Mysiu moja rodzinka, o której pisałam ,że chce psa wzięła jakąś sunię z Sośnicy przedwczoraj. Pojechali tylko obejrzeć schronisko, ale była taka biedna, że nie mogli jej tam zostawić. Ma zapalenie spojówek i jest chudziutka i podobno bardzo mało atrakcyjna wyglądowo;)Przykro mi ,że nie udało mi się przywieźć ich do Was-jak było wcześniej mówione, ale myślę,że to i tak dobrze,że jakiejś bidzie się udało...Mam nadzieję, że uda mi się namówić kogoś jeszcze na pieska od Was.