Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. [quote name='wanda szostek']Wciąż nie mogę uwierzyć, że ona tak inaczej zareagowała. Wszystko wskazuje, że resocjalizacja pójdzie szybko. Jeszcze boję się tylko spacerków, aby się czegoś nie wystraszyła i nie chciała zwiać. Trudno byłoby ją złapać, bo ona jest bezimienna jak już pisałam. Czy pozostawimy ją jako Punia czy też damy jej inne imię na nową drogę życia?[/QUOTE] Święte słowa z tymi spacerkami. To bardzo niebezpieczny moment:( Ja znam nawet przypadek ucieczki z szelek. Radzę ubrać i obrożę i szelki i zapiąć podwójną smycz albo dwie - do obroży i do szelek. Wtedy piesrk nie ma szansy uciec. Sunia jest drobna i może się łatwo wyśliznąć . Niestety nie rozumie,że jest bezpieczna , musi potrwać zanim to zrozumie.
  2. [quote name='iwoniam']witam, troszkę może obszerniej to przedstawię, Miodzio dostał na wstępie kuksańca w nos od Kudża, pieska Pani Iwonki i się tym ciut zdenerwował. Na razie porozumiałam się z behawiorystką w jego sprawie, musi się nieco odstresować, bo się chłopak ciut za bardzo wszystkim denerwuje. Jak jest sam z Państwem jest super, jak jest Kudża - już mniej. Pani Iwonka i jej rodzice wiedzą, co robić, a teraz czekamy na dalsze instrukcje od behawiorysty i film. Sprawa skomplikowana, póki co nie ma co się na ten temat rozwlekać. Gdy odbieraliśmy Miodzia z domu w Pacanowie nie zostaliśmy wpuszczeni do środka. Przekazanie pieska - w szelkach, z karmą i książeczką nastąpiło na polu, a jako, że było około -20 stopni długo nie porozmawialiśmy.. Nie rozumiem tego ale.. tam jest jeszcze dużo piesiów. Miodzio super się dogadywał z drodze z Mikrusem i z Dredzikiem, niestety po awanturze z Kudżem jest zgryz... Jutro powinno być lepiej. Piesio jest kochany, mam nadzieję, że to tylko stres i sytuacja przejściowa. Państwo, którzy Miodzia adoptowali są wspaniali. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej. My wróciliśmy, jak pisał romi po 1:30, na wszelki wypadek faktury za paliwo mam. Nie wiem tylko. dokąd je wysłać. Przejechaliśmy 1235km. Niestety przy temperaturach, jakie panują na polu i jeszcze 2 innych czynnikach mój samochód spalił więcej paliwa, bo nie 6, a ponad 7 litrów/100km. Jeśli ktoś mógłby się ciut dołożyć do paliwa to będę wdzięczna, jeśli nie to i tak tę różnicę zapłaciłam już ja.. To chyba tyle, w razie czego pytajcie :). czas odpocząć, papa[/QUOTE] Odpocznij ale napisz ile trzeba dołożyć do paliwa. [B]Nie zgadzam się zebyś dopłacała[/B].Jak nikt nie zechce dorzucić ja Ci wszystko ureguluję. Fakturę należy przesłać do kundelkowej skarbonki i zwrócą Ci 50 zł. Nie wiem jak to działa ale się dowiem. Jeśli zwrócą , to będzie super i może choć troszkę odzyskasz za paliwo, które spaliłaś wożąć psiaki z Olkusza. Jeszcze raz dziękuję :))))
  3. Miodzio w swoim domu:))) Tak się cieszę, że trafił do cudownej Rodziny,że jest już bezpieczny, ,że ma własne posłanko, że jest CZYJŚ:)))))
  4. Hop , hop jest tu kto???????????
  5. [quote name='Beatkaa']Poprosiłam wszystkich deklarujących na Sako,aby wypowiedzili się na wątku : kto podtrzymuje deklarację,a kto nie.Jeśli ktoś podtrzymuje deklarację to proszę mu wysłać nowy numerek konta. Stan konta Sako i rozliczenie na pierwszej stronie: 817,71zł, więc jak coś zdecydujecie to proszę o dane na PW aby przelać na wskazane konto,na potrzeby Sakusia. Podtrzymuję swoją deklarację dla Sakunia. Proszę o dane konta do wpłat.
  6. [quote name='Lobaria']Chyba za duże te zdjątka, ale są... jak pisałam tylko 2 są w miarę czytelne... [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/915344-1/Miodzio+w+domku1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/915342-1/Miodzio+w+domku.jpg[/IMG] Cudownie zaległ w pięknym posłanku... Dla zainteresowanych link do mojej zwierzakowej galerii nagrzyby.pl [url]http://www.galeria.nagrzyby.pl/v/users2/EWF/2009/Humor/Zwierzaki/?g2_page=1[/url][/QUOTE] Dla takich chwil warto żyć:)))
  7. Mam nowe wieści z domku, jest cudnie:))) Miodziuńku masz być zawsze grzeczny , masz swoją, wspaniałą Rodzinę:))
  8. [quote name='Romi']Witajcie. Wróciliśmy do Kraka cało i zdrowo o godz. 1:30. Droga była znakomita a [B]Miodzio[/B] bardzo grzeczny w podróży. Obszerną relację z DS na pewno przedstawi [B]Iwonia[/B] :)[/QUOTE] Dziękuję serdecznie , to co zrobiliście jest wspaniałe:)
  9. Mam wieści i fotki z domu:)))))) Miodzio jest miodzio:) Lobario wyślę Ci na maila z prośbą o zamieszczenie na wątku.
  10. Miodzio w domku a Iwwona ma jeszcze 370 km do przejechania.
  11. Tyle km przed nimi... Trzymajcie się i ostrożnie jedźcie, pa pa
  12. [quote name='Agucha']O której wyjazd? :)[/QUOTE] Nie wiem. ale chyba skoro świt
  13. Matko jak ja się stresuję, co chwilę piszę coś do Iwoniam, coś mi się przypomina... Biedna Iwonka, ma mnie pewnie dosyć. Mam nadzieję,że wszystko gra i jutro wyruszają:)
  14. Iwonko szerokiej drogi:))))
  15. [quote name='tobciu']Właśnie zrobiłam przelew do Labori z bazarku imiennego Czarusia. [B]Bakusiowa (Czarusiowa matka chrzestna)[/B] oprocz jednego duzego prezentu przesyla dwa. :loveu: Plus prezent ode mnie. I Czarusiowe konto zasili sie o kwote [B]60 zł.[/B] Laboria proszę potwierdz wpływ na wątku Czarka i na bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222087-ZAKONCZONY-ROZLICZONY-!-Teraz-jestem-CZAREK-(dawny-Smutek)?p=18516901#post18516901[/URL][/QUOTE] Wow ale dobre Cioteczki:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  16. Miodzio jutro wyrusza do domu:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  17. [quote name='elik']Pani nie zadzwoniła do mnie Basiu :shake: Miłej podróży :loveu:[/QUOTE] Dziękuję:)) Może zadzwoni, miała rozmawiać z mężem....
  18. [quote name='abra43']:loveu::loveu::kiss_2::kiss_2:Tesunia jestes dzielna dziewczynka jeszcze trochę wytrwaj i pojedziesz do swego,kochajacego domku święty Frańciszek czuwa nad tobą pa Tesuniu[/QUOTE] Ale wieści:))))
  19. Cisza u suni:(((((
  20. [quote name='iwoniam']jesteś... niepoprawna ;) Dziękuję ![/QUOTE] To ja dziękuję,że tyle dobrego robisz dla zwierzaków:)
  21. [quote name='Ziutka']Dawno się tak przed snem nie uśmiałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Niemożliwa jesteś Basieńko :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] No wiesz nie będę cierpieć bo dotąd nie piłam, nie paliłam i w klubach nie bywam więc nie będzie problemu z rzuceniem tego wszystkiego:)))
  22. [quote name='iwoniam']Ewu - Ty się nawet nie wygłupiaj, wiem, ile Cię kosztowała droga Miodzia itp.. mam obiecaną pomoc w postaci odrobiny karmy dla piesków do 14 miesiąca zycia. Cieszę się, bo mam już ok 7 kg karmy dla staruszków i ok 5 kg dla młodziaków, a tych w domu więcej. Dziękuję Wam za pomoc ![/QUOTE] No nie zbiednieję :lol: Najwyżej przestanę pić i palić i szaleć w nocnych klubach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Jestem wstrząśnięta, mam nadzieję, że inne pieski , które tam zostały są zdrowe i nie wymagają opieki bo chyba nie jest właściwa..... delikatnie mówiąc......... Sako , postaraj się , dasz radę psiaczku, myślę o Tobie i mocno tulę.
  24. Nigdy nie widziałam tak strasznych odleżyn. Wstyd mi, że osoba , która miała dać Sakusiowi spokojną starość i brała za to pieniądze tak dalece jest nieczuła na cierpienie powierzonego jej zwierzęcia. Nie chcę wszczynać nowego konfliktu ale ten wpis to zwykła ludzka reakcja... Takie zaniedbanie graniczy z okrucieństwem...... Przepraszam piesku , nie wiedziałam ,że sponsoruję twoje cierpienie.....................
  25. [quote name='Kajka_72']Mysia juz napisala o Sako i rowniez o tym, ze Sakus poruszal ogonem ( uprzedze panie chcace sie z tego faktu ponabijac...chodzi o odruch):multi: To bardzo budujace. Sako ma cieplo wiec i organizm inaczej sie regeneruje. 3maj sie Sako. Jeszcze staniesz na 4 lapki :-)Jestes pod prawdziwie dobra opieka ....dasz rade:-) Winter , przeciez Ty temu psu z nieba spadlas....mam nadzieje, ze nie za pozno :roll: A to Sako dzisiaj:-) To jest strasznie fajne :-) Zblizen skory oszczedze ale moim zdaniem jest sporo lepiej :multi: Boże..... A ja myślałam ,że on jest tam szczęśliwy i zadbany...................
×
×
  • Create New...