Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='BeaC']............no nareszcie dotarłam i tu mam przerwy w dostawie prądu byłam słuzbowo na poczcie [COLOR=DarkRed][B]rany boskie jakie tłumy................chyba wszyscy wyleźli z chałup na pocztę:mad: a i widziałam twoja śliczną[IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour77.gif[/IMG]dzidzie:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] No nareszcie:cool1:. ja juz u cię byłam z samego ranka..................................................... . trza było Luśke na pocztę wziąć i poszczuć.............. by się luźniej zrobiło:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Prawda że ładna dzidzia - codziennie sie zachwycam :loveu::loveu::loveu:
  2. apple

    Ogoniaski

    [quote name='sylwia i boksery']To moja pociecha-jako wzorzec w Moim Psie-w numerze chyba listopadowym :diabloti: Tyż z ogonkiem ;) [url]http://img235.imageshack.us/img235/7315/enzojakwzorzecsk7.th.jpg[/url] Mł.Ch.Pl Ch.Pl [B]Jedna na Milion ENZO [/B]I moja druga pociecha-już nie jako [url]http://img440.imageshack.us/img440/7114/fleurbestjuniordn0.th.jpg[/url] Mł.Ch.Pl Ch.Pl [B]Jedna na Milion FLEUR [/B][/quote] No proszę i rasowce czystej krwi też są :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Fuga***']Cieszę się, że się cieszysz :-) buziaki a Fugusia będzie miała swoją choinkę i nie przewidujemy udostępniania... :-) ciekawe, swoją drogą, jak zareaguje na choinkę :-)[/quote] Ja nie prosiłam o udostępnianie.....................................:cool1: Ja chciałam na własność :loveu::evil_lol:
  4. Medorkowa gdzie ty takie fajowe foty chowałaś? Kuciak jak bozie kocham no kuciak :loveu::loveu::loveu: [url]http://img502.imageshack.us/img502/3888/dd4st6.jpg[/url]
  5. Hej Klokowa widziałam twojego psa w Mieście Kobiet!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Oj cieszy się moje oko! Baardzo! [url]http://img258.imageshack.us/img258/2120/picture409qy9.jpg[/url] P.S. A może byś tak mi ja podarowała pod choinkę...........:razz: wcale się nie obrażę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Dobry Ozzulek! Jaki pomocny! Pożycz go na świeta. U mnie też trzeba stroiczek zrobić:razz: [url]http://img256.imageshack.us/img256/5198/ch60ed.jpg[/url]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]będą znów choinkowe ;)tegoroczne [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] czekam czekam z utęsknieniem :loveu::loveu:
  9. Łoj jeszcze wam nie mówiliśmy dzisiaj Dzień Dobry! Ale z nas gapy!:evil_lol::evil_lol:
  10. apple

    Ogoniaski

    No po prostu nie wierzę że na całym Dogo są tylko cztery boksie z ogonkiem. Nie wierzę! Czekam!:cool1:
  11. apple

    Ogoniaski

    [quote name='Rybka_39']Powinny powstac nowe modele choinek dla boksiarzy:evil_lol:[/quote] Zgadzam się! I jeszcze powinny powstawać ochraniacze na nogi dla posiadaczy ogoniasków.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:nie zapodzialam ....ogladałam czytałam i stwierdziłam ze masz tu taki sam galimatias z tymi medorkowymi i dilerkami co i u nas :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale ja nie jestem bestią :roll::oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak na marginesie ...jak Twoja corcia to Alicja to bedziesz miala fajnie ....moja mam do dzis stwierdza że 2go takiego dziecka w rodzinie nie bylo :roll:...dla mnie nie bylo barier , przeszkód i zakazów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:za to wszystkie koty i psy okoliczne zawsze wykarmione i wyglaskane ....a żaby , pajaczki i żuczki w domu i na balkonie :oops: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]Ja lubię taki galimatias! Zwłaszcza z medorkowymi, dilerkami i Alutkami :lol:. Ty pewnie nie jesteś bestią ale moja mała Ala to tak - jest taka dopolona że o zgrozo! Nie wiem jak ja przetrwam jej dzieciństwo. Nazwałm ją Alicja bo Wszystkie Ale to porządne dziewczyny. Do tego przebojowe, żywiołowe, sympatyczne, radosne i w ogóle fajne jakieś takie sa......................! :loveu::loveu::loveu:
  13. Patrzę patrzę i was nie widzę:-o
  14. I jak idzie akcja?
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zawstydzilam się ...jak możesz pisac takie rzeczy na fo :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A coś ty taka wstydliwa co???:cool3: Przecież nie ciebie bede kąpać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No chyba że chcesz...................................... jak się do wanienki zmieścisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Dotarłam i tu! Przez te śniegi jestem taka spóźniona! Ale jestem a fotek nowiuchnych i świeżuchnych nie ma! :cool1: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czy ten uroczy maluszek nie robi krzywdy temu malemu piesku :razz::razz:.... [URL]http://img525.imageshack.us/img525/95/tnobraz089jd3.jpg[/URL] :placz:ugryzie mu ucho..... [URL]http://img525.imageshack.us/img525/4982/tnobraz091pi7.jpg[/URL] :multi::multi::multi:trafilam do Was :bigcool:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No nareszcie bo już myślałam że się na tym Dogo gdzieś zapodziałaś i chciałam po cię ekipę poszukiwawczą wysłać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Nie wiem czy mała mu nie zrobi krzywdy bo Ala to mała bestia. Krosiu jest tak bardzo wyrozumiały że aż mi go żal :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Musi ją baaardzo kochać :loveu::loveu::loveu:
  18. Cześć Bonitka! Ja wiem że zima jest i w ogóle ale tak psa do odśnieżania wykorzystywać :shake: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i84947_Olek1012.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak w ogóle to ja z kaffka do cię przyszłam [IMG]http://www.bandyci.org/img/kawka.gif[/IMG]
  19. Przyjde w czwartek i sprawdzę - osobiscie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. apple

    Galeria LENKI

    A nie mówiłam że idę do was! Wymiękam [url]http://img410.imageshack.us/img410/8599/18vn2.jpg[/url] [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG]
  21. Cześć Fugaski! Gdzie nowe foteczki na moją lalunie se chcę popatrzyć i oko na cieszyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Przyszłam w gości!:razz:
  23. Hej Caroolcia! Jeszcze fotek, jeszcze !:multi::multi::multi:
  24. Witamy! Aleś fotek natrzaskała, wszystkie piekne! Nietoperek!!! :loveu::loveu::loveu: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/aef1a700d2.jpg[/url]
  25. [quote name='drzalka']Prześliczne foteczki.. pozdrawiamy :loveu::multi::lol::loveu:[/quote] Pozdrawiamy również! I idziemy do was kuknąć co nowego!:razz:
×
×
  • Create New...