Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wiem...ja się nie znam ale mamusia wyglądała kwitnąco a to najważniejsze [/B][/COLOR][/FONT]:razz:[/QUOTE] Te Żonkiliowa czy ty aby na pewno moją fotę widziałaś?:icon_roc:
  2. [quote name='dbsst']NIE WCALE SI NIE CHWALISZ kurna znowu nie wyłączyłam klapsa hahah i jak okrągły jak na dziewczynkę czy raczej na chłopca szpiczasty :evil_lol:[/QUOTE]a co ty mi tu takie babcine przesądy odnośnie brzuchów uskuteczniasz.....brzuch to brzuch:evil_lol:
  3. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:siara: a ja brzuszek widziałam i nie żebym się chwaliła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Chwalipięta:evil_lol:
  4. Hahahahaha Debe już Ci sie zapomniało jak przez ten brzuch spać nie mogłaś?:evil_lol: No termin z OM na 8 listopada a z USG na 30 października:roll: Foty będą.....może:diabloti::evil_lol:
  5. No jeszcze nie wiadomo kto tam mieszka.....bedzie wiadomo 28 czerwca bo wtedy mam termin na USG 3D. Zobaczymy.......dzisiaj miałam sen....ale nie powiem co mi sie śniło....zobaczymy czy się sprawdzi:evil_lol: No u mnie to teraz 16 tc.....jeszcze długo:roll:
  6. wow wow wow:cool3: [URL]http://images8.fotosik.pl/329/8cf057174d3338c6.jpg[/URL]
  7. Boszzz jak by sobie z nim tam damy radę jak mu tak ta sodówka uderzy:evil_lol:
  8. No nie wszyscy przecież......glównie kogut bawi sie we wróża:evil_lol: A co najlepsze jest tego 100% pewien:evil_lol:
  9. No ja też się cieszę i z jednego i z drugiego.:loveu: Pewnie już niedługo poznam płeć.....nie mogę się doczekać:lol:
  10. Hahahaha szpiegula:evil_lol: Niommmm tak jakoś wyszło:oops:
  11. A bo ostatnio wiele się dzieje a na kompa mało czasu.:roll: zresztą jak się miłam odgrzebywać w subskrybcjach to już na samą myśl miałam dość:evil_lol:
  12. No cudowne, po prostu cuuuudowne:loveu: [URL]http://img340.imageshack.us/img340/5209/img4976.jpg[/URL]
  13. Ide o zakład że nie sięgniesz do migdałka:evil_lol: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3794ps.jpg?t=1274044113[/URL] :diabloti::diabloti::diabloti:
  14. Dała byś mu jedną frytkę:mad: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3581ps.jpg?t=1273694414[/URL]
  15. Nie ma pocieszenia niestety w takich chwilach:-( :glaszcze:
  16. Super Klocuszkowa!!!! Bardzo się cieszę! Nareszcie na swoim, a z resztą na pewno sobie poradzicie;) A ze tak niedyskretnie zapytam:roll: Ten Maciek Friedek tow gratisie będzie czy ona już na stałe :evil_lol:
  17. oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:loveu: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3291jpgps.jpg?t=1273436747[/URL] Rozpłynęłam się:loveu:
  18. Na prośbę Izy -podnoszę!
×
×
  • Create New...