-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='ferraribox']:lol:Ja też cieplutko pozdrawiam z 6 ogonkami:lol:[/quote] Całuski dla was i miziam sześć doopek :loveu::loveu::loveu: [quote name='evaxon'][URL]http://img444.imageshack.us/img444/7029/tnobraz076ej2.jpg[/URL] :evil_lol:jak ty unieruchomilas psa i dziecko :-o ciasteczkiem machałas??:evil_lol: foty extra:multi:[/quote] Nie- oni tacy fotogeniczni są. A Krosiu to piesek salonowy. Jak widać zresztą :loveu::loveu::loveu: Całuski dla Tigry!
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Doberek! :multi::multi::multi:Jak już przyjdziesz z tej szkoły to może zajrzyj tu co!:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Medorkowa wstawaj stęskniłam ja się za cię :placz: :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.bandyci.org/img/majty.gif[/IMG]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Ło matko a ja znowu myśłałam, że się Medorowej poprzewracało........... a to Alicja:mad: fotke sprzed paru wieków wstawiła:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] gdyby nie Alicja to by na paru blogach fotek nie było ..............:cool1: Dobra Alicja, Dobra :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Cześć Ludziu pracy! Bo już się dzisiaj nie obijasz chyba na tej wsi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Jak tam po weekendzie - bo ja się nie moge rozpędzić:cool1:. Ah! Przeciez ja jeszcze kawy nie piłam ....................................... ide se zrobić:diabloti:
-
Witam! Przyszłam na nowe foteczki bo tamte już obejżałam:razz::diabloti:
-
cześć Tigraski!:loveu::loveu::loveu: jak tam się macie w ten brzydki wtorkowy poranek................. łoj przepraszam - przedpołudnie:lol:
-
cześć Dilaski przyszłam z rana co by się przywitać! Widziałam Dilusia na spacerku! Toż to pies mysliwski:crazyeye: Istny gończy!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/81/d08249d644704310.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Cześć Alu przyszłam na Dzień dobry! :multi: Choinkowy Ozzulek?? :loveu: [url]http://img465.imageshack.us/img465/4919/b87ua.jpg[/url]
- 78403 replies
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Rany ile śniegu! [url]http://img513.imageshack.us/img513/6863/23681706au8.jpg[/url] Fajny sweterek:loveu:
-
[quote name='agbar'][URL]http://img440.imageshack.us/img440/7712/tnobraz008od6.jpg[/URL] oblizuje sie ...chyba juz kogos nadgryzl:evil_lol:[/quote] Biszkopcika :loveu: [quote name='Medorowa']Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mdleje:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mdleje:aaaaaaaaaaaaaaaaaa:mdleje: rewelacja:loveu: [URL]http://img525.imageshack.us/img525/95/tnobraz089jd3.jpg[/URL][/quote] Cieszem się że ci się podoba! :loveu::loveu::loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: [URL]http://img525.imageshack.us/img525/95/tnobraz089jd3.jpg[/URL] to się nazywa RYZYKO i POSKROMIENIE BESTII ;) :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Kobiety w naszej rodzinie uwielbiają ryzyko;) [quote name='natija'][URL]http://img444.imageshack.us/img444/7029/tnobraz076ej2.jpg[/URL] super:):):)[/quote]dzięki :lol:
-
[quote name='caroolcia']o rany - dzidzia morderca :crazyeye: i komu ten kaganiec by trzeba było ubrać :evil_lol: [URL]http://img525.imageshack.us/img525/4982/tnobraz091pi7.jpg[/URL][/quote] Racja! Nie pomyślałam o tym! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Medorowa']:lol!::lol!:No:lol!: Zgłodniałam przez Was:roll:[/quote] Może ruskiego????:razz::razz::razz: pierożka oczywiście:evil_lol:
-
jeszcze takie mam [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7712/tnobraz008od6.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7029/tnobraz076ej2.jpg[/IMG]
-
Coś ci powiem na ucho! :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4982/tnobraz091pi7.jpg[/IMG]
-
Słuchajcie kiedyś byłam z Krosiem na spacerze i spotkałam takiego "czepialskiego" gostka. Zapytał mnie dlaczego Kronos nie ma kagańca. Przecież to jest ta rasa zabójców :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No więc to jest mój pies zabójca [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/95/tnobraz089jd3.jpg[/IMG]
-
[quote name='agbar']mniam..nalesniczki..mniam....:loveu:[/quote] Też lubię! :lol: [quote name='Medorowa']Łłocie, sceny łóżkowe widziołom:grins::grins:[/quote] Fajne nie?
-
No pies! Fajny pies! [url]http://images32.fotosik.pl/81/bfa4db69e4eb797d.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='agbar'][URL]http://img179.imageshack.us/img179/7646/tnobraz012bk9.jpg[/URL] a gdzie reszta psa:crazyeye:odrabalas mu glowe i wsadzilas pod kolderke:crazyeye: ty karpia mialas zatluc a nie Krosia:placz:[/quote] Krosia podałam w naleśniku a karp będzie w galarecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Uwaga - sceny łóżkowe będą!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6844/tnobraz013dq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4075/tnobraz009nr5.jpg[/IMG] Bedzie! ;)
-
[quote name='agbar']jak to nie ma:crazyeye:ty nawet nie wiesz jak ja dobrze gotuje:loveu::loveu::loveu:[/quote] To ja nie wiedziałam że ty taka kucharka jesteś! To ja do cię przyjade co by w domu nie [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_prepare_fish.gif[/IMG]. Bić karpia :-( [quote name='agbar'] czasem tylko jajka spale to ONE sa winne, te GADULY z dogo:evil_lol::evil_lol:[/quote] Tak tak tak i to mówi ta co najmniej gada :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Eeeee tam! Ubierz się ciepło i przyjeżdżaj na świetą. W tym twoim Ober coś tam nie ma takiego dobrego papu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='caroolcia']jush mi lepiej :multi: :multi: :multi:[/quote] Doktor Jabłko zawsze do usług [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_hospital.gif[/IMG] [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/blum3.gif[/IMG] :diabloti:
-
[quote name='agbar']:diabloti: - Koleżanka pije? - Nie - Dlaczego? - Mam problemy z nogami - Uginają się? - Nie, rozkładają... Przychodzi pacjent do doktora: - Panie doktorze czy można wyleczyć owsiki??? - A co? Kaszlą??? [COLOR=black]- Puk, puk! - Kto tam? - Ja do Jarka. - A ja kombajn...[/COLOR] [COLOR=black] Komisja wojskowa: > - Zawód ojca? > - Ojciec nie żyje... > - Ale kim był?! > - Gruźlikiem... > - Ale co robił?!! > - Kaszlał... > - Ale z czego żył?!!! Z tego się przecież nie żyje! > - Przecież mowie, ze nie żyje...[/COLOR] [COLOR=black]Kierowca zatłoczonego autobusu ostro nim manewruje. Pasażerowie *przewracają się, wala głowami w szyby itp. > Jeden z pasażerów: > - Panie, k***a, świnie pan wieziesz, czy co?! > Na to kierowca: > - A co? Ktoś się w ryj uderzył? > [/COLOR] Podczas wielkich mrozów, Bieszczadzkie wilki, polują na owce wyłącznie dla ich wełny Stewardessa dostała polecenia od kapitana, by w sposób dyplomatyczny i delikatny poinformowała pasażerów o tym, że samolot ma awarię i za kilka chwil się rozbije. Stewardesa wychodzi do pasażerów i pyta: - Czy wszyscy maja paszporty? - Pasażerowie z entuzjazmem odpowiadają: - Taaak!!! - W takim razie niech wszyscy je podniosą i zamachają do mnie - Pasażerowie podnoszą paszporty w gore i radośnie machają. - A teraz wszyscy rolujemy paszporty nad głowa, rolujemy....ciaśniutko, ciaśniutko ...- Pasażerowie entuzjastycznie zwijają dokumenty, ciaśniutko... - A teraz niech wszyscy wsadza sobie je głęboko w dupę, żeby zwłoki dało się łatwo rozpoznać... i tym optymistycznym akcentem koncze:diabloti:[/quote] [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG]
-
[quote name='agbar']nie na razie nie...ale trza byc przygotowanym:diabloti:[/quote] Co racja to racja:lol: