-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Mini sunia zabrana z łańcucha ma wreszcie SUPER DOM! dzięki mestudio!
ewu replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Wciąż nie mogę uwierzyć, że ona tak inaczej zareagowała. Wszystko wskazuje, że resocjalizacja pójdzie szybko. Jeszcze boję się tylko spacerków, aby się czegoś nie wystraszyła i nie chciała zwiać. Trudno byłoby ją złapać, bo ona jest bezimienna jak już pisałam. Czy pozostawimy ją jako Punia czy też damy jej inne imię na nową drogę życia?[/QUOTE] Święte słowa z tymi spacerkami. To bardzo niebezpieczny moment:( Ja znam nawet przypadek ucieczki z szelek. Radzę ubrać i obrożę i szelki i zapiąć podwójną smycz albo dwie - do obroży i do szelek. Wtedy piesrk nie ma szansy uciec. Sunia jest drobna i może się łatwo wyśliznąć . Niestety nie rozumie,że jest bezpieczna , musi potrwać zanim to zrozumie. -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']witam, troszkę może obszerniej to przedstawię, Miodzio dostał na wstępie kuksańca w nos od Kudża, pieska Pani Iwonki i się tym ciut zdenerwował. Na razie porozumiałam się z behawiorystką w jego sprawie, musi się nieco odstresować, bo się chłopak ciut za bardzo wszystkim denerwuje. Jak jest sam z Państwem jest super, jak jest Kudża - już mniej. Pani Iwonka i jej rodzice wiedzą, co robić, a teraz czekamy na dalsze instrukcje od behawiorysty i film. Sprawa skomplikowana, póki co nie ma co się na ten temat rozwlekać. Gdy odbieraliśmy Miodzia z domu w Pacanowie nie zostaliśmy wpuszczeni do środka. Przekazanie pieska - w szelkach, z karmą i książeczką nastąpiło na polu, a jako, że było około -20 stopni długo nie porozmawialiśmy.. Nie rozumiem tego ale.. tam jest jeszcze dużo piesiów. Miodzio super się dogadywał z drodze z Mikrusem i z Dredzikiem, niestety po awanturze z Kudżem jest zgryz... Jutro powinno być lepiej. Piesio jest kochany, mam nadzieję, że to tylko stres i sytuacja przejściowa. Państwo, którzy Miodzia adoptowali są wspaniali. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej. My wróciliśmy, jak pisał romi po 1:30, na wszelki wypadek faktury za paliwo mam. Nie wiem tylko. dokąd je wysłać. Przejechaliśmy 1235km. Niestety przy temperaturach, jakie panują na polu i jeszcze 2 innych czynnikach mój samochód spalił więcej paliwa, bo nie 6, a ponad 7 litrów/100km. Jeśli ktoś mógłby się ciut dołożyć do paliwa to będę wdzięczna, jeśli nie to i tak tę różnicę zapłaciłam już ja.. To chyba tyle, w razie czego pytajcie :). czas odpocząć, papa[/QUOTE] Odpocznij ale napisz ile trzeba dołożyć do paliwa. [B]Nie zgadzam się zebyś dopłacała[/B].Jak nikt nie zechce dorzucić ja Ci wszystko ureguluję. Fakturę należy przesłać do kundelkowej skarbonki i zwrócą Ci 50 zł. Nie wiem jak to działa ale się dowiem. Jeśli zwrócą , to będzie super i może choć troszkę odzyskasz za paliwo, które spaliłaś wożąć psiaki z Olkusza. Jeszcze raz dziękuję :)))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Miodzio w swoim domu:))) Tak się cieszę, że trafił do cudownej Rodziny,że jest już bezpieczny, ,że ma własne posłanko, że jest CZYJŚ:))))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Hop , hop jest tu kto??????????? -
[quote name='Beatkaa']Poprosiłam wszystkich deklarujących na Sako,aby wypowiedzili się na wątku : kto podtrzymuje deklarację,a kto nie.Jeśli ktoś podtrzymuje deklarację to proszę mu wysłać nowy numerek konta. Stan konta Sako i rozliczenie na pierwszej stronie: 817,71zł, więc jak coś zdecydujecie to proszę o dane na PW aby przelać na wskazane konto,na potrzeby Sakusia. Podtrzymuję swoją deklarację dla Sakunia. Proszę o dane konta do wpłat.
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Chyba za duże te zdjątka, ale są... jak pisałam tylko 2 są w miarę czytelne... [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/915344-1/Miodzio+w+domku1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/915342-1/Miodzio+w+domku.jpg[/IMG] Cudownie zaległ w pięknym posłanku... Dla zainteresowanych link do mojej zwierzakowej galerii nagrzyby.pl [url]http://www.galeria.nagrzyby.pl/v/users2/EWF/2009/Humor/Zwierzaki/?g2_page=1[/url][/QUOTE] Dla takich chwil warto żyć:))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Mam nowe wieści z domku, jest cudnie:))) Miodziuńku masz być zawsze grzeczny , masz swoją, wspaniałą Rodzinę:)) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romi']Witajcie. Wróciliśmy do Kraka cało i zdrowo o godz. 1:30. Droga była znakomita a [B]Miodzio[/B] bardzo grzeczny w podróży. Obszerną relację z DS na pewno przedstawi [B]Iwonia[/B] :)[/QUOTE] Dziękuję serdecznie , to co zrobiliście jest wspaniałe:) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Mam wieści i fotki z domu:)))))) Miodzio jest miodzio:) Lobario wyślę Ci na maila z prośbą o zamieszczenie na wątku. -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Miodzio w domku a Iwwona ma jeszcze 370 km do przejechania. -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Tyle km przed nimi... Trzymajcie się i ostrożnie jedźcie, pa pa -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']O której wyjazd? :)[/QUOTE] Nie wiem. ale chyba skoro świt -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Matko jak ja się stresuję, co chwilę piszę coś do Iwoniam, coś mi się przypomina... Biedna Iwonka, ma mnie pewnie dosyć. Mam nadzieję,że wszystko gra i jutro wyruszają:) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Iwonko szerokiej drogi:)))) -
[quote name='tobciu']Właśnie zrobiłam przelew do Labori z bazarku imiennego Czarusia. [B]Bakusiowa (Czarusiowa matka chrzestna)[/B] oprocz jednego duzego prezentu przesyla dwa. :loveu: Plus prezent ode mnie. I Czarusiowe konto zasili sie o kwote [B]60 zł.[/B] Laboria proszę potwierdz wpływ na wątku Czarka i na bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222087-ZAKONCZONY-ROZLICZONY-!-Teraz-jestem-CZAREK-(dawny-Smutek)?p=18516901#post18516901[/URL][/QUOTE] Wow ale dobre Cioteczki:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Miodzio jutro wyrusza do domu:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
[quote name='elik']Pani nie zadzwoniła do mnie Basiu :shake: Miłej podróży :loveu:[/QUOTE] Dziękuję:)) Może zadzwoni, miała rozmawiać z mężem....
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
ewu replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='abra43']:loveu::loveu::kiss_2::kiss_2:Tesunia jestes dzielna dziewczynka jeszcze trochę wytrwaj i pojedziesz do swego,kochajacego domku święty Frańciszek czuwa nad tobą pa Tesuniu[/QUOTE] Ale wieści:)))) -
Cisza u suni:(((((
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']jesteś... niepoprawna ;) Dziękuję ![/QUOTE] To ja dziękuję,że tyle dobrego robisz dla zwierzaków:) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Dawno się tak przed snem nie uśmiałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Niemożliwa jesteś Basieńko :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] No wiesz nie będę cierpieć bo dotąd nie piłam, nie paliłam i w klubach nie bywam więc nie będzie problemu z rzuceniem tego wszystkiego:))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Ewu - Ty się nawet nie wygłupiaj, wiem, ile Cię kosztowała droga Miodzia itp.. mam obiecaną pomoc w postaci odrobiny karmy dla piesków do 14 miesiąca zycia. Cieszę się, bo mam już ok 7 kg karmy dla staruszków i ok 5 kg dla młodziaków, a tych w domu więcej. Dziękuję Wam za pomoc ![/QUOTE] No nie zbiednieję :lol: Najwyżej przestanę pić i palić i szaleć w nocnych klubach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Jestem wstrząśnięta, mam nadzieję, że inne pieski , które tam zostały są zdrowe i nie wymagają opieki bo chyba nie jest właściwa..... delikatnie mówiąc......... Sako , postaraj się , dasz radę psiaczku, myślę o Tobie i mocno tulę.
-
Nigdy nie widziałam tak strasznych odleżyn. Wstyd mi, że osoba , która miała dać Sakusiowi spokojną starość i brała za to pieniądze tak dalece jest nieczuła na cierpienie powierzonego jej zwierzęcia. Nie chcę wszczynać nowego konfliktu ale ten wpis to zwykła ludzka reakcja... Takie zaniedbanie graniczy z okrucieństwem...... Przepraszam piesku , nie wiedziałam ,że sponsoruję twoje cierpienie.....................
-
[quote name='Kajka_72']Mysia juz napisala o Sako i rowniez o tym, ze Sakus poruszal ogonem ( uprzedze panie chcace sie z tego faktu ponabijac...chodzi o odruch):multi: To bardzo budujace. Sako ma cieplo wiec i organizm inaczej sie regeneruje. 3maj sie Sako. Jeszcze staniesz na 4 lapki :-)Jestes pod prawdziwie dobra opieka ....dasz rade:-) Winter , przeciez Ty temu psu z nieba spadlas....mam nadzieje, ze nie za pozno :roll: A to Sako dzisiaj:-) To jest strasznie fajne :-) Zblizen skory oszczedze ale moim zdaniem jest sporo lepiej :multi: Boże..... A ja myślałam ,że on jest tam szczęśliwy i zadbany...................