Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Mała u mnie i czekam na wieści od Klaudus.
  2. Fanty na bazarek przygotuję, bazarku nie umiem zrobić :((
  3. Kochane to usiądziemy we trójkę...:)) My z Panią Teresą już bardzo starutkie i śliczna Klaudus najmłodsza będzie kubka pilnowć:) A te chytrusy , samolubne będą nam towarzystwa zazdrościć:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  4. Ile godności w tym małym udręczonym ciałku... Znowu się poryczałam. Kochanie zdrowiej,będziesz szczęśliwy.
  5. Te łapeńki spuchnięte:(( Serce mi pęka. mam nadzieję,że choć nieco lepiej ze zdrowiem sunieczki.
  6. Oj ale się wzruszyłam. Tessuniu najukochańsza my też tęsknimy i myślimy o Tobie.
  7. Dusiu Skarbie cały dzień o tobie myślałam , dopiero teraz mogę odwiedzić. Dobranoc maleńki.
  8. No i co tam słychać maleńki???????????????? Zamartwiam się:(((((
  9. Jutro jadę po Pipi:) Wszystko uzgodnione:))) Matko ,żeby Oskarek dostał też swoją szansę...
  10. Dziękuję już odpisałam:) [B]A więc Pipi wiozę do aniapiotrek - wieczorem zadzwonię-podajcie numer na pw.[/B]
  11. Dzięki Paulinken:)) Matko -te moje kapcie:)))
  12. Dzięki.Płakać mi się chce... Cudny mały:( Czekam na wiadomość od Lili8522 i jutro Pipi zawożę albo do Opola albo Bielska:))
  13. Ok , w takim razie skontaktuję się z Lili i dam znać co i jak. Głowa mi pęka od myślenia co zrobić dla Oskaraka:((
  14. No napisałam do aniapiotrek, udało się:))
  15. Lili8522 błagam napisz do aniapiotrek przez pw. Ja nie jestem w stanie wysłać do nikogo wiadomości:(( Nie mogę wyczyścić skrzynki bo korzystam tak po prawdzie z profilu córki i nie chcę jej narobić "biedy". Teraz nie mam z nią kontaktu. Lilli napisz do mnie maila , podałam na pw.
  16. Matko nie mam jak się odezwać do aniapiotrek bo skrzynka zapchana :((((( LIlli proszę o kontakt na mojego maila. Spróbuj może Tobie się uda z nimi skontaktować, może ja coś źle robię....:(( Może Pipi by pojechała do Lili8522 a Oskarek do aniapioterk.... Ja porozwożę psiaki, tyle mogę . No i szczepienia i weta biorę na siebie
  17. Kurcze aniapiotrek też odpowiedzieli pozytywnie. Nie mogę do Was napisać ani do Lili ani do aniapiotrek bo macie skrzynki zapchane:(((((((((((((((((((((((((((((((
  18. A może aniapiotrek chcieli dać dt szczeniaczkowi z Katowic. Kurcze, komputer mam przeładowany nie pamiętam dokładnie a mam zamknięty wątek. [B]Błagam nie odnoście maleństwa do schroniska[/B] . Dwa , trzy dni i coś się znajdzie !!!!!
  19. Tyle tych nieszczęść na dogo ,że takie wątki uciekają:(( Trzeba rozgłaszać. Sama widzę ile przelewów i zakupów cegiełek robię. Właściwie codziennie... Dzisiaj znowu dokupiłam cegiełek dla Gucia i Gacusia i psiaka na operację oka....Wczoraj dla Pestki i Tessy i szczepienie Tiki. Milion by się przydał. Najbardziej mnie wkurzają ludzie ,którzy słuchają jak mówię o konieczności pomocy, oglądają zdjęcia , kiwają głowami , mówią o egoizmie ale żaden nie spyta o numer konta ..........:(((((((((((( A bezczelnie mówię to tak niby przy okazji do tych co mają spore zasoby finansowe. Ech ja wszystko wydam na psiaki i konie a na starość zostanę żebraczką i będę siedzieć z moimi psami na ulicy z kubkiem:))
  20. To fajnie:) Przytul ją ode mnie. Sunia przeznaczona do całowania:))) Cudo przesłodkie.
  21. ...... rwa ... Podobno ludzie mają empatię... Co to za baba potworna, bezlitosny potwór !!!! Zaczynam mieć mordercze myśli:(((
  22. Widziałam, wyć się chce:((((((((((( Czasami chciałabym być czarownicą i pozamieniać niektórych ludzi w papier toaletowy !!!! Wybaczcie ale to ze złości. Mam przynajmniej nadzieję,że Tessunia powoli będzie wracać do zdrowia. Kochane psiaki za co one tak cierpią....
  23. Nie:( Czekam. Jutro zadzwonię . Nie chciałam być naciskająca... Będę w kontakcie .
×
×
  • Create New...