Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. [quote name='Mortes']Jestem mega szczęśliwa!!! Dyzio ma wspaniały, piękny dom i niesamowicie ciepłą pania :) :) :) Na początku był trochę przerażony ze musi wejsc do domu ale juz w środku nie odstępował swojej pani na krok. Poznał panią i to mu bardzo pomogło.Pani co chwila przekupowała go smakołykami, więc Dyzio zaczął nawet merdac ogonkiem. Dzwoniłam jeszcze wczoraj póżnym wieczorem do pani Dyzia i Dyzio był już po dwóch spacerach wokoło domu, zrobił co trzeba ;) i grzecznie wrócił do pani gdy ta go zawołała.Zjadł też michę mięska z ryżem i marchewką z apetytem. Jest jeszcze trochę zestresowany ale jestem pewna ze to kwestia czasu. Zdjęcia wyszły mi nieciekawe ale niestety Dyzio w dalszym ciągu nie znosi być fotografowany, a poza tym nie chciałam go za bardzo stresowac [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/717/p1140897.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/717/p1140897.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/717/p1140897.jpg/[/IMG][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg717/scaled.php?server=717&filename=p1140897.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg88/scaled.php?server=88&filename=p1140899.jpg&res=medium[/IMG] Dyzio pilnuje swojej pani gdy podpisywała umowę adopcyjna ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=p1140894.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg10/scaled.php?server=10&filename=p1140895.jpg&res=medium[/IMG] Pani Dyzia nie wytrzymała i jedna ręka pisała a drugą głaskała Dyzia :) TRZYMAJ SIĘ DYZIO I BĄDŹ SZCZĘŚLIWY !!!! Kacperk , ten spod mojej szkoły też znalazł wspaniały dom i super rodzinke tylko trzymajmy kciuki zeby zaakceptowaqł kota ktory mieszka z państwem, bo juz dzis go pogonil :( Szkoda by było takiego wspanialego domu...ale panstwo bardzo kochaja tego kotka i nie chcieliby go stresowac, więc o Kacperka trzymam tez mocno kciuki... Mieszka tez tam sunia Frania ktora juz zakochała sie w Kacperku a Kacperek w niej. No i Kacperek teraz nazywa się Felus . Panstwu bardzo podobało sie imię Kacperek i własnie dlatego syn Państwa ma tak na imie ;) ;) ;). Zdjęcia panstwo maja mi wysłac bo mó aparat zastrajkowal[/QUOT Nie byłam wieki na wątku , bo wyjechałam do córki i załatwiałam na dogo tylko pilne sprawy.W nocy wróciłam, wchodzę na wątek a tu takie fotki:)) I co? Poryczałam się ze wzruszenia i radości.Pamiętam fotki z lasu....nie spałam , było mi strasznie ,że Dyzio i Dobcio marzną, są bezdomne:( [B]Mortes jesteś Wspaniała. Przywracasz wiarę w ludzi!!!!Dzięki Tobie ryczę z radości!!!![/B]
  2. [quote name='ewu']Nie wiadomo.Ja dzwoniłam dzisiaj do Klaudii ale nie odebrała, chyba nie mogła. Jeszcze raz spróbuję, może jest w pracy. Zna mój numer więc wie ,że to ja z pewnością by się odezwała.[/QUOTE] Już rozmawiałam:) Czekam na numer do Pana.
  3. [quote name='Lu_Gosiak']ewu kochana dzieki:):) tylko odwrotnie - trzebaby Go bylo odebrac w poniedzialek lub srode rano o 9 z Opola i przywieśc na DT do Gliwic[/QUOTE] Jeśli da radę to mogę podjechać i go przywieźć. Jutro napiszę.To żadna różnica czy do Opola pusto a potem z psiakiem, czy odwrotnie:)
  4. [quote name='Lu_Gosiak']w poniedzialek lub srode Liu by Go mogła podwieść w okolice Opola - wiec potrzebny Gliwice -Opole lub DS dzis mialam o niego telefon ale nie za ciekawyy kurde patrze na daty i maluchy juz dawno powinny byc drugi raz zaszczepione wiec dochodzi dodatkowo 35zl lub jak ten drugi nie pojedzie to 70zl[/QUOTE] Ja go mogę zawieźć z Gliwic do Opola pociągiem i przekazać na dworcu:) To żaden problem. Jedynie termin do ustalenia.
  5. [quote name='Justyna Lipicka']niestety nic nie wiadomo;([/QUOTE] Nie wiadomo.Ja dzwoniłam dzisiaj do Klaudii ale nie odebrała, chyba nie mogła. Jeszcze raz spróbuję, może jest w pracy. Zna mój numer więc wie ,że to ja z pewnością by się odezwała.
  6. [quote name='Ania102']Co do facetów zgadzam się z Toba w 100 %, jednak nie dusić ale topić. Duszenie podobno sprawia przyjemność, a im się to w zupełności nie należy! Ewuś a te rzeczy mogę wystawić na świętokrzyskie bidy? Bo nasz cwaniak to ma nawet za dużo![/QUOTE] Przeznacz na co uważasz. Biszkopt i sunia wyglądają cudnie.Fantastyczna para:) Reszta psiaków też zjawiskowa:))
  7. [quote name='tobciu']Ewu - ja sie nauczylam po watku Nestora, ze do Klaudii trzeba dzwonic :) Zadzwon prosze :)[/QUOTE] Trochę za drogo, jestem w Londynie... Spadam teraz z dogo i gnam na samolot. Pa, pa
  8. Jakieś wieści odnośnie terminu wizyty , plizzzzz......
  9. Jutro wracam do kraju i jak tylko nakarmię konto przeleję deklarację Kurusia Murce.
  10. Boże co za ludzie..... :( Kamienie mają nie serca !!!
  11. Pani Klaudio , okazało się,że mój mąż ma 23 wolne i dzięki temu jestem bardziej mobilna przez cały dzień ale chciałabym pojechać do Krakowa po Pączka bo 24 nie będę mogła. Jutro wracam do Polski i do 13 mam dostęp do netu , potem dopiero po 1-szej w nocy. Pilnie proszę o wieści co wizytą bo muszę się umówić odnośnie odbioru Pączusia.
  12. Lusia to wyjątkowy psiaczek. Przyznam się,że kiedy ją wzięłam z punktu i wiozłam do Krakowa byłam zaskoczona jej spokojem i delikatnością.Jestem w niej zakochana po uszy i tylko rozum nie pozwala mi jej zaadoptować. Mam w domu mega kłopotliwego szczeniaczka z Pszczyny, który w porównaniu z Lusią jest "małym potworkiem":) Popieram Elę,że ktoś, kto da Lusieńce dom , będzie miał wspaniałą towarzyszkę i prawdziwą , psią damę:)) Mój "Terminator" jest od dwóch tygodni u behawiorystki , ktora naprawia jego charakterek. Obawiam się,że niestety w procesie nadmiernego rozpieszczania i braku zakazów , mam duży udział...:)
  13. [quote name='malena78'][B]Mały Lutek - Februś pojechał dzisiaj do domku stałego do Oświęcimia, trzymajcie kciuki za chłopczyka [/B]:multi: :multi::multi: W podróży trząsł się biedaczek jak galareta mam nadzieję, że szybko zaadaptuje się do nowego miejsca, gardło mam ściśnięte i oczy mokre także już nic więcej nie piszę pozdrawiam i dziękuję za pomoc maluchom.[/QUOTE] Oj jak dobrze ,że się udało :))[B] Dzięki Pani te dwa maleństwa przeżyły i dostały szansę na wspaniałe życie.To Pani należą się ogromne podziękowania. Trzymam kciuki z nadzieją na wieści z domku. [/B]
  14. Czy coś wiadomo odnośnie wizyty, czekam na informację.
  15. [quote name='__Lara']Cioteczki, ja mieszkam w Zabrzu ;) napiszcie tylko proszę gdzie to dokładnie jest.[/QUOTE] Czy mogłybyśmy iść tam we dwie ? Ja 23 po 17 jestem do dyspozycji . Jeśli po 17 jest zbyt późno , to wtedy pojadę autobusem i mogę być o każdej porze dnia. Proszę o podanie mi nr telefonu na pw , to 23 zadzwonię z rana. [B]Byłoby super sprawdzić domek razem:)[/B]
  16. [quote name='Klaudus__'][I]Pani asiu - iech Pani napisze kiedy i w jakich godzinach mogłaby Pani na wizytę jechać - a ja zadzwonię do Pana i zapytam.[/I][/QUOTE] [B]Pani Klaudio 23 po 17 jestem do dyspozycji ,potem każda godzina jest odpowiednia. Gdyby Lara mogła podskoczyć ze mną byłoby super , bo zawsze to ocena 2 osób. Jeśli nie , to ja bardzo chcę sprawdzić domek. Znam Czarka, wiem co mu jest potrzebne i dlatego tak mi na tym zależy.Jeśli Pan nie będzie mógł po 17 , to nie ma sprawy , dostosuję się - pojadę autobusem , to nie problem. [/B]
  17. [quote name='Klaudus__'][I]Mam nadzieję,że wszystko u naszego malucha dobrze...[/I][/QUOTE] Pewnie tak.
  18. To musi być ktoś bardzo wymagający. Czarek jest w cudownym dt... Pies mega aktywny, dom z ogrodem i psie towarzystwo byłby marzeniem... Klaudio , proszę coś więcej napisać o ewentualnym domku. Czarek, to taki mój wyjątkowy podopieczny...
  19. [quote name='nika28']Jeśli jutro mi się uda, to będę u Rafiego i zrobię nowe zdjęcia :)[/QUOTE] Byłoby wspaniale. Pomiziaj go ode mnie:)
  20. [quote name='Czarodziejka']Rafi bezpieczny i w dobrym zdrowiu.[/QUOTE] To dobrze :) Jakieś nowe fotki zimowe bardzo by sie przydały. Spróbuję go poogłaszać przez Dziennik Zachodni.
  21. [B]Rozliczenie Miodzia.Na podróż wpłynęło:[/B] 220 zł od Lusi- przekazała ewu + 50 zł ewu- 270 zł w sumie 100 zł- domek 30 zł Barkelona 30 zł Syla Razem 430 zł Resztę wyłożyła Iwoniam ale domek miał to wyrównać:) Iwonko trzeba będzie się zarejestrować do tej Kundelkowej Skarbonki, to powinno być jeszcze 50 zł zwrotu. Przydałoby Ci się za te wszystkie podróże dla piesków z Olkusza.Ja Ci posłałam jeszcze 20 zł za paliwo dla olkuskich biedaków. Mam nadzieję,że jakoś Ci to się uda pozwracać,. To by było niemoralne ,żebyś się narażała ,męczyła, pomagała i jeszcze za to musiała płacić. I tak Anioł z Ciebie:)
  22. [quote name='Klaudus__'][I]Jak potrzebujesz jeszcze taką umowę - podeślę. Ja podpisuję i mam takową :)[/I] [I]Ciocie szukamy kogoś na wizytę w Zabrzu dla przystojniaka :P [/I][/QUOTE] O kurcze a ja jestem tak strasznie daleko..:shake: Wracam 22 lutego i mogłabym pomóc ale to chyba zbyt długo , trzeba działać szybko. Do Zabrza mam 5 minut....szkoda ,że tak wyszło. Czarek odjajczony , więc już żadnych problemów z amorami nie będzie:)
  23. U Miodzia pewnie dobrze. Jak wrócę do domu wydrukuję zdjęcia Pepe i porozwieszam w wielkich sklepach zoologicznych , w lecznicach i w firmie. Ponoć też ogłoszenia do Dziennika Zachodniego warto dać.
×
×
  • Create New...