-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
[quote name='martka1982']od grudnia do deklarujących dołączą Katekermit, dziękujemy! niestety sytuacja finansowa dziewczyn robi się naprawdę dramatyczna [B][FONT=Verdana]BRAKUJE 75 ZŁ DEKLARACJI STAŁYCH u Dumki oraz 60 ZŁ DEKLARACJI STAŁYCH u Maczki[/FONT][B] Przekazałam Dumce deklarację po Kolczyku, pisałam na pw:)
-
[quote name='malagos']Tikunia pieszczoszek, tylko czeka, kiedy usiądę, zaraz wskakuje na kolana. Teraz też, przy komputerze razem siedzimy :) Jest cudna, kochana![/QUOTE] Buziaki dla Królewny:))
-
[quote name='kkasiiiar']to ja cierpliwie czekam ;)[/QUOTE] Ja też:))))
-
Podpisałam ale stwierdzam ze smutkiem,że ludzie nie czytają tego co podpisują:(( Jest parę głosów przeciw petycji ale jak się czyta komentarze to większość tych ludzi jest przeciw zarządzeniu !!!!!! Chcą pomóc a szkodzą. Zwracajcie uwagę rozsyłając petycję,że to jest " za petycją" a nie "przeciw zarządzeniu".....
-
Jak cudnie,że sunia ma dom:))) Nie wiedziałam o tym i 6-go poszedł przelew na Kremcię - 30 zł. Przelejcie te pieniądze Szarikowi.
-
[quote name='Lu_Gosiak']wpłaty na szczeniaki: Joanna Z. .....................Wrocław..................... .50zł......................28-11-2011 Ewa K. ..........................Warszawa................ ..50zł.......................30-11-2011 bardzo dziekujemy!!! pojawiła sie opcja hoteliku znacznie bliżej u Lilutosii, ale 400zl z karma i wtedy mamy transport na czwartek ale..brakuje jeszcze 300zl do oplacenia miesiaca...prosimy o kazdy grosik zaraz dojda szczepienia - 150zl...czy Ktos moze wspomóc rodzinke by mogla opuscic schron??[/QUOTE] Dzisiaj wpłacę 150 zł. Zabierzcie je pilnie z tego schronu, szkoda piesków. Przyślę fanty na bazarek, proszę o kontakt na pw.
-
[quote name='necianeta89']Jestem ja, żyje, mała zołza też. Jest bardzo dzielna i grzeczna, przyjechali do warszawy koło północy, albi trochę przed, mała szalała do 3 w nocy. Rano poszła z Figu do pracy, gdzie była baaardzo grzeczna! Zuch dziewczyna i odsypiała ciężką noc. Po południu po małą przyjechał jej nowy tata ;) Zakochany po uszy, miłość od pierwszego wejrzenia, tak sądzę ;) Potem wieczorem się zdzwoniliśmy i rozmawialiśmy. Mała całą trasę przespała na nowym kolanach swojego taty ;) W domu zero stresu, psy ją nie obszczekały, kot tylko się napuszył ;) Mała już pokazuje swoje drugie demoniczne spojrzenie, bo już zagląda na stół w poszukiwaniu czegoś smacznego :diabloti: Jak akurat rozmawiałam z Nowym Tatą Kropki to mała próbowała od nowej Mamy wyżebrać coś dobrego na ładne oczy :evil_lol::evil_lol: Kropka w nowym domku zostaje Kropką :) Mam zaproszenie pod Toruń na kawkę, ciekawe kiedy się tam wybiorę ;) Myślę, że za tydz będą jakieś zdjęcia bo Pani Ania akurat będzie jechać do rodziców i poznawać Kropeczkę naszą ;)[/QUOTE] Super wieści:multi:
-
[quote name='malagos']Dziękujemy za bannerek, oby jak inne od Isadory, przyniósł szczęście Tikusi:) Tika to pies z lekkim ADHD. Jak ją teraz obserwuję, chodzi, drepcze, kładzie sie na łóżku, po chwili już biegnie do salonu, pobawi sie zabawką, wraca, wchodzi na kolana, po 3 min zeskakuje, idzie do kuchni i tak ciągle. Moze przez te 8 godzin naszej nieobecnosci zdąży się wyspać, daltego taka nakręcona? W nocy śpi w nogach, ale na każde moje poruszenie zrywa się na równe nogi, zeskakuje z łóżka, wchodzi, wita się z nami, liże po twarzy, idzie pod kołdrę i tak kilka razy, do rana. Mam nadzieję, ze tak przeżywa rozstanie, podróż czy co tam jeszcze. Jak z nią pracować, wyciszyć?......[/QUOTE] A wcześniej też tak było?
-
Biała śliczna sunia i jej szczeniak - dzięki dogo bezpieczne....
ewu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Co u mamy Kropki? Jest w domku do którego prxzyszła z małą? -
Jak Tikusia, grzeczna?