Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72044
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Wczoraj wybraliśmy się na działkę. Co prawda tylko na pobyt dzienny, bo na nocowanie jeszcze za chłodno. W domku tylko 4 stopnie, więc nie nagrzałby się szybko. Ale trochę pobyliśmy, Gajulka i Iguś pobrykały. Ogólnie masa radości Fotki Igusia brak, ponieważ biegał cały czas
  2. Dużo zdrowia Nadziejko. Przelew za cegiełkę dzisiaj poszedł.
  3. Już po czasie, ale poproszę cegiełkę za 10 złotych. Przelew zrobię jutro.
  4. Dużo zdrowia Wam życzę.
  5. No bo jak można cały dzień głodzić kochanego psa Na szczęście dzisiaj humor już lepszy. Wyniki już mamy, jutro będziemy umawiać omówienie u sił medycznych.
  6. Na razie jeszcze się nie pojawiły. Mniam, tego mi brakowało po obiedzie.
×
×
  • Create New...