-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooooo..jak pięknie znudzony :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img62.imageshack.us/img62/6506/tnobraz062co7.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Piekni nawet pieknie się nudzą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Medorowa']Widocznie jesteś w tym dobra:grin::grin::cool1: Widziałam znudzonego psa:grins:[/quote] Najlepsza! Masz jakieś wątpliwości? To dobrze że widzialaś - po to wstawiałam nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']witanko :loveu: [URL]http://img62.imageshack.us/img62/6506/tnobraz062co7.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol:[/quote] helloołłł [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]coś się zmarszył ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://img62.imageshack.us/img62/6506/tnobraz062co7.jpg[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/quote] To po praniu :lol::lol::lol: [quote name='natija'][URL]http://img62.imageshack.us/img62/6506/tnobraz062co7.jpg[/URL] super:):loveu:[/quote] No jak nie super jak super:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oczywiście kawa niezbedna ;):kaffee_2:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Dobra kobieto zycie mi ratujesz :loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
To ja przyszłam! [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/blush.gif[/IMG] -
Czesć Beatko! Wpadłam trochę hałasu porobić [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/clapping.gif[/IMG] bo strasznie tu cicho :cool1:
-
[quote name='boksiedwa']a myślisz, że moje to jakie? mamusia Ch.Pl a córcia też niedługo zacznie się pokazywać :evil_lol:[/quote] Ale wpadka - sory:oops::oops::oops:
-
Wpadłam zobaczyć co słychać w Medorowie- a tu cisza - no tak jak sie po nocach siedzi:cool1:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to jest TIGRA..... ona jest INNA :diabloti: ma swój świat :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To nie mam pytań :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Halooo! Jest tu kto?:cool1:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'] [B][I][COLOR=blue]Mam odsprzątane:cool3: i jutro z rana mam naodzieję że wpadnę do Cię na kaff:loveu:[/COLOR][/I][/B] [/quote] Czekam! I Sprawdzę czyś była!:razz: P.S. Chyba koło południa sądząc po porze o której jesteś jeszcze na necie -
cześć Alu! Wpadam z rana na kaffe- masz może? Bo padne jak..... [url]http://img438.imageshack.us/img438/8/fotel30yz.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Buhahahahaha - większa od niej :loveu::loveu::loveu: [url]http://img178.imageshack.us/img178/8753/picture417im2.jpg[/url]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] łowi karpie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] w trawie??? :roll:
-
No nareszcie sie przebiłam przez te wszystkie posty:cool1: Fajnie by było gdybyś się zdecydowała przynajmniej te piaski i kociaki były by pod dobra opieką. Tylko te 500 zł :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Ja nie wiedziałam że jeszcze tak się płaci. Koszmar! No nic nie ma co się roztkliwiać - BIERZESZ TE ROBOTE CZY NIE?! :cool1: P.S. cześć kochani!:loveu::loveu::loveu:
-
Wstawać Wstawać - wiem że pewnie cięzko się podnieść jak się siedzi na necie do połnocy :diabloti: A tak poza tym to miło was widzieć :loveu::loveu::loveu:
-
Przyszłam ze środową wizytą taka radosna a tu twojego lpka widziałam i - TEż TAKIEGO CHCE! :placz::placz::placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: P.S. Rany Tigra bez głowy :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://images32.fotosik.pl/82/08cdbfb8620f8ba4.jpg[/url]
-
Boksery i Sylwia -tym razem w takiej właśnie kolejności
apple replied to sylwia i boksery's topic in Galeria
Wpadam z Dzień Dobry:loveu: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]obiecanki cacanki... mnie też medorowa miała witać na lotnisku w stroju krakowiaka i doopa :shake::shake::shake: a pozatym na chlebek trzeba ciężko pracowac :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dobrze wiedzieć że na Medorowa zawsze mozna liczyć :cool1: P.S. Dilaski! Dzieńdoberek we środę i już pewnie na ojczyźnie! Ah! Pięknie tu nieprawdaż :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Znalazłam pare zdjęć mojego znudzonego psa :cool1: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2484/tnobraz061eg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6506/tnobraz062co7.jpg[/IMG]
-
:kciuki: No to ściskamy?
-
[quote name='evaxon'] zajebiscie:loveu: rano umieralam z zimna w pracy :roll: ale jak wrocilam czekał na mnie nowiutki laptopek:loveu::loveu:coprawda przez najblizsze pol roku musze go splacac mamie i tacie:grin: hahaha ale lepsze ratyu u nich niz w sklepie:evil_lol::lol:[/quote] Laptop na rozgrzewkę He? tacy to mają dobrze. A ja na moim starym łupku muszę siedzieć:shake: :lol::lol::lol:
-
[quote name='Medorowa']Ja nie myślę:roll:,ale tego akurat jestem pewna:B-fly:[/quote] No ba - dzień bez autopromocji dniem straconym.:evil_lol:
-
Przepraszam że tak zapytam: Co on robi?:cool1: [url]http://img502.imageshack.us/img502/5665/dd8ns0.jpg[/url]
-
[quote name='Medorowa']Na ojczyzne:evil_lol::evil_lol:[/quote] No to chlebem i solą ich ..............:beerchug: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: