Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Posłałam Sziruni 50zł.Mam nadzieją,że dotarły. Czy dary rzeczowe tak jak dla Tessy też są przydatne?
  2. [quote name='martka1982']od grudnia do deklarujących dołączą Katekermit, dziękujemy! niestety sytuacja finansowa dziewczyn robi się naprawdę dramatyczna [B][FONT=Verdana]BRAKUJE 75 ZŁ DEKLARACJI STAŁYCH u Dumki oraz 60 ZŁ DEKLARACJI STAŁYCH u Maczki[/FONT][B] Przekazałam Dumce deklarację po Kolczyku, pisałam na pw:)
  3. Ulenka, Isia, Duszek, szczeniaczki Kiary, Reksio.......Pusto bez was kochane moje biedactwa:(((((((
  4. Trzymaj się szkrabie mały, musisz wyzdrowieć.
  5. Tak , poczekajcie.... Reksiu malutki spróbuj , walcz kochany.
  6. [quote name='malagos']Tikunia pieszczoszek, tylko czeka, kiedy usiądę, zaraz wskakuje na kolana. Teraz też, przy komputerze razem siedzimy :) Jest cudna, kochana![/QUOTE] Buziaki dla Królewny:))
  7. [quote name='kkasiiiar']to ja cierpliwie czekam ;)[/QUOTE] Ja też:))))
  8. Cudne są:))) Powodzenia maluszki kochane:)
  9. A jej synek Pączek jest u mnie. Cudny maluch. Zostanie z nami. Domki , które dzwoniły nie były odpowiednie. Mam tylko jeden problem z Pączkiem - od jakiegoś czasu zaczął siusiać w posłanie. Wczoraj zasiusiał 3 posłania mojej suni... :((( Co robić , doradźcie....
  10. Racja!!!!! Chłop zabije parę psów widłami a pan minister setki długopisem....... Tylko czemu czuje się lepszy od niehumanitarnego chama- oprawcy rodem z Koziej Wólki....?????????????????
  11. Podpisałam ale stwierdzam ze smutkiem,że ludzie nie czytają tego co podpisują:(( Jest parę głosów przeciw petycji ale jak się czyta komentarze to większość tych ludzi jest przeciw zarządzeniu !!!!!! Chcą pomóc a szkodzą. Zwracajcie uwagę rozsyłając petycję,że to jest " za petycją" a nie "przeciw zarządzeniu".....
  12. Teraz każdy kto zabije psa , który spędził życie przy budzie, będzie usprawiedliwiony zakończeniem przez psiaka "chwalebnej" funkcji "psa wartowniczego" w gospodarstwie !!!!! No i oczywiście koniecznością "zatrudnienia " następcy :(((((
  13. Jeśli minister łamie prawo ignorując ustawę , to jak egzekwować to samo prawo w przypadkach zabijania psów przez "szarych obywateli". Każdy gnojek może zaskarżyć wyrok sądu. Brawo panie ministrze, wzorowa postawa stróża praworządności i porządku w Państwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Podpisuję się !!!!!!!!!!! Co za draństwo, wstyd mi za takich ministrów:((( Ukraina zainponowała ????????????????????????
  15. [quote name='Lu_Gosiak']baardzo dziekujemy:):) cholera juz tak sie układało i zas szlag trafil plany...niestety jutro Lilutosi nie pasuje, wiec maluchy nie pojada...[/QUOTE] Ojej to źle, czas jest taki istotny ....:(
  16. Jak cudnie,że sunia ma dom:))) Nie wiedziałam o tym i 6-go poszedł przelew na Kremcię - 30 zł. Przelejcie te pieniądze Szarikowi.
  17. Będę co miesiąc wpłacać stałą kwotę i rozsyłać skarbonkę.
  18. Czy jutro pojadą?? Przecież zbierzemy kasę. Trzeba je zabrać. Ja mam teraz na bdt ( chyba jednak będzie to ds )szczeniaczka , który się ostał jedyny żywy z pięciorga maleństw...:( Jeden dzień za długo w schronie:((((((( Czy jest wydarzenie na fb?
  19. [quote name='Lu_Gosiak']wpłaty na szczeniaki: Joanna Z. .....................Wrocław..................... .50zł......................28-11-2011 Ewa K. ..........................Warszawa................ ..50zł.......................30-11-2011 bardzo dziekujemy!!! pojawiła sie opcja hoteliku znacznie bliżej u Lilutosii, ale 400zl z karma i wtedy mamy transport na czwartek ale..brakuje jeszcze 300zl do oplacenia miesiaca...prosimy o kazdy grosik zaraz dojda szczepienia - 150zl...czy Ktos moze wspomóc rodzinke by mogla opuscic schron??[/QUOTE] Dzisiaj wpłacę 150 zł. Zabierzcie je pilnie z tego schronu, szkoda piesków. Przyślę fanty na bazarek, proszę o kontakt na pw.
  20. [quote name='necianeta89']Jestem ja, żyje, mała zołza też. Jest bardzo dzielna i grzeczna, przyjechali do warszawy koło północy, albi trochę przed, mała szalała do 3 w nocy. Rano poszła z Figu do pracy, gdzie była baaardzo grzeczna! Zuch dziewczyna i odsypiała ciężką noc. Po południu po małą przyjechał jej nowy tata ;) Zakochany po uszy, miłość od pierwszego wejrzenia, tak sądzę ;) Potem wieczorem się zdzwoniliśmy i rozmawialiśmy. Mała całą trasę przespała na nowym kolanach swojego taty ;) W domu zero stresu, psy ją nie obszczekały, kot tylko się napuszył ;) Mała już pokazuje swoje drugie demoniczne spojrzenie, bo już zagląda na stół w poszukiwaniu czegoś smacznego :diabloti: Jak akurat rozmawiałam z Nowym Tatą Kropki to mała próbowała od nowej Mamy wyżebrać coś dobrego na ładne oczy :evil_lol::evil_lol: Kropka w nowym domku zostaje Kropką :) Mam zaproszenie pod Toruń na kawkę, ciekawe kiedy się tam wybiorę ;) Myślę, że za tydz będą jakieś zdjęcia bo Pani Ania akurat będzie jechać do rodziców i poznawać Kropeczkę naszą ;)[/QUOTE] Super wieści:multi:
  21. [quote name='malagos']Dziękujemy za bannerek, oby jak inne od Isadory, przyniósł szczęście Tikusi:) Tika to pies z lekkim ADHD. Jak ją teraz obserwuję, chodzi, drepcze, kładzie sie na łóżku, po chwili już biegnie do salonu, pobawi sie zabawką, wraca, wchodzi na kolana, po 3 min zeskakuje, idzie do kuchni i tak ciągle. Moze przez te 8 godzin naszej nieobecnosci zdąży się wyspać, daltego taka nakręcona? W nocy śpi w nogach, ale na każde moje poruszenie zrywa się na równe nogi, zeskakuje z łóżka, wchodzi, wita się z nami, liże po twarzy, idzie pod kołdrę i tak kilka razy, do rana. Mam nadzieję, ze tak przeżywa rozstanie, podróż czy co tam jeszcze. Jak z nią pracować, wyciszyć?......[/QUOTE] A wcześniej też tak było?
  22. Co u mamy Kropki? Jest w domku do którego prxzyszła z małą?
  23. Jak Tikusia, grzeczna?
×
×
  • Create New...