Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Żeby tak wreszcie ktoś wypatrzył cudnego rudzielca.
  2. Kto przygarnie ślicznego Rybaczka?
  3. [quote name='zurdo']Aż boję się spytać, co jeszcze Sarcia pija... Rabarbar, jabłka, a może... to samo tylko w wersji sfermentowanej, wzbogaconej odpowiednią ilością procentów ;)[/quote] Truskawkowy kompot dostała na próbę, a normalnie popija tylko świeżą wodę :)
  4. Zurdo, przetestowaliśmy czy Saruśka lubi kompot z truskawek. Bardzo go lubi :) Teraz gdy tylko w mieszkaniu unosi się zapach gotowanych truskawek małpiszonek pilnuje kuchni :evil_lol: A ostatnio mamy w domu dodatkowy budzik :mad:. Codziennie około 6:30 (normalnie budzimy się o 7) rozlega się w domu popiskiwanie, suczydło domaga się chwili zainteresowania.
  5. Zdrojko, zawsze gdy pomyślę o Norci robi mi się ciepło na sercu. Nawet wtedy gdy z oczu płyną łzy. Tak jak dziś :( Dziś wieczorem minie rok, od kiedy nie ma z nami mojej kochanej przyjaciółki. 365 dni bez Ciebie, Norasku smutno mi dzisiaj :shake:
  6. Ogłosiłem Julkę ponownie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=202616854
  7. Rybak szuka swoich ludzi na Allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=202610525[/url]
  8. [quote name='justynavege'] [B]Dianka szczepienie zniosła dzielnie ale wymiękła przy psikaniu Frontlinem [/B] [B]nie cierpi tego [/B][/quote] Jakbym czytał o Saruśce. Jak tylko zobaczy Frontline kładzie się na podłodze i piszczy. Pomyślałby kto, że chcą psu krzywdę zrobić ;)
  9. Yewcia, dzięki za info o GG :) Muszę szybko wpisać do kontaktów
  10. Po tym zdjęciu to powinna być już kolejka po Rybaczka.
  11. Miska z żarełkiem jakby mniejsza :evil_lol: Yewcia, możesz podać adres tej galerii, gdzie psiaki są ogłaszane?
  12. Rybak, mimo, że nieduży musi mieć sporo energii :evil_lol: Super, że Rybaczek ma nowe ogłoszenia :)
  13. Aresik, czasem potrzeba dużo czasu zanim zdecydujemy się dać dom kolejnemu psiemu przyjacielowi. Podejrzewam, że taki czas nadejdzie i dla Ciebie. Znam osoby, którym zajęło to dużo czasu, są osoby (w tym i ja), które szybko zdecydowały się na to, żeby w pustym domu znów zagościł stukot kochanych psich łapek. Szajbus widzę że Balbinka też taka odważna jak moja Saruśka :) Dobrze, że jej nie przychodzi do głowy skakać na rączki, onkowaty pies na rączkach mógłby być kłopotliwy :evil_lol:
  14. Gdy Saruśka trafiła do nas nie znała smaku wielu rzeczy i nie chciała ich jeść. Na początku nie było zainteresowania nawet serkiem białym, jajkiem na twardo itp... Smakowało jej tylko mięso z ryżem i warzywami. Dopiero z czasem nauczyła się jeść coraz więcej rzeczy :) Niedawno próbowała też śliwki :) Za to do suchej karmy nawet nie próbuje podchodzić. A temu misiu zrobiła się dziura i małpiszonek go wypatroszył :evil_lol:
  15. Od wczorajszego wieczoru ochłodziło się trochę :) Saruśka ożywiła się, a gdy późnym wieczorem gotowaliśmy kompot z truskawek okazało się, że małpiszonek lubi truskawki.
  16. Kontroluje co jest w misce :evil_lol: [SIZE=1](A tam pewnie tylko woda ;) )[/SIZE]
  17. Kiedy ten śliczny rudzielec zapadnie komuś w serce?
  18. Czytam o jej zachowaniach i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że psinka musiała wcześniej mieszkać z człowiekiem.
  19. Ale uśmiechnięte pyszczydło :)
  20. [quote name='justynavege']Dzinka nabrała trochę ciałka :multi: [/quote] Psiaki szybko nabierają ciałka u Was :) Widać, że są dobrze karmione.
  21. Rybaczek wciąż wypatruje domu :shake:
  22. Zdrojko, nie wiem czy to kwestia innego podejścia. Może to po prostu miłość jaką darzymy naszych przyjaciół, nawet gdy nie ma już ich z nami. Dziś mam za sobą ciężką noc. Odezwało się moje choróbsko, a lek jakoś słabo działał. Nie wiem, może to z tych paskudnych upałów. Tak bardzo brakowało mi Norci, zawsze gdy się źle czułem przychodziła i kładła mordkę na moim brzuchu, dawało to prawie natychmiastową ulgę.
  23. W związku z tym, że Bosman jest psiakiem chorym potrzebuje domu "na wczoraj". Kto wypatrzy starszego psa?
×
×
  • Create New...