Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Debe......ładne:loveu: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0825jpgps.jpg?t=1263898414[/url] U mnie Kronos się tak zaciągał jej zapachem, ze potem parskał przez 10 min:evil_lol: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0818ps.jpg?t=1263898977[/url]
  2. Następny odlew tatusia:p:loveu: [url]http://img683.imageshack.us/img683/306/img3066f.jpg[/url]
  3. [quote name='Iza i Avanti']No to się wysiliła....[/QUOTE] Bardziej niż ty bo u Ciebie to w ogóle nic nie ma ;-P
  4. No to znalazła jeszcze takie niepublikowane starocie ;-) [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9408/tnobraz194.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3465/tnobraz041.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2221/tn1003967.jpg[/IMG]
  5. Noooo to super że wszystko gra...można pić:drink1:
  6. [quote name='dbsst']ha ha ha tak nasz mały sukces odpadnięty pępek wylądował w pudle pamiątki dla Jasia. TZ nie potrafi rozstawać się z niektórymi rzeczami hahahaha bleeeeeeeeeee Pijemy pępkowe pijemy - ,super pijąca emotka której nie mam> Mam też spostrzeżenie Jaś zauważył dziś zabawkę!!!!!!!!!!! najpierw się jej przyglądał a potem ją uderzał. Na początku myślałam, że to przypadek ale............................NIE robił to powtarzalnie i wodził za nią wzrokiem jak zabierałam! Ale wtedy już nie udarzał chyba za dużo od niego wymagam ha ha ha[/QUOTE] hahahahahaha mały gIeniusz:loveu:
  7. Witajcie! Fooooty:roll:..........jessso no dobra, cos tam wam dzisiaj cyknę i wstawię wieczorem:nonono2: A ja tak nie lubię obrabiać fot:nonono2:
  8. Siem wzruszyłam.... Ide bo Ci zasmarkam galerię..... Przyjde jak sie ogarnę.... Chcę powiedzieć, że cieszę się że Aleksik jest z Nami i ze jestem PEWNA że wszystko bedzie ok i że teraz to macie już tylko z górki;) Cieszcie się sobą......:loveu: [url]http://img191.imageshack.us/img191/6136/img3060c.jpg[/url]
  9. Poka tego odpadnietego pępka...tzn ten nowy ładny bo nie wierze:evil_lol:
  10. Patrzcie jakie niecierpliwe:evil_lol: No ale Aga......ja wszystko rozumiem ale jakieś foty byś chociaz dała. nie trzymaj tego cudeńka tylko dla siebie:roll:
  11. Jak tam pierwsze nocki w domku?:cool3:
  12. [quote name='dbsst'] jest coś w tym, mój syn z braku pieszczot o 5 wymyślił sobie bolący brzuszek! powiem odrazu NIC nie pomagało NIC NIC NIC :placz::placz::placz: biedny on biedna ja bo odkryłam drugą nocną godzinę której nienawidzę bedziej niż godzina 3 to godzina 5 :roll::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:[/QUOTE]Jeszcze wiele takich godzin poznasz:diabloti: poza na Johny Bravo bezcenna:loveu::loveu::loveu:
  13. Ale faaajnie......:loveu: Ja nie pamiętam twarzy i ludzi....tak mnie skqur...yńsko bolało:evil_lol:
  14. [quote name='agnes1'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nie mówiłam że zrzucenie [SIZE=3]13[/SIZE] kilo to pestka??? ;) BA! pozbycie sie 25 kilo w 1,5 mies. to banał :diabloti: a ty lamentowałaś :shake::shake: słuchaj starszego :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] a w TV ostatnio mówili że..... jak sie rodzi pierwsze dziecko po 33r.z. to wagę zrzuca się minimum ROK-PÓŁTORA :roll:... znaczy że mam przekłamany akt urodzenia- na pewno mam 22 lata ino mnie okłamywano :roll::roll:[/QUOTE]:roflt::roflt::roflt: ale chwila tzn że mnie okłamywano w drugą stronę:crazyeye:
  15. [quote name='dbsst'] ale czym Jabłuszkowa czym[/QUOTE]Jak byś wiedziałą co to bóle to porodowe i sam poród to byś mi goopich pytań nie zadawała:evil_lol: właśnie Aga....jak Diler:roll:
  16. [quote name='dbsst']ja nie spałam miałam zajebiście przystojnego anestezjologa nie mogłabym przy nim usnąć - jak się okazało mój sąsiad jesteśmy umówieni na spacer po pobliskim lasku ------ hmmmmmmmmmmmm[/QUOTE] Może Ci jeszcze piwko zapodali co?:nonono2: Weź mnie nie wq***aj:evil_lol:
  17. [quote name='dbsst']wredne Japko :shake: [/QUOTE] Chyba Jaśko dzisiaj grzeczny bo taki dobry dzień masz ze aż mnie komplementujesz:evil_lol:
  18. [quote name='dbsst']he he bo w życiu trzeba wiedzieć jak się ustawić:evil_lol: a zresztą jak się dowiedziałam cc to nie poród więc ja nie rodziłam :evil_lol:[/QUOTE] No fakt, bo co to za poród...idziesz spać i budzisz się a tu JUZ...phhiii tez tak potrafię...:evil_lol: wypchnąć melona przez otwór wielkości z resztą co ja tu będę opisywać...no qutwa nap***a jak skurczybyk:evil_lol:
  19. [quote name='dbsst']Bosz śliczny jest :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Strasznie się ciesze, że jesteście już w domu :multi::multi::multi::multi::multi::multi: czekam na zdjęcia - bo poród to pestka :cool1:[/QUOTE] Powiedziała ta co miała cc:evil_lol:
  20. Fachura! :evil_lol:Piekne chwile co?:loveu::cool3: [URL]http://img687.imageshack.us/img687/5919/img3003p.jpg[/URL] Zbieraj, zbieraj, chetnie poczytam:evil_lol:
  21. [B][SIZE=7][COLOR=MediumTurquoise]Witaj Alex:multi::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] Cudowne zdjęcie:loveu:...........i jaki ma odlot:evil_lol: [URL]http://img27.imageshack.us/img27/1633/img2975f.jpg[/URL]
  22. [quote name='agbar']A kuku :diabloti:[/QUOTE]A nakopać Ci?:mad::evil_lol: dawaj tego przystojniaka:loveu:
  23. [quote name='malawaszka']czekamy :drinking:[/QUOTE] Taaa Waszeczka jak zwykle czeka z denaturatem:diabloti::evil_lol: Waszeczko, a chlebek masz?:cool3:
  24. No własnie, no kiedy bedziecie, o której Was wypisują, kiedy będą pierwsze domowe foty, kiedy, kiedy, kiedy.........:evil_lol::multi:
  25. [quote name='dbsst'] nie rozumiem ja tu się zwierzam w dobrej wierze a ty się śmiejesz :shake::placz::diabloti: ............................................................................................................... teraz coś o MNIE bo wiem, że wszyscy żywo sie interesują co u PIĘKNEJ MŁODEJ MATKI POLKI DEBE a dziękuję nie narzekam..................................dobra narzekam BARDZO NARZEKAM:placz::placz: wczoraj musiałam wyjść - nie syn został z tata nie sam :shake::evil_lol:. Wyszłam i ku mojemu przerażeniu spostrzegłam, że jestem NIEWIDZIALNA :placz::placz: nikt na mnie nie patrzył z myślą przewodnią "czy ona zapomniała urodzić" :placz: nikt nie przepuścił jako o bosz znalazła się XVI wieczna kula armatnia :placz: drzwi nikt nie przytrzymał mówiąc "bliźniaki tak" :placz: ale to nie koniec weszłam do sklepu i..........................................w kasie dla uprzywilejowanych nie stanełam :placz::placz::placz: za to od wyjęcia Syna mego schudłam 13kg!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi: Klocuszku mam swoja 13 :multi::multi::multi:[/QUOTE]Nie no aj sie nie śmieję....ja się zanoszę:roflt::diabloti: Debe....haaalo gdzie jesteś:diabloti:
×
×
  • Create New...