Norasku kochany, proszę o łapinki od jutra. A zaglądających bardzo proszę o kciuki.
Jutro mała mordka ma wizytę kontrolną u naszej pani doktor. Teraz krew i ogólne oględziny, a po wynikach pewnie USG. Jak zwykle stres jest. A w styczniu wizyta u kardiologa, zobaczyć, jak leki działają.
Denerwuję się. Za każdym razem coraz bardziej, bo mała mordka coraz starsza.