemu zjadaniu kołdry ;)
  11. Komu kochanego rudzielca, komu...
  12. [quote name='justynavege']Pikolec to ciezki orzech do zgryzienia ale jak kazdy psiak potrzebuje człowieka[/quote] Pikuś potrzebuje człowieka wyjątkowego, takiego, który potrafiłby zaakceptować specyfikę tego szczekacza :)
  13. Zurdo, Rasta przysłała do Ciebie bidę, która potrzebowała pomocy. Na pewno będzie Colaczce u Ciebie bardzo dobrze, a Rasta będzie czuwać z daleka. Dużo zdrowia, dla Ciebie i Twojej tymczasowej (a może na dłużej?) lokatorki. I jak tu nie wierzyć, że nasi pożegnani przyjaciele obserwują nas stamtąd?
  14. [quote name='justynavege']Myszka zeżarła Lisiczce obróżkę [/quote] A to łobuziak z tej Myszki ;)
  15. Powodzenia duży, biały psiaku :)
  16. [quote name='justynavege']Dinguś jak zwykle wesoły tak wylewny w okazywaniu swoich uczuć ze trzeba uwazac by zębow nie powybijał hihiih - tak skacze by choć raz dać buziaka [/quote] Skoczna bestia z Dingusia :loveu:
  17. To tylko trzymać kciuki, żeby Pikuś dał się przekonać do zmiany zachowań :)
  18. Takie przemiłe psisko, a w dalszym ciągu nie ma domu :(
  19. Grubciu, poszukaj szczęścia na pierwszej stronie.
  20. Chyba Saruśce tu wygodnie :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7417/sara6bo7.jpg[/IMG][/URL]
  21. Sara, piękna starsza podhalanka bardzo, bardzo prosi o dom.
  22. Biedna Myszka wciąż czeka :shake:
  23. [quote name='yewcia1']Prosimy dziś o relację co tam realnie u Dingusia?;)[/quote] Też przyłączam się do prośby ;)
  24. Kolejny weekend minął, a Pikulca dalej nikt nie chce?
  25. Ojej, nikt Rybaczka dziś nie odwiedził.
×
×
  • Create New...