Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. ło matko ale Kesi wydoroślała <szok> !!! Jak ją widziałam to to takie dziecko było a teraz?? Panienka!
  2. Niesamowity jest Raptusek.... Cairn terrier - oj jakie cudeńka, moja mama sie w nich kocha;). Pozdrawiam
  3. Oj kochany Momusku w hoteliku będzie Ci lepiej!
  4. Aha :cool1: Ile teraz mamy dobków w sumie????
  5. OBY.... Melanż dla Ciebie jest gdzieś chatynka! Wiedz o tym!
  6. Futrzaczku ile masz kasy???:cool1:
  7. Dzień dobry! W imieniu Nadzieji Dobermana ( [url]www.nadzieja-dobermana.up.pl[/url] ), a co za tym idzie potrzebującym psom, tej cudownej rasy jaką sa dobermany - chciałabym prosić o pomoc... W tej chwili mamy przeszło 35 psów '''rozrzuconych'' po całym kraju - przeznaczonych do pilnej adopcji. W większości to psy ze schronisk - a jak wiadomo, w naszych schroniskach nie dzieje sie dobrze, więc ta delikatna rasa, nieprzystosowana do życia w takich warunkach po prostu ginie... umierają często młode, zdrowe psy, które zawiodły się na ludziach. Właśnie dla takich porzuconych, nie znających często pojecia ''dobro'', ''ciepło'' i ''miłość'' stworzyliśmy Nadzieję Dobermana. Zajmujemy się głównie wyciąganiem przedstawicieli rasy i podobnych psów ze schronisk czy od nieodpowiedzialnych ludzi, następnie szukaniem im domów, w których poznaja człowieka jako coś dobrego...Dzięki naszej grupie sporo psów znalazło domy w Polsce i nie tylko. Niestety dobermanów cały czas przybywa... Nie mamy środków aby im pomóc... Dlatego wołamy o pomoc w imieniu dobermanów skazanych na smierć.... Doba w hoteliku (kojcowym) kosztuje około 20zł... jeśli dochodzi np. leczenie chorób skóry lub innych chorób - utrzymanie dobowe wynosi ponad 40zł. Niestety nie mamy osób chętnych do zaopiekowania się danym psem na czas szukania domu - tzw. domów tymczasowych, więc jesteśmy zmuszeni najbardziej potrzebujące psy oddawać do hotelików bądź domów tymczasowych płatnych... Potrzebujemy Waszej pomocy... Jeśli choć troszeczkę lubicie dobermany - pomóżcie nam pomagać.... To tekst do rozsyłania do ludzi lubiących dobermany (myślę że jakieś sklepy i hodowle może i inne sruty tuty) może być???
  8. O jeju przecież to straaasznie rzadka rasa! Nie wiem o nich prawie nic...kurcze co sie dzieje na tym świecie:placz:
  9. Mój Dolar - Jumbo ma gorzej... on nie przestaje jak powiesz nie wolno. Jak go spuściłam kiedyś bez kagańca to on na mnie biegnie - skacze, szczeka, powarkuje (niby w zabawie) i dzięki temu mam poszarpana kurtkę... Teraz jak go spuszczam to tylko w kagańcu i w odludnym miejscu bo nie moge go opanować... dla swiętego spokoju rzucałam mu patyka jak tak robił ale teraz sie zaparłam i lekceważę - może nauczy się że to nic nie daje i przestanie...kiedyś. OBY bo to go skazuje na wieczne zakuwanie w kaganiec i chodzenie na lince... Ogólnie to nie ułozony pies - teraz jest lepiej ale na początku to kradł jedzenie z talerza albo wskakiwał na lade w kuchni i wyżerał (nawet masło z pojemnika!!!), nie słuchał sie w ogóle nic - teraz niewiele lepiej jest... mam nadzieje że będzie z niego jeszcze pies bo na razie to nie pies tylko ciężar...Druga sprawa że w nim jest mnóstwo miłości i praktycznie zero agresji (tylko na drugiego psa przy jedzeniu, do kotów i innych małych zwierząt domowych)
  10. Hehe dzodzo nie ładnie, nie ładnie:diabloti:
  11. Znamy tego dobermana???:placz: [url]http://www.allegro.pl/item166251228_oddam_w_dobre_rece_19_miesiecznego_dobermanka.html#photo[/url]
  12. [url]http://www.allegro.pl/item166679625_doberman_seter_szczenieta_7_tyg.html[/url]
  13. Na allegro są szczeniaki po rodowodowej dobermance i rodowodowym seterze - super połączenie moim zdaniem - do oddania więc chętnych na szczeniaka dobka odsyłać tam oki? one też chatynek potrzebują a człek wydaje sie oki skoro je oddaje!
  14. Sznaucerku kochany... nie zostawie Cie
  15. Ej... to on nie jest duży taki bardzo bardzo! Przecież jest wielkości dobermana! Ja tu myślałam ze to takie psiiisko wielkości doga niemieckiego a tu 70cm<szok>... Nie ładnie, nie ładnie ciapuś;] tak psa tu powiększać. Mój doberman ma 71cm i wg. mnie nie jest ogromnym psem:diabloti:
  16. Skacz wilczarzyku:razz:
  17. Co u naszego piesiaczka?
  18. To takie lekki collie!:cool3:
  19. Śliczności - no nadziwić sie nie moge że takie cuda po ziemi chodzą:loveu: PS: gdzie tam nokia... kiepski aparat! Ericsony maja najlepsze aparaty!
  20. No jest Vika;). Ale coś by tak jakąś zgrabną dobermanią talię pokazać - to wizytówka rasy;). I logo w rogu po lewej stronie nie wielkie... tylko przydałoby się takie wiecie no... spojrzysz i zostaje Ci obraz w głowie... trzeba by pomysleć. I jak by było jakieś fajne to może na stronke wstawić i wogóle zaprezentować, rozprzestrzenić... Fajnie mówić... ale może ktoś ze zmysłem plastycznym buy sie pokazał? Moje pomysły z przed 2 tyg sie realizują - wspólne allegro i logo... czemu tak późno:evil_lol:
  21. Ej a gdyby np. zamiast myślników doberki powstawiać??? takie małe znaczki dobkowe....ejjj i może ktoś jakieś logo wymyśli? Fajnie by było mieć logo:D
×
×
  • Create New...