Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. [quote name='Klaudus__'][I]Pani Basiu dzwoniła Pani do Smutka?? Czy ja mam zadzwonić? Bo nie chcę,żebyśmy jedna po drugiej wydzwaniały :)[/I][/QUOTE] Pisałam smsa ale pewnie Pani Karolina nie słyszała. Może niech Pani drinknie, bo ja nie chcę wyjść na "upierdliwą" babę:)
  2. [quote name='Justyna Lipicka']Pani Basiu pozazdroscic takiego meza;-)jak bedzie miec Pani jakies informacje o radosnym Smutku to czekamy na wiadomosc:-)[/QUOTE] Nie przeczytam mu tych wszystkich komplementów , bo przestanie jeździć:)
  3. [quote name='Isiak']Pani Basia jest Aniołem :) i Jej Mąż też, bo pomyślcie, ilu jest małżów gotowych do pomocy? Ja wiem, co zrobiłby mój: postukał się w czoło, powiedział "odbiło ci, głupia babo?" i dalej leżał na kanapie przed telewizorem.[/QUOTE] Aż mam uszy czerwone ze szczęścia:) Skrzydeł i aureoli nie stwierdzam:)[B] Kochane jesteście i za te dobre słowa wszystkim dziękuję. [/B]A co do dpobroci męża , to ja go informuję,że jedziemy do tej ładnej dziewczyny z Pszczyny , to zaraz jedzie:) Hi, hi , hi trzeba mieć sposoby na facetów.
  4. [quote name='Klaudus__'][I]Odetchnijcie Ciocie... Wszystko juz dobrze... :) Ale ukłony i wszelkie wspaniałości dla Pani Basi i Jej wspaniałego męża!! I to Ona powinna przekazać co i jak ;) Pani Basiu - wyczekujemy Panią :) [/I][/QUOTE] Jestem:) Smutek wcale już nie smutny jest we wspaniałym domu:) Bardzo dobrze zniósł podróż, zna komendy , był niezwykle posłuszny. Po przyjeździe na miejsce został obszczekany przez Florkę:) ale on przyjął postawę dżentelmena i z elegancją zniósł babskie fochy:) Zaraz pojechał z Panią Karoliną i moim mężem do weterynarza, gdzie został zbadany i zaszczepiony "na wszystko". Mam paragon ,wkleję,żeby cioteczki widziały. Smutek, bardzo zadowolony, był przyjazny wobec malutkiej , niezwykle inteligentnej dziewczynki. Uznała ,że trzeba mu zmienić imię i będzie nad tym myśleć:) Zostawiłam Pani Karolinie 200 zł tytułem zaliczki na pobyt .Niestety kupiona przeze mnie w prezencie piękna obroża ( super ładna:)) , okazała się za duża:( Pani Karolina coś mu kupi:) No oby Smuteczek był grzeczny i nie robił kłopotu wspaniałej Rodzinie , która się nim opiekuje. Dziękuję Pani Klaudio za wyprawką dla psiaka:) A więc Smutek siedzi sobie teraz w pięknym salonie z choinką i grzeje doopkę przy komiku:)
  5. [quote name='agusiazet']Podtrzymuję moją roczną deklarację loa Smutka w kwocie 25 zł:) I życzę mu szybko DS![/QUOTE] Dzięki za wsparcie.[B] Wszystkim dziękuję i bardzo proszę o pomoc dla chłopaczka.[/B]
  6. [quote name='Mortes']Ewa Marta bardzo dziękuję ze chcesz nam pomóc. Za Mazowszankę trzymam kciuki zeby miała jasny i chłonny umysł ;) Jak Mazowszanka pojmie tą trudna sztuke robienia bazarków to może i ja poszukam kogoś cierpliwego w Kielcach co potrafiłby nauczyć tego ,taka ograniczoną komputerowo osobę jak ja ;) Ewu a pamiętasz ktos tu kiedyś pisał o jakimś tymczasie tylko za karmę ? Może by spróbować ze Smutkiem ? Tylko coś mi kołacze po głowie ze to było gdzieś koło Bydgoszczy, no i chyba jest tam spora kolejka... Mozna by go dac do jakiegos tańszego hoteliku ale tak bez stałych deklaracji to potem ląduje sie z ręka w nocniku : przychodzi taki moment ze musisz sama płacić za hotelik :( Ech...szkoda psiaka Mnie wczoraj w pracy zaatakowała następna kobitka z masą szczeniaków ( tym razem 14 ! ) No i co tu takim odpowiadać???!!! Opieprzyłam ile wlezie ...ale co z tego??? Nawet nie pozwoliła zrobić zdjęc zeby je ogłaszać !!!! Ona chciała przywieżc mi je do pracy w jakimś pudle i zeby miała " z głowy". Oczywiście za pół roku byłyby następne... Juz nie mam sił do takich " ludzi" !!!! Jestem bezradna...mogę się tylko wściekać ze nie jestem w stanie pomóc. Szkoda takich maleństw dla których nie ma miejsca na tym okrutnym świecie...[/QUOTE] Smutek jutro jedzie. Ważne,żeby był szczęśliwy. Ma trochę deklaracji, wiadomo ,że nie 100%. Ten dt jest cudowny i nie jest drogi, normalny cenowo. Martwię się tylko reakcją Smutka na dziecko, żeby jutro psiak nie zawalił.... Ja mu nie dam zginąć, trudno najwyżej będę mieć kolejny wydatek. Jak zbiednieję,to siądę z psami na ulicy i będę żebrać:)) Obiecałaś mi , że jak coś to razem siedzimy :)) Zrobię sobie tylko włosy na fioletowo,żeby wzbudzać większe zainteresowanie. Żal mi tych szczeniaków, matko co robić,serce pęka :(( Boże oświeć tych chamów, bo bez Ciebie żaden człowiek nie zmieni tych ciasnych umysłów. Trzy dyszki przeleję zaraz i czekam na cynk kiedy fanty wysłać.
  7. [quote name='Szami']Jest chętny domek stały dla Bertiego w Nowym Sączu . Berti miałby do dyspozycji dom z ogrodem i kochającą właścicielkę , której niedawno odeszła za TM bernardynka . Pani jest sama w domu , odwiedza ją tylko syn z wnukiem , oferuje Bertiemu dużo spacerów i miłości. Jest tylko jeden problem czy jakoś udałoby się dostarczyć psiaka do Nowego Sącza - Pani nie jest zmotoryzowana. Na wszystkie wasze pytania chętnie odpowiem i ręczę za chętną przygarnąć Bertiego.[/QUOTE] Ojej super by było:)
  8. [quote name='Lobaria']I dziękujemy za Twoją bezcenną pomoc. A bidy Klauduska to same wspaniałości, coby daleko nie szukać - ten dżentelmen po lewej:loveu:[/QUOTE] Wiem, też mam nadprogramowego Pączka. Oszalałam na jego punkcie:) Dama po lewej odwrotnie, nienawidzi go:)
  9. [quote name='bora1']dla mnie nie bo po cichu mialam nadzieje ze nikt jej nie bedzie chcial, dziekuje Ci za allegro[/QUOTE] Hi, hi , hi ja tak mam Pączka. Najpierw racjonalnie : ogłoszenia i rozmowy. Jak sie umówiłam na pierwszą wizytę przedadopcyją , to mnie brzuch bolał cały dzień. Jak kobieta zadzwoniła,że już psa nie chce , bo wzięła innego : " bez sprawdzania i łaski"..., to mi kamień spadł z serca.Potem parę nieudanych ,ku mojej radości ,telefonów i suma sumarum Pączek jest mój:)) Więc bardzo rozumiem co przeżywasz i uważam,że jesteś niezwykle dzielna:)) Mam nadzieję,że mała trafiła do wspaniałego domku i będą fotki:) Trzymaj rękę na pulsie.
  10. [quote name='daga31081980']tak się cieszę,[B]ewu[/B] jesteś wspaniała.Głębokie ukłony w twoją stronę.[/QUOTE] Ojej dziękuję:))) To Klaudus te bidy wynajduje i wspiera. Ja tylko pomagam.
  11. [quote name='MWo']bosko :)a dacie rade w wolnej chwili uchwycić aparatem ten uśmiech? :)[/QUOTE] Trzymajcie kciuki ,żeby się udało a będą radosne fotki:)
  12. [quote name='Aimez_moi']A wiadomo jak tam Jego zdrowko?[/QUOTE] No właśnie , jak zdrówko? Poproszę też o numer konta , chcę wpłacić.
  13. [quote name='Mazowszanka']Czy Smutek to ten piękny pies z Pszczyny?[/QUOTE] Tak, jest bardzo biedny.
  14. [quote name='Ewa Marta']Jestem na zaproszenie Mazowszanki:-) Prawdopodobnie w sobotę ruszamy z Mazowszanką z nauką robienia bazarków. Mamy się spotkać u mnie i jestem pewna, że potem Mazowszanka będzie śmigała i obsługiwała swoje bazarki:-)[/QUOTE] Super:) Fanty czekają:)
  15. [quote name='Klaudus__'][I]Tak jak napisała Pani Basia - Smutek ma szansę na PDT Jednak bez waszego wsparcia niewiele zrobimy. Jutro może jechać do pDt jednak nie chciałabym zostać sama z późniejszym opłacaniem. Bardzo proszę o wsparcie. Każdy grosz dla Niego na wagę złota. Czy może ktoś wykupić Mu jakieś ogłoszenia?? Bardzo o to prosimy.[/I][/QUOTE] Późniejsze opłacanie absolutnie nie wchodzi w grę. To dla mnie sprawa honorowa .
  16. [quote name='Justyna Lipicka']ja ogłoszenia mu zrobię jak już tam będzie na 100% i będzie miał lepsze zdjęcia:) Finansowo dokładam deklarację miesięczną, niedużą bo niedużą, ale 10zł Powodzenia podczas podróży Ewu:)[/QUOTE] Dziękuję:) Każdy grosz jest ważny a dyszka to wcale nieźle, żeby tak więcej tych dyszek inni dołożyli:))))
  17. Jutro wieczorem opiszę podróż. Smutek będzie zbadany i zaszczepiony. Kupię mu obrożę, smycz dostanie w dt. Trzymajcie kciuki :razz: Szczegóły finansowe pobytu podam jak będzie na 100 % wiadomo,że Smutek jest przyjazny wobec ślicznej i bardzo miłej dla zwierzaków dziewczynki. Jak się uda zamieszka w domu z ogrodem i tam będzie czekał na ds. Oby wyszło... Potrzebne też będą ogłoszenia, więc proszę cioteczki o pomoc. Ja jestem noga w tych kwestiach. Proszę o dalsze rozsyłanie wątku i ogłaszanie na fb.
  18. [B]Więc jutro Smutek wyrusza w podróż. [/B]Jedzie do wspaniałego dt. Nie rozgłaszam tego , bo musimy sprawdzić jak zachowa się wobec dziecka. Jego przyjazna postawa jest warunkiem pobytu. Trzymajcie kciuki. Jest to płatny pobyt , więc deklaracje niezbędne. Miałam nie pisać,żeby nie zapeszyć:) ale postanowiłam ,że jednak to zrobię,żeby ludzie, którzy wspierają finansowo psiaka nie wycofali się. [B]Deklaracje i pomoc finansowa nadal bardzo potrzebne. [/B]
  19. [quote name='Casablanca']Na szczęście zimy u nas nie widać-śniegu nie ma, temperatura na plusie... Najgorsza jest ta niepewność ze szczeniakami. Gdyby nie to, to Wenus już by mogła być u mnie po sterylce ;)[/QUOTE] Co u suni?
  20. Odpocznij.[B] Dla poprawienia humoru:[/B] "Moja koleżanka , którą pocieszałam po rozwodzie, powiedziała mi żartobliwie:" Ee to nie taki złe ten rozwód; wyobraź sobie ,że oglądasz film , kulminacyjna scena i nikt ci nie mówi : " Zjadłbym coś"... !!!" Dobrej nocy, mam nadzieję,że się uśmiechnęłaś:)
  21. [quote name='Lobaria'][B]ewu[/B], dziękuję za wieści, jakoś dziś nie mogę zapanować nad pocztą po przeżyciach w Sądzie[/QUOTE] Trzymaj się ... Pamiętaj :[B] " To minie..."[/B]
  22. [quote name='Ania102']Umieściłam ewu ale na tym wątku jest napisane, że szukają dużego psa a Biszkopt nie jest duży. Jest średniakiem, trochę rozbudowanym. Mój wet dopatrzył się w nim coś z sher peia:crazyeye: Dziś oczywiście byliśmy na spacerku jak codzień ale dziś była z nami ciocia aagataa8:)[/QUOTE] Cudny jest:)
  23. [quote name='mmd']Smutka na razie nie będzie trzeba transportować, niestety. Chyba że gdzie indziej.[/QUOTE] Trzeba ,trzeba:) Napisałam Ci na pw.
  24. Teraz mam na głowie transport Smutka do dt więc pokrywam sama koszty paliwa, muszę go też zaszczepić. Poza tym trzeba wpłacić na wykupienie klaczy , która czeka w kolejce do rzeźni, więc nie mogę za wiele ale 30 zł wpłacę i będę jeszcze kombinować super fanty. Choć tyle... Przypomnę też mojej znajomej,że obiecała wpłacać 30 zł miesięcznie:)
×
×
  • Create New...