-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noo nieee... na ciebie nie patrzałam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No ja myslę bo bym się zaczerwieniła :oops: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahahhaha:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ty się tak nie śmiej do dzisiaj mam traume :roll: i nie dam sobie zrobić grzywki chociaż podobno było by mi dobrze:roll:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to nie zmienia faktu...jajka czy Ozzulca czy ptasie i tak są powiązane z ZOO :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] No powiedz że ty nie lubisz to ci nie uwierzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiedz.. z pozdrowieniami od miszcza kierownicy klockowej :grins: i powiedz że jest dupa nie kierowca jak co sezon musi zmieniać opony... bo na jednych da sie jeździć CAŁE 2 lata :grins: :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Powiem! Powiem! Ale on nie kupuje co sezon nowych ino zmienia co sezon na odpowiednie w danym sezonie :cool3: czego inni nie czynią i potem do wymiany:diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ja mogę Ci obcinać włosy...garnuszek na głowe i jechane ;) a jeśli balejaż to cedzak na głowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Nie dziękuję :cool1: Taki zabiegi kosmetyczne zakończyły się w moim życiu kiedy moja mama postanowiła mnie obciąc przed imprezą mikołajkową w pierwszej klasie....................... nie muszę juz chyba dodawać że na nia nie poszłam :roll:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ZOOFILKA !!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Od razu !:-o Ja nie wiem o czym ty mówisz:roll:. Ja tylko powiedziałam że lubię jajka :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Twój mąż to wogóle sie nie zna na motoryzacji...nie od hamowania ino od złej jakości asfaltu :roll: ja nie hamuje, bo hamulki sie popsuli, a[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i oponki [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] też sie popsuli:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote]Powiem mu bo lubie jak się złości :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]powodów brak ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]Oh szkoda a juz sie rozgrzewałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Medorowa'] A no:roll: Dziś wychodzę tylko na soczek:roll:Ewentualnie malutkie piwko;) [/quote] Uuuuuu a co to syndrom dnia poprzedniego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam balejaż.... ciebie nie widziałam bo nie patrzałam na właścicielke.....:roll: mmmm lalunia :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] że kto?:hmmmm: bo na pewno nie ja :shake:
-
Ahhh! Jak pięknie - posiedze i popatrzę :loveu::loveu::loveu: [url]http://i13.photobucket.com/albums/a264/Aganiok/Grudzie2007097.jpg?t=1198933922[/url]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]na jajka Ozzulca :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Ja tam lubię jajka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a tam też tak mam...mówie jedno a robią drugie :) no ale cóż...może to ja nie potrafię tłumaczyć o co mi chodzi :) w każdym bądź razie od dłuższego czasu opiekuje się moimi włosami moja kuzynka fryzjerka i jestem zadowolona...chociaż czasami też nie trafi w to co chcę ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No racja nie ma jak po znajomości. Moja fantastyczna fryzjerka niestety jak większość dobrych fachowców wyemigrowała do Londynu. I teraz tam chodzą z dobrze zrobionymi własami a ja musze ekseperymentować :cool1:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Olive][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć jabłuszko :loveu: :multi: ale mi słodzisz :evil_lol: :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][/COLOR][/quote] Mogę jeszcze tylko daj mi powód :evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jasne że sie nie znasz.... :roll::cool1: zawsze jeżdże cały rok na oponach (letnich lub zimowych, w zależności z jakimi kupuje:evil_lol:)... zazwyczaj 2 lata, potem auto robi KAPUT i idzie na złom....:diabloti: czyli jak sie wykończą opony to trza zmienić auto :evil_lol::evil_lol: ale tym razem mam roczne ;) (auto, nie opony:evil_lol:)... kupione w lutym zeszłego roku... to chyba za wcześnie na zmiane fury:roll::evil_lol: strasznie lipne te opony tera robią.... zima, lato pół zimy i po oponach... kto to widział takie buble na rynek puszczać :roll::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Hahahaha! To ty rozrzutna jesteś co rusz to nowa fura nono:evil_lol: A tak poza tym to mój TZ mówi mi że opony zurzywają się w zaleznosci od sposobu prowadzenia samochodu (cytuje : "Za duzo hamujesz":cool1::-o:evil_lol:) Hahahahaha. No nie wiem co by mówił jak bym przestała używać hamulca :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamuniu już ja Cię straszyłam TOZ'em a Ty dalej dajesz niecenzuralne zdjęcia Ozzulca ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pokaż mi papier że on wyraża na to zgodę i dam Ci spokój ;) Cześć :multi::multi::multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Cenzura jaka czy co?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='agbar'] yyyy nie bylam:grins: wyszlam z doma i wlazlam nazad...zimno krucafiks:shake:[/quote] Ciepłe majty trzeba zakładac a nie sznurki :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o cholera... zerknęłam na te opony... faktycznie cena niższa niż gdzie indziej... ale i tak zrobiłam :eek2::eek2: chyba jednak naprawie tą łysą :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]No ja tez tak robie jak mi mój TZ oświadcza że trzeba kupić nowe! Nie wiem z czego oni je robia chyba ze złota :cool1:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Masz bardzo ładny kolor włosów :) Kiedyś też takowy miałam :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Oj dziękuję - az się zaczerwieniłam :oops::oops::oops:.Też mi się podoba nareszcie zrobiły mi taki jak chciałam:evil_lol: Co wczesniej się nie zdazyło mimo że mówiłam jaki chcę
-
[quote name='Medorowa']Ja też jestem niefotogeniczna, a na każdym zdjęciu wychodzę pięknie:B-fly::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ot co!:evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja nie powiedziałam że nie mam zimówek :diabloti: MAM!! przeca zeszłoroczne... całe lato na nich jeździłam,:cool1: więc sie obstały.:roll:... ale wczoraj koło zrobiło psssssssssssssssssssssss..... a zapasowe mam, ale inny rozmiar :roll: no a że za 3 miesiące trza bedzie już letnie zakładać... to nie bede naprawiać tego ino mus kupić nowe, bo te już jakieś takieś łyse :placz::placz: więc dopadł mnie niespodziewany wydatek :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote]No ja nie wiem czy po całoletniej jeździe sa to jeszcze zimówki ale co tam - moge się nie znać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Jestem co by się przywitać:loveu::evil_lol:
-
Fugusie dajta na się popatrzać :loveu::lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to tylko tak Ci się wydaje :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No nie wydaje mi się :cool1::evil_lol:
-
Jessssu On go za.......... mamla :evil_lol::evil_lol::evil_lol: http://images30.fotosik.pl/132/c789ce9ec42e1cff.jpg
-
URRRRRAAAAAA :multi::multi::multi::multi::multi: Foteczki tyż fajne :evil_lol: