Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. W przedszkolu sa :angel:a w szkole:evil:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ty masz latwiej ...ja juz ci podsyłam naumiane :evil_lol:...a piosenke i tak xle śpiewałas :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No niech ci bedzie że źle śpiewałam ale wcale nie mam łatwiej. Pracowałam w przedszkolu to wiem, mam porównanie. Szkoła to orka na ugorze:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] uce dzieciacki w psedskolu :grins:.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:..... [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]serio serio[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol: [/RIGHT] [/quote] To niech bedzie że ja od trudniejszych zagadnień jestem. takich wczesnoszkolnych:evil_lol::evil_lol:
  4. No dobra skoro tak nalegasz niech bedzie że masz rację! Niech strace a co tam świeta idą! Ale jam też nauczycielem jest! I co wy na to!:razz:
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie dlatego mi zaproponowali, bo mam działalność gospodarczą.... i nie musieliby za mnie ZUSU opłacać ... :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Swoją drogą co się dzieje wszyscy tylko chcą żeby pracownik sam się opłacał. Koszmar!:cool1: Komuno wracaj!
  6. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Salsa dzisiaj na dworze dorwała z pół metra liny holowniczej i przytargała do domu :evil_lol::evil_lol: ja zawiązałam dwa supły i zabawa jak nie z tej ziemi :) Po co przepłacać za taką linę w zoologicznym :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jutro do mnie do szkoły przyjdzie kamerzysta studniówkowy i będzie nas filmował :evil_lol::evil_lol: już sobie to wyobrażam...nie znoszę kamer więc paniczny atak śmiechu gwarantowany :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Badź poważna i prezentuj sie godnie! Twoje dzieci kiedyś to obejżą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Alicja']:mad:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad::mad:bo to moja dzialeczka .....naukowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A co nauczycielem jezdeś?:cool3:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a więc ................ :diabloti::evil_lol: przemyślałam propozycje pracy: nie stać mnie żeby podejmować pracę w której nie zarobie, a do której bede dokładać... w czynie społecznym to moge pracować mając inny pewny dochód :diabloti: wiem że kasa szczęścia nie daje, ale dopłacać do własnego zatrudnienia, żeby inni mieli z głowy koszta utrzymania pracownika to paranoja...:shake: poraz kolejny na moim garbie zyskaliby wszyscy oprócz mnie :diabloti:... chce pomagać psom... chce polepszyć ich byt, ale nie kosztem zniewolenia :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Rozumiem cię! Pracować dla idei! Dobrze że nie zaproponowali ci działaności gospodarczej. To teraz takie modne :cool1:Może jak znajdziesz lepiej płatną robotę to tam jakieś pół etatu ci zaproponują. Albo wolontariat pozostaje ostatecznie
  9. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]...................................:oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/quote] Ze co?:roll:
  10. apple

    Ogoniaski

    [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]ja też mam ogoniaska z papiórkami :cool3::evil_lol:[/COLOR][/quote] Pokaż! Pokaż!:multi::multi:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]To ja dam słowa :p...[/B][/COLOR][/FONT] [B]Kolorowe kredki[/B] Kolorowe kredki w pudełeczku noszę. Kolorowe kredki bardzo lubią mnie. Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę. Namalują domek. I na płocie kota. I wesołe słonko na pochmurne dni. A gdy w Kosmos lecieć przyjdzie mi ochota, prawdziwą rakietę namalują mi. O! Kolorowe kredki w pudełeczku noszę. Kolorowe kredki bardzo lubią mnie. Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę. Kiedy jestem smutny, zawsze mnie pocieszą, siadamy przy stole i one, i ja. Malują cudaki: małpkę taką śmieszną, słonia na huśtawce i w rakiecie lwa. O![/quote] A ty co się wtrancasz? :loveu::evil_lol:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba cie cycki swędzą... ffcale nie tak :shake::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No swędzą a skąd ty to wiesz! A własnie że tak! I już! Bo ja tak mówię! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p...no przecie wiem ....ale muszę Cię upewnić w słusznej decyzji nadania swej córci imienia tak szlachetnego jak Alicja :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Kochana już żem jest utwierdzona.................................. jak w betonie
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja zaśpiewam ci piosenka!! kororowe kredki w pudełeczku nosze, kororowe kredki bardzo lubia mnie kororowe kredki kiedy je poprosze namaluja wszysko to coo chceee :multi::multi: i cała sala śpiewa!!!!:evil_lol::evil_lol: namalują domek i na płocie kota .................:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kochana to nie tak szło............... namalują domek, wokół domku płotek , a na płocie kotka, namalują też........ itd Tak dla ścisłosci:evil_lol::loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='Medorowa']Wczoraj poszłam spać przed trzecią:mdleje: A niedawno drastycznie mnie zbudzono:mad:[/quote] To ja! To ja! Co bys nie miała wątpliwości kto cie zbudził! Trzecia godzina????? :crazyeye: Toż to kobieto ranek jest prawie! [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Ja chcem kaff, Apple mi miała zrobić ale znikła:evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [/quote] Przecież zrobiłam - to nie moja wina że przyszłaś jak mnie nie było. A teraz co stoi zimna.:cool1:Z wami to tak zawsze - cieżko dogodzić :diabloti::cool1: Ale i tak was koffam! [quote name='Medorowa'] Boshh Medor ocipiał do reszty:mdleje: Zawsze za mną chodzi, zawsze kładzie się koło mnie, zawsze robi wszystko by być jak najbliżej mnie, zawsze, zawsze...:mdleje: Ale dzisiaj to już przesadza:mdleje: Co chwilę pcha mi się na kolana, ja go zrzucam, a ten znowu:mdleje: Nawet nie mogę się ruszyć, bo zaraz się podrywa i znowu pcha się na mnie:mdleje: Ogólnie to jakiś smutny dzisiaj jest:roll::loveu::loveu:Chyba go jednak wysciskam:diabloti::diabloti::diabloti::loveu:[/quote] To całuski dla Medusia od cioci Moni:loveu::loveu::loveu::loveu: P.S. A nie zapomniałaś ty z nim wyjść?????:cool1:
  16. No tak wszyscy prezenty dostają a ja co ? Chyba się muszę wbić na sępa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Przyszłam ponownie zburzyć moją wspaniałą osobą :B-fly: twój błogi spokój. Bo cię lubię strasznie :loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Jestem :cool3:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]Przyszłąm na kaffę , ciasto i co tam jeszcze masz, bom głodna :evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] Dla Cię wszystko kochana! :kaffee_2::eating::pepsi: i co tam jeszcze chcesz! :lol: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Plastuga :grin::grin::grin: faktycznie mu się nudzi:evil_lol:Diki i Bonek teraz też mają takie minki:diabloti::evil_lol:a ja się na spacery nie wybiorę:shake:tylko na 12-stą do roboty:placz:[/COLOR][/I][/B] [URL]http://img62.imageshack.us/img62/6506/tnobraz062co7.jpg[/URL][/quote] Uuuuuuuuuuu! Moja biedna ty! Ja cię pożałuję co by ci smutno nie było. P.S. Chyba my sie minęły:cool1: [quote name='Medorowa']Gdzież bym śmiała;):loveu::loveu: Doberek:loveu:[/quote] Ja myśle!:evil_lol: Doberek Kochana :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Piję kolejną ....to może i dla Ciebie zrobie :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Oj tak Oj tak! Poproszę! Ale ze mnie naciągaczka:oops: [quote name='BeaC']:cool3::cool3::cool3: [COLOR=DarkRed][B]wlazłam.....widziałam boksia a`la płastuga[/B][/COLOR][/quote] Zaserwowany we własnym sosie :evil_lol:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bosh .....miski obudzisz a one zapadły w zimowy sen :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] to wstaną - weselej bedzie:lol:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko :grins: przynoszę :kaffee_2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Witanko! O dzięki ci Pani![IMG]http://www.bandyci.org/img/podziw.gif[/IMG] Nawet z dostawą do domu przynosisz Koffana!:iloveyou:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no widzisz.....bo Mnie Alicja na imię :razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]No! Ale ja nie Alicja a też bym cię poratowała:razz:
  22. Przyszłam Sprawdzić - Ahhh! Dzisiaj środa- To Przyde Jutro! Pa!pa!
  23. apple

    Galeria LENKI

    BOSKIE BOSKIE BOSKIE BOSKIE....... FOTY!!!!!! :loveu::loveu::loveu: Latajacy pies..................... nietoperz lepiej [url]http://img137.imageshack.us/img137/1839/32790305ja7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. Witanko! :multi::multi::multi: Skóra z psa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i13.photobucket.com/albums/a264/Aganiok/luty_2006095.jpg?t=1197997366[/url] :loveu::loveu::loveu:
  25. [quote name='ferraribox']Cześć!!!!!!!!!!!! Dziękujemy za witanka ,całusy:loveu:. Fotek nowych nie ma bo wracam z pracy i jest już ciemno;) POZDRAWIAM[/quote] Ciemno??? A flesha to ty nie ma? He? :cool3: A tak poza tym- Dzień Dobry!:multi:
×
×
  • Create New...