Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Potrzeba tylko głupiego 50zł dla Reno2001 za Paliwko. Trzymajcie wszyscy kciuki na dogranie tego całego cyrku w sobotę..:roll:
  2. ocelot okej. Postaram się wszystko załatwić ale to będzie trudne...
  3. Cholera jasna... Nie wiem dokładnie na którą tam ruda76 chce jechać i wracać. Ma podać konkrety jutro...
  4. Przekonać prymitywów cięzko było.. No ale ważne, ze sie zgodzili:cool3:. Nawet zgodzili sie pare dni przetrzymać po sterylizacji w domu;).
  5. emilia2280 ona ma tylko tą suczkę i tego owczarkowatego. No i chca zostawić jednego na pewno pieska. takiego na krótkich łapkach. Jest na zdjeciach gdzieś. Reszte mam nadzieję, ze oddadzą dopóki sa małe. Potem będą siedzieć na łańcuchach... Całe zycie.
  6. Cholera... Ile tych dobermanich nieszczęść...:placz::placz::placz: Ten czekoladek zagłodzony... Kochany... :-( Poryczałam się. Znowu. Z bezradności. Głupia bezradność.. Gdyby kawałek miejsca więcej... :placz:
  7. To jest "sznaucerek" ogoniaste śliczności. Jego nazywają diabeł bo podobno jest strasznie charakterny. [IMG]http://images24.fotosik.pl/214/52447ed739eeb3bcmed.jpg[/IMG]
  8. Są zdjęcia w pierwszym poście. Wklejam jeszcze jedno: [IMG]http://images33.fotosik.pl/254/2cda93cc69fb4814med.jpg[/IMG]
  9. Jutro się dowiem które i ile szczeniaków mogę uratować od budy, łańcucha, resztek jedzenia. (dziś przy mnie jadły jakies zlewki typu: ziemniaki, skorupki od jajek i zupa:shake:. No i kosci.) Zaraz wstawię zdjęcia
  10. Z wsiowych, 4 miesięcznych szczeniaków nie pojedzie cała czwórka:shake:. Pojadą 2 może 3. Jeśli pojadą 3 to może niech pojedzie szczyl, ten co ma jechać do Bazyliah? Jesli 2 pojadą to może niech jedzie i ten od Bazyliah i czekoladka. Szkoda marnować miejsca u ciotki wandul 66:evil_lol:. U mnie jest komplet zwierzaków i czekoladka chyba by miała lepiej właśnie u wandul 66 z innymi dzieciakami, kociakami itd.:lol:
  11. Jeden z 5 poszedł do nowego domu - komuś oddali. Mam fotki - walcze z kompem. "My z mężem już myślelismy jak im tu budy z łańcuchami porozstawiać i jednemu tam, drugiemu tam, trzeciemu tam a ten mały niech luzem lata, także miejsce by było dla nich, ale jak pani chce wziąć to niech bierze tylko musze pomyśleć razem z dziećmi, które" Jednego nie oddadza na pewno. Czyli: Dopóki to maluchy - mają bawić sie z dziećmi. Urosną - łańcuch i buda Na sterylizacje sie zgodziła.:lol:
  12. [quote name='Karilka']Hej dogomaniacy! Bardzo pilnie potrzebuję transportu dla 4 szczeniorków na DT w Bytomiu - u wandul 66 - z Łodzi. To dla nich [B]szansa na życie[/B]! Czy jest ktoś, kto mógłby maluchy zabrać? Są na trasie Łódź - Tomaszów Maz. ale dowóz do samej Łodzi sie rzecz jasna znajdzie. Tu ich wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111209[/URL] [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]PILNIE poszukiwany transport: [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red][B][SIZE=7]Łódź - Bytom[/SIZE] dla 4 szczeniaków! [SIZE=3]:placz:Proszę o pomoc!:placz:[/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Przypominam. Prosze o pomoc...
  13. GrubbaRybba co to za dom? Dzodzo niech dom prześwietli jak ma czas. chyba, ze masz kogoś innego, zaufanego i znającego sie na ludziach;).
  14. Postaram się. Mam nadzieję, że ruda76 pomoże. Sama będe wyglądac jak idiotka. A dwie "idiotki" to już jest ostra zapora;).
  15. [quote name='emilia2280']Zaplacé za sterylizacjé i tej suki, jak juz ogarniecie szczeniaki. Chyba potrzebny jej bédzie DT po sterylce. EDIT: i 70zl do transportu dolozé.[/quote] Emilio jesteś super!!!:multi: Nie wiem, czy na sterylizację uda mi się namówić tych ludzi... Transport - SUPER!:multi::multi::multi: Zostaje tylko 40zł i mam nadzieję, ze Reno2001 poczeka pare dni na bazarki:oops:. Dzisiaj skołuję cyfrówkę i podejde pociachać zdjątka;). Mam nadzieję, że żadni goscie nie przeszkodzą...
  16. Ocelot, to wiesz już, które psiaki znalazły dom? Czekoladka znalazła? Przydałby mi sie kolor psiaka taki, zeby nie wtapiał mi sie w wykładzine bo takiego to zadeptać łatwo jak sie położy. Czekoladka lub ten jasny byliby najlepszymi kandydatami. Ale jak znalazły domki to czarnuszek również mile widziany;).
  17. GrubbaRybba dziękuję za pomoc! Super! Co do łaćcuchów to ten pies ma taki 2 metrowy nawet ale sie zaplątuje o taki pal, prawdopodobnie podtrzymujący jego "budę". "Sam sie zaplącze - sam sie odplącze" i siedzi całymi dnami na 30 cm kawałku...:shake:
  18. Próbowałaś na oranżadę? Taniej by wyszło:diabloti::diabloti::diabloti: Liczę na dogomanaików wybierających się na wystaę w Bytomiu w tą niedzielę. Super, że Reno2001 mozesz sie poświęcić:loveu:. dziękuję.
  19. Łódź - Wawa to czesta trasa. Powinien sie szybko taki transport znaleźć.
  20. Reno2001 super! Jednak mam nadzieję, że ktos mi odpisze z watku wystawy w Bytomiu...:roll: 110zł to dużo. Nie stać mnie na taką sumę:-(.
  21. Śliczny jak kotek orientalny.. A jak dogaduje sie z psami...czy w ogóle sie dogaduje?
  22. Podniosę! Uratujmy maluchy przed lasem lub łańcuchem!
  23. Kasia dostał obrożę. Czerwoną, porządną z odblaskiem nawet. Ma mieć łańcuch zdjęty jeśli obroża się sprawdzi. Postaram się dopilnować tego Sznaucerka dostała szelki i obrożę. Stoi w szelkach przy budzie. Ma poranioną szyję i stąd szelki. Najbardziej wkurzajace jest to, że oni pieniądze mają na coś takiego:angryy:. Ale nie kupią, bo przecież po co. Pies to pies. Ma szczekać i tyle.
×
×
  • Create New...