Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Czy psiaki zaszczepione? Ile trzeba ewentualnie kasy na szczepienia? To bardzo ważne, muszą być zaszczepione.Będę ogłaszać.Zabawki , jakieś kocyki postaram się wysłać .
  2. [quote name='aniapiotrek']to co się dzieje z sunią, ma już DT czy nadal szukamy, my jesteśmy chetni mu pomóc:)[/QUOTE] Też proszę o wieści:) [B]A jeżeli sunia bezpieczna ,to proszę może choć jednej bidzie ktoś da dt[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/215053-RATUNKU!!!-2-spanielkowate-sunie-6-maluch%C3%B3w-PILNIE-potrzebuj%C4%85...-wszystkiego-%28[/url] Biedne, cudne szczeniaki- schronisko za chwilę:((
  3. Na wątku psiaka z klatki schodowej były propozycje dt -kilka(np aniapiotrek).Odezwijcie się może do tych Ludzi . Piesek bezpieczny a proponowano dt dla niego. Może się ulitują nad którymś z maluchów. Wątek krótki, więc nie ma problemu:))) Psiaki nie są pod moją opieką, więc mi nie wypada ... Jutro coś wpłacę maluszkom:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215608-Szczeniaczek-znaleziony-na-klatce-schodowej%21-pilnie-szuka-domu-od-jutra-w-schronisku/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/215608-Szczeniaczek-znaleziony-na-klatce-schodowej!-pilnie-szuka-domu-od-jutra-w-schronisku/page5[/URL] Na wątku tej suni kilka propozycji dt też warto sprawdzić( sunia już nie potrzebuje:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215599-PILNE-suczka-2-mies.-jamniczka-znaleziona-przy-ruchliwej-ulicy-potrzebny-DT[/URL] (Monalisa 4,marcelinka371)
  4. [quote name='kabanta'][B]ewu i tayga[/B] - psinka z tego linku znalazła chyba właściciela... nie wiem, czy już widziałyście (Mówię o [url]http://www.dogomania.pl/threads/215608-Szczeniaczek-znaleziony-na-klatce-schodowej!-pilnie-szuka-domu-od-jutra-w-schronisku/page5[/url]) Chciałabym porozgłaszać te dwie dorosłe sunie - chyba nie mają własnych wydarzeń na fb, wrzuciłabym je też na kilka psich portali. Zwłaszcza podpalana - przypomina troszeczkę hovawarta :) więc wrzuciłabym ją tam na forum, kto wie, może tam wpadnie komuś w oko? Przydałoby się więcej jej zdjęć i trochę więcej tekstu do opisu. Nie wiem jak to tutaj organizujecie, z kim miałabym się skontaktować, może ktoś się odezwie do mnie na pw?...[/QUOTE] Tak, tak wiem:)) Ja dzwoniłam do Dziewczyny i to ode mnie dotarła wiadomość o właścicielu. Ważne ,że już ok:)
  5. Dusiu mniam , mniam. Ale Ci dobrze kochany Skarbie:))Teraz musisz wyzdrowieć, no musisz:)
  6. Co u suni????????????
  7. Ja też... Ale teraz po sąsiedzku Meeaw go przypilnuje:))
  8. UFFFFFFFFFFFF Jak to psiak sąsiadów to będziesz go miała ciągle na oku.Warto zaprzyjaźnić się z sąsiadami:) Aha i adresator konieczny:))
  9. [quote name='Lili8522']W razie gdyby COŚ też go mogę wziąść na DT skoro jamniczka już nie potrzebuje... Tak pisze bo nigdy nie wiadomo na co się może człowiek przydać ;)[/QUOTE] Nie wiadomo czy nie potrzebuje... Niczego już nie rozumiem na jej wątku...:((((((((((
  10. Ja też umieram z nerwów....:(((((((
  11. [quote name='olga7']Nie wiem jak wy ,ale myślę,że tak malutka jamnisia może nie zawsze być bezpieczna przy obecnie 3 let. dziecku -a sunia może być z tych malych jamników . Kilkuletnie dziecko może zbyt intensywnie bawić się z taką drobną jamniczką albo nawet niechcacy zrobić mu krzywdę .Nie wiadomo jeszcze jacy to ludzie ,jaka rodzina i lepiej byloby zaproponować im starszego i nie tak delikatnego pieska niż subtelna,drobna jamniczka . Tym bardziej ,że ludzie często nie zdają sobie sprawy jak wychowywać jamniki i opiekowac się nimi. Pomijam już to ,że nie wiedzą ,iż jamniki nie powinny mieszkać wyżej niż parter albo ostatecznie 1 p. i potem są narażane na kontuzje kręgoslupa a nawet kalectwo z tego powodu. Tak dużo jest róznych psów do adopcji ,że ta rodzina może wybrac innego psa ,bardziej do nich nadajacego się i do malego dziecka.[/QUOTE] To co z sunią bo zgłupiałam?????????????????????????????????????
  12. Rozmawiałam z Meeaw.Szczeniak jest z bloku nieopodal. Rozmowa z Panem była dziwna, potem Pani już niby zmartwiona... Piesek dość chudy ... Prosiłam, żeby nie wydawała psiaka póki nie sprawdzi na 1000%. Jest dt i transport i tego pilnujmy. Właściciele dziwni. Ktoś z dogo też dzwonił i to samo mówił co ja. Meeaw obiecała ,że weźmie te rady do serca.Czekamy więc na wieści. Prosiłam żeby zaangażowała Mamę.
  13. No właśnie....... Czekam na odzew , zadzwonię do Meeaw jak będzie dyspozycyjna.Szkoda ,że Jej Mama nie sprawdzi o co chodzi, może poproszę żeby to też zrobiła.
  14. Ma podobno zdjęcia z psiakiem . Dzwonił facet a potem zmartwiona żona....Kurcze nie wiem.. Prosiłam Meeaw o sygnał to z nią pogadam.
  15. Eh.... właśnie mi napisała,że właściciel przyjdzie go odebrać . To młoda , wspaniała Dziewczyna i nie bardzo wie jak zareagować. Proszę skontaktujcie się też i poprzyjcie moje obawy.Nie ma obowiązku wydawania pieska, nie ma dowodu,że to psiak tego człowieka.Ustawa nakazuje opiekę, jaka to opieka????? Niech udowodni powód zgubienia pieska !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. [B]Ostatecznie trzeba to sprawdzić. Może jesteśmy zbyt podejrzliwe ale lepiej dmuchać "na zimne"[/B]
  17. [quote name='Ania102']Witajcie wszyscy. Megi345 napisała wczoraj, że znalazła suczkę, rodzice nie zgodzili się na jej trzymanie. Awaryjnie udało nam się umieścić ja u mojej koleżanki z pracy.Mogłaby tam byc tylko dziewczyny pracują po 12 godz. Do piatku bedzie z pewnoscią u Agaty, ale w piatek dziewczyny jada do domów...więc akurat ewu mogłaby po nia przyjechać. Ale chciałabym poszukać jeszcze u nas dt, bo wiem, że ona w mig znajdzie dom a zreszta my tu nie mamy zadnego schronu. Poza tym musimy sprawdzić czy komuś nie zgineła lub czy nie ma więcej tych szczylów. Wczoraj dzwoniła do mnie Pani , że chciałaby pomóc jakiemuś psiakowi i dać mu dom. Pani z naszego miasta. Myslę czy nie zadzwonić do niej i nie powiedzieć żeby spróbowała z sunia na dt/ds. Ona ma małe dziecko- 3-letnie więc zaproponowałam, ze znadziemy jej jakiegos psiaka stabilnego dorosłego ale myslę, że to nie jest najgorszy pomysł.[/QUOTE] No to super:)))
  18. No właśnie, kto gubi szczeniaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. Nie , Meeaw ma go zanieść po powrocie do domu:(( Błagam wyślijcie też do niej smsy ,żeby tego nie zrobiła . Trzeba bardzo dokładnie to sprawdzić. To młoda osoba,łatwo ją oszukać. Kurcze ja jestem skłonna dzisiaj wieczorem tam pojechać i sprawdzić o co chodzi.
  20. Napisałam smsa do Meeaw żeby nie wydawała pieska. Mam nadzieję ,że posłucha, to bardzo podejrzana sprawa... Kurcze , skąd nagle właściciel.....
  21. [B][URL="http://www.dogomania.../members/112304-Meeaw"][B]Meeaw[/B][/URL] nie daj się oszukać. Sprawdź czemu tak się stało? Jaki ten ktoś ma dowód ,że to jego piesek? Bardzo to dziwne.......... [/B]
  22. Słuchajcie dziwna sprawa:(( Właśnie dostałam smsa od dziewczyny , która ma pieska,że [B]ZNALAZŁ SIĘ WŁAŚCICIEL [/B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matko co to za właściciel, jaki ma dowód ,że to jego piesek, co psiak robił na klatce na 9 piętrze???????????????? Nie podoba mi się to absolutnie:((((((((((((((((((((((((((((
  23. [quote name='Justyna Lipicka']ja mogłabym jechać jakby ktoś mi pomógł, tzn by opiekował się małym:) pasowałoby mi w piątek rano albo w sobotę popołudniu[/QUOTE] Ojej przegapiłam ten wpis i już też się oferowałam ale byłoby super gdybyś zajęła się transportem bo ja nie mam auta a w piątek zobowiązałam się zawieźć sunię ze Starachowic (też pociągiem , więc szaleństwo). Mam dodatkowo Tikę na parę dni. Napisałam smsa do dziewczyny , która ma pieska bo nie widziałam Twojego wpisu. oczywiście zadzwonię i odkręcę:) Sorry , bardzo chcę pomóc i dlatego nerwowo zadziałałam. Kochana jesteś:)))
×
×
  • Create New...