Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Łooooo matko!!!! Ja chcę takie cudo:cry: Witaj :loveu:
  2. Se migdałki przeziębi......zamykaj dzioba Guciu:evil_lol: http://i46.tinypic.com/2e5ky0i.jpg
  3. [quote name='zuzolandia'][B][I]ja ciem mocniej ;-) [/I][/B][/QUOTE] nie prafda bo ja Ciebie:p
  4. [quote name='agbar']Odpoczywam wlasnie teraz....Bo nogi mi tak spuchli ze masakra....[/QUOTE]ino skutecznie odpoczywaj.....relllaaaax:p
  5. Do oka mi weszło....maaaamusiu:cry: [url]http://i48.tinypic.com/e992tj.jpg[/url] Nie mazgaj sie ino choooo:evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/6qux69.jpg[/url]
  6. [quote name='zuzolandia'][B][I]zeby edytowac trza 2 razy kliknac:diabloti::diabloti: hihii ale nie opuszczej nos na zawszee ...obiecaj :eviltong: KCM:loveu::loveu:[/I][/B][/QUOTE] Co?:crazyeye: a gdze to jest napisane?:roll: Nie podoba mi się.... No na zawsze to pewnie nie, ale muszę się przyzwyczaić bo wiesz, ja to nie lubię zmian:shake: JCTKM:loveu:
  7. [quote name='zuzolandia'] [B][I]bry bry :loveu: haa bo takie rzeczy to tylkooo ........U NAS :multi::evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] a ja myslałam, że takie rzeczy to tylko w Erze:evil_lol:
  8. [quote name='zuzolandia'][B][I]Kaj sie szwyndosz ze do sia nie zajrzysz? hihii buzioleeeeeeeeeeeee ;-)[/I][/B][/QUOTE] A tu i tam......z resztą nie ma serca do tego nowego Dogo....wkurza mnie, że nie mogę edytowac posta, że jak chcę wstawić emotę to musze trzy razy kliknąć i czekać żeby sie do niej dostać.....ehhhh:shake: Ale buziam Cię:loveu:
  9. [quote name='agbar'] Jakby kto pytal co robie?: wlasnie przyozdobilam chalupe na swieta,posprzatalam kuchnie,umylam podlogi,i zaraz za chwile bedziemy robic galarete z kurczaka..mniammmmm.[/QUOTE] A czy bywa czasem tak, ze odpoczywasz? No wiesz tak z ciekawości pytam:hmmmm::evil_lol: NIC się nie martw, ja Ci moge troche poprzeć jak się zmęczysz:p
  10. Zapaśniczki intelektualistki.....takiego zestawienia jeszcze nie widzialam:diabloti: [url]http://i36.tinypic.com/2aihp47.jpg[/url] Berek.....:loveu:
  11. 37....uuuuuuuu już zaraz DŻONU będzie wód nas:multi: Berek:loveu:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: pamiętam jak 3-4 mies. temu ja musiałam się meldować co dzień.... a jak była TA data to weszka odliczała... Magdy nie ma już 4 godz.... co jest?? co jest?? Magda odezwij sie... :evil_lol::evil_lol: a ja siedziałam u sis na plotach :evil_lol::evil_lol: buuhahhahah.... debe.... odezwij sie :errrr:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]hahahahahaha takie już uroki bycia jedną noga na porodówce....wszystkie na DOGO piździelca dostają:evil_lol:
  13. [quote name='Iza i Avanti']Dziękuję za wspłczucie... Radzę se... Haloooooooooooo! Debe????[/QUOTE] tak sobie mów.....i tak Ci nie wierzę:evil_lol: Trochę się już martwię.........DEBE do jasnej ciasnej:angryy:
  14. [quote name='Iza i Avanti']Mech to mi co innego porasta ;-)[/QUOTE]Biedna:glaszcze::diabloti: Hej a gdzie ty.......Właścicielko!!!!!:scream_3:
  15. Buhahahaha...alez myślące miny:roflt: [url]http://i42.tinypic.com/2nkj3ib.jpg[/url]
  16. [quote name='zuzolandia'] [B][I]ejjjjjjjj .....dzien jakis taki do doopy :shake: facet do wymiany :shake: szef na stos :angryy: ludzi potopić :angryy: jutro dohtor od oczóff:placz: generalnie mi żle :placz:[/I][I] chyba mam sie za dobrze [/I][/B] .......... [/QUOTE]Zioroć znaczy zagladać;) Ad.1. Ojjjj tak:-( Ad.2. Nie tylko twój:razz: Oć zorganizujemy grupowe kopanie dupska:razz: Ad.3. Yyyyyyyyyyyyyyyyyyy no na mojego też by się coś znalazło:evil_lol: Ad.4. Ja się już kapałam dzisiaj.....dziekuję:diabloti: Ad.5. Dobrze, że nie od zębów:razz: Oć utulkam:glaszcze::calus:
  17. Beruś Jolcia:loveu: JAKIIIII PIĘKKKKNY:loveu::multi: [url]http://i47.tinypic.com/m83fr7.jpg[/url]
  18. [quote name='zuzolandia'] .[B][I].no i co kukosz :diabloti::diabloti: [/I][/B][/QUOTE] A co mam zioroć?:roll: Boszzz a czemu masz grobowiec?:roll:
  19. [quote name='Iza i Avanti']:roll: Czy Ty nawet tu musisz swe gwiazdorstwo ogłaszać? :roll: Cześć Debe :loveu: Sypiesz się??? :cool3:[/QUOTE]No wiesz.....od kiedy twoją galerię pokrył mech to muszę:diabloti: :evil_lol::loveu: Hej Tyczko:loveu:
  20. :diabloti:Akuku:razz:
  21. [quote name='dbsst']hahahah podoba mi sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Sie wie.....przecież genialna jestem:diabloti:
  22. :crazyeye:W górach byłaś? [URL]http://i45.tinypic.com/258pi76.jpg[/URL]
  23. [quote name='dbsst'] ha ha bo JAbłkowa jest skarbnica wiedzy doskonałej pani domu ha ha ha ha jak wcześnie to już po spacerze i po śniadanku było ha ha ha Pozdrowienia z bezspania :D[/QUOTE]Różnie mnie już nazywano ale skarbnicą jeszcze nigdy......booszz:B-fly: Witaj Tyczko na fasolkę:diabloti:
  24. Witaj! :loveu:I jak tam zaciskasz jeszcze?:cool3:
  25. Aga.....rany świata! Na rzyczenie zorzeczę temu KTOSIOWI:angryy:
×
×
  • Create New...