-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Podniosę!:oops: -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Potrzeba tylko głupiego 50zł dla Reno2001 za Paliwko. Trzymajcie wszyscy kciuki na dogranie tego całego cyrku w sobotę..:roll: -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
ocelot okej. Postaram się wszystko załatwić ale to będzie trudne... -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Cholera jasna... Nie wiem dokładnie na którą tam ruda76 chce jechać i wracać. Ma podać konkrety jutro... -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Przekonać prymitywów cięzko było.. No ale ważne, ze sie zgodzili:cool3:. Nawet zgodzili sie pare dni przetrzymać po sterylizacji w domu;). -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
emilia2280 ona ma tylko tą suczkę i tego owczarkowatego. No i chca zostawić jednego na pewno pieska. takiego na krótkich łapkach. Jest na zdjeciach gdzieś. Reszte mam nadzieję, ze oddadzą dopóki sa małe. Potem będą siedzieć na łańcuchach... Całe zycie. -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
To jest "sznaucerek" ogoniaste śliczności. Jego nazywają diabeł bo podobno jest strasznie charakterny. [IMG]http://images24.fotosik.pl/214/52447ed739eeb3bcmed.jpg[/IMG] -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Są zdjęcia w pierwszym poście. Wklejam jeszcze jedno: [IMG]http://images33.fotosik.pl/254/2cda93cc69fb4814med.jpg[/IMG] -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Jutro się dowiem które i ile szczeniaków mogę uratować od budy, łańcucha, resztek jedzenia. (dziś przy mnie jadły jakies zlewki typu: ziemniaki, skorupki od jajek i zupa:shake:. No i kosci.) Zaraz wstawię zdjęcia -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Z wsiowych, 4 miesięcznych szczeniaków nie pojedzie cała czwórka:shake:. Pojadą 2 może 3. Jeśli pojadą 3 to może niech pojedzie szczyl, ten co ma jechać do Bazyliah? Jesli 2 pojadą to może niech jedzie i ten od Bazyliah i czekoladka. Szkoda marnować miejsca u ciotki wandul 66:evil_lol:. U mnie jest komplet zwierzaków i czekoladka chyba by miała lepiej właśnie u wandul 66 z innymi dzieciakami, kociakami itd.:lol: -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Jeden z 5 poszedł do nowego domu - komuś oddali. Mam fotki - walcze z kompem. "My z mężem już myślelismy jak im tu budy z łańcuchami porozstawiać i jednemu tam, drugiemu tam, trzeciemu tam a ten mały niech luzem lata, także miejsce by było dla nich, ale jak pani chce wziąć to niech bierze tylko musze pomyśleć razem z dziećmi, które" Jednego nie oddadza na pewno. Czyli: Dopóki to maluchy - mają bawić sie z dziećmi. Urosną - łańcuch i buda Na sterylizacje sie zgodziła.:lol: -
[quote name='Karilka']Hej dogomaniacy! Bardzo pilnie potrzebuję transportu dla 4 szczeniorków na DT w Bytomiu - u wandul 66 - z Łodzi. To dla nich [B]szansa na życie[/B]! Czy jest ktoś, kto mógłby maluchy zabrać? Są na trasie Łódź - Tomaszów Maz. ale dowóz do samej Łodzi sie rzecz jasna znajdzie. Tu ich wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111209[/URL] [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]PILNIE poszukiwany transport: [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red][B][SIZE=7]Łódź - Bytom[/SIZE] dla 4 szczeniaków! [SIZE=3]:placz:Proszę o pomoc!:placz:[/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Przypominam. Prosze o pomoc...
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
GrubbaRybba co to za dom? Dzodzo niech dom prześwietli jak ma czas. chyba, ze masz kogoś innego, zaufanego i znającego sie na ludziach;). -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Postaram się. Mam nadzieję, że ruda76 pomoże. Sama będe wyglądac jak idiotka. A dwie "idiotki" to już jest ostra zapora;). -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Zaplacé za sterylizacjé i tej suki, jak juz ogarniecie szczeniaki. Chyba potrzebny jej bédzie DT po sterylce. EDIT: i 70zl do transportu dolozé.[/quote] Emilio jesteś super!!!:multi: Nie wiem, czy na sterylizację uda mi się namówić tych ludzi... Transport - SUPER!:multi::multi::multi: Zostaje tylko 40zł i mam nadzieję, ze Reno2001 poczeka pare dni na bazarki:oops:. Dzisiaj skołuję cyfrówkę i podejde pociachać zdjątka;). Mam nadzieję, że żadni goscie nie przeszkodzą... -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ocelot, to wiesz już, które psiaki znalazły dom? Czekoladka znalazła? Przydałby mi sie kolor psiaka taki, zeby nie wtapiał mi sie w wykładzine bo takiego to zadeptać łatwo jak sie położy. Czekoladka lub ten jasny byliby najlepszymi kandydatami. Ale jak znalazły domki to czarnuszek również mile widziany;). -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
GrubbaRybba dziękuję za pomoc! Super! Co do łaćcuchów to ten pies ma taki 2 metrowy nawet ale sie zaplątuje o taki pal, prawdopodobnie podtrzymujący jego "budę". "Sam sie zaplącze - sam sie odplącze" i siedzi całymi dnami na 30 cm kawałku...:shake: -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Próbowałaś na oranżadę? Taniej by wyszło:diabloti::diabloti::diabloti: Liczę na dogomanaików wybierających się na wystaę w Bytomiu w tą niedzielę. Super, że Reno2001 mozesz sie poświęcić:loveu:. dziękuję. -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Łódź - Wawa to czesta trasa. Powinien sie szybko taki transport znaleźć. -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Reno2001 super! Jednak mam nadzieję, że ktos mi odpisze z watku wystawy w Bytomiu...:roll: 110zł to dużo. Nie stać mnie na taką sumę:-(. -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
W górę tragedio dziecięca! -
Śliczny jak kotek orientalny.. A jak dogaduje sie z psami...czy w ogóle sie dogaduje?
-
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Podniosę! Uratujmy maluchy przed lasem lub łańcuchem! -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Kasia dostał obrożę. Czerwoną, porządną z odblaskiem nawet. Ma mieć łańcuch zdjęty jeśli obroża się sprawdzi. Postaram się dopilnować tego Sznaucerka dostała szelki i obrożę. Stoi w szelkach przy budzie. Ma poranioną szyję i stąd szelki. Najbardziej wkurzajace jest to, że oni pieniądze mają na coś takiego:angryy:. Ale nie kupią, bo przecież po co. Pies to pies. Ma szczekać i tyle.