-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
ło matko ale Kesi wydoroślała <szok> !!! Jak ją widziałam to to takie dziecko było a teraz?? Panienka!
-
Niesamowity jest Raptusek.... Cairn terrier - oj jakie cudeńka, moja mama sie w nich kocha;). Pozdrawiam
-
Oj kochany Momusku w hoteliku będzie Ci lepiej!
-
Futrzaczku ile masz kasy???:cool1:
-
Dzień dobry! W imieniu Nadzieji Dobermana ( [url]www.nadzieja-dobermana.up.pl[/url] ), a co za tym idzie potrzebującym psom, tej cudownej rasy jaką sa dobermany - chciałabym prosić o pomoc... W tej chwili mamy przeszło 35 psów '''rozrzuconych'' po całym kraju - przeznaczonych do pilnej adopcji. W większości to psy ze schronisk - a jak wiadomo, w naszych schroniskach nie dzieje sie dobrze, więc ta delikatna rasa, nieprzystosowana do życia w takich warunkach po prostu ginie... umierają często młode, zdrowe psy, które zawiodły się na ludziach. Właśnie dla takich porzuconych, nie znających często pojecia ''dobro'', ''ciepło'' i ''miłość'' stworzyliśmy Nadzieję Dobermana. Zajmujemy się głównie wyciąganiem przedstawicieli rasy i podobnych psów ze schronisk czy od nieodpowiedzialnych ludzi, następnie szukaniem im domów, w których poznaja człowieka jako coś dobrego...Dzięki naszej grupie sporo psów znalazło domy w Polsce i nie tylko. Niestety dobermanów cały czas przybywa... Nie mamy środków aby im pomóc... Dlatego wołamy o pomoc w imieniu dobermanów skazanych na smierć.... Doba w hoteliku (kojcowym) kosztuje około 20zł... jeśli dochodzi np. leczenie chorób skóry lub innych chorób - utrzymanie dobowe wynosi ponad 40zł. Niestety nie mamy osób chętnych do zaopiekowania się danym psem na czas szukania domu - tzw. domów tymczasowych, więc jesteśmy zmuszeni najbardziej potrzebujące psy oddawać do hotelików bądź domów tymczasowych płatnych... Potrzebujemy Waszej pomocy... Jeśli choć troszeczkę lubicie dobermany - pomóżcie nam pomagać.... To tekst do rozsyłania do ludzi lubiących dobermany (myślę że jakieś sklepy i hodowle może i inne sruty tuty) może być???
-
Bedlington terier rodowodowy już w nowym domku
Karilka replied to Cheritka's topic in Już w nowym domu
O jeju przecież to straaasznie rzadka rasa! Nie wiem o nich prawie nic...kurcze co sie dzieje na tym świecie:placz: -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Karilka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Mój Dolar - Jumbo ma gorzej... on nie przestaje jak powiesz nie wolno. Jak go spuściłam kiedyś bez kagańca to on na mnie biegnie - skacze, szczeka, powarkuje (niby w zabawie) i dzięki temu mam poszarpana kurtkę... Teraz jak go spuszczam to tylko w kagańcu i w odludnym miejscu bo nie moge go opanować... dla swiętego spokoju rzucałam mu patyka jak tak robił ale teraz sie zaparłam i lekceważę - może nauczy się że to nic nie daje i przestanie...kiedyś. OBY bo to go skazuje na wieczne zakuwanie w kaganiec i chodzenie na lince... Ogólnie to nie ułozony pies - teraz jest lepiej ale na początku to kradł jedzenie z talerza albo wskakiwał na lade w kuchni i wyżerał (nawet masło z pojemnika!!!), nie słuchał sie w ogóle nic - teraz niewiele lepiej jest... mam nadzieje że będzie z niego jeszcze pies bo na razie to nie pies tylko ciężar...Druga sprawa że w nim jest mnóstwo miłości i praktycznie zero agresji (tylko na drugiego psa przy jedzeniu, do kotów i innych małych zwierząt domowych) -
Sznaucerku kochany... nie zostawie Cie
-
Ej... to on nie jest duży taki bardzo bardzo! Przecież jest wielkości dobermana! Ja tu myślałam ze to takie psiiisko wielkości doga niemieckiego a tu 70cm<szok>... Nie ładnie, nie ładnie ciapuś;] tak psa tu powiększać. Mój doberman ma 71cm i wg. mnie nie jest ogromnym psem:diabloti:
-
Skacz wilczarzyku:razz:
-
Co u naszego piesiaczka?
-
Siedem maleńkich mordek czeka na własną miskę
Karilka replied to androlka's topic in Już w nowym domu
To takie lekki collie!:cool3: -
Śliczności - no nadziwić sie nie moge że takie cuda po ziemi chodzą:loveu: PS: gdzie tam nokia... kiepski aparat! Ericsony maja najlepsze aparaty!
-
No jest Vika;). Ale coś by tak jakąś zgrabną dobermanią talię pokazać - to wizytówka rasy;). I logo w rogu po lewej stronie nie wielkie... tylko przydałoby się takie wiecie no... spojrzysz i zostaje Ci obraz w głowie... trzeba by pomysleć. I jak by było jakieś fajne to może na stronke wstawić i wogóle zaprezentować, rozprzestrzenić... Fajnie mówić... ale może ktoś ze zmysłem plastycznym buy sie pokazał? Moje pomysły z przed 2 tyg sie realizują - wspólne allegro i logo... czemu tak późno:evil_lol: