Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. [B][FONT=Lucida Console]A moja znajoma zawsze powiada:[/FONT]'" Krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie jak ,żaden nie potrafi"[/B] Polecam:)))
  2. [quote name='ewunian']Co za.... pajacem go nie nazwę bo obraziłabym te zabawki... Mi na wsi czasami się też czepiają, że pomagam zwierzakom, a nie ludziom. Pokazuje im wtedy książeczkę honorowego dawcy krwi i zrzeczenie się swoich organów po śmierci. Większość wówczas milknie:) Zasugeruję to samo, co i inni - może ten gość jest jakoś powiązany ze sprawą Pestki (a może nawet i ONki w sukience)? Delikatne mizianka dla małej![/QUOTE] Ja zawsze na takie uwagi odpowiadam: [B]"Proszę mi podać listę osób , którym pan(i) pomógł(a). Absolutnie nie zabraniam panu (i) pomagać ludziom. Podam nawet numery kont , gdzie można wpłacać !!!! Natychmiast jest cisza.[/B]
  3. Boże ,żeby się udało...
  4. [quote name='sonek666']Ewu dalej mi się pojawia informacja, że masz zapchaną skrzyneczkę więc podsyłam adres tutaj: Sonia Romanowska Nad Zalewem 14a/8 59-500 Złotoryja :):):)[/QUOTE] Kurcze , czyściłam , widocznie znowu zapchana, sorki i dziękuję:)) Już mam karton i zabieram się do roboty:))
  5. Ja też dorzucę na początek dla psiaków. Trzeba je ratować...[B] Zadzwońcie do Stelli , do Uli , byle je zabrać. Jak będą bezpieczne-wymyślimy rozwiązanie!!![/B]
  6. Głowa mi pęka od myślenia.... Całą zeszłą noc myślałam o tych psiakach... Martwię się okropnie :(( Wyślę fanty na bazarek, postaram się jutro zrobić paczkę.
  7. Cześć maluszki, co tam skarby u was?
  8. [quote name='BERKANO'][B]Mortens[/B] proszę skontaktuj się z Panią Stellą i jakby były potrzebne na gwałt finanse na OBU CHŁOPCÓW to mogłybyśmy pożebrać w kundelkowej skarbonce albo u innej fundacji.. [U][B]DAjcie tylko cynk to pójdę na żebry[/B][/U] [B]EWU[/B] wybacz to pytanie ale mogłam przeoczyć: jaką pomoc ta kobieta oferuje dla maluchów i na jaki okres?[/QUOTE] Nie było takiej informacji ,bo nikt nie pytał. Ja wiem że jest taki hotelik i że to miła osoba.Irysek z innego wątku ma tam jechać. To blisko psiaków dlatego pomyślałam,że warto spytać. Lepiej jak pyta ktoś , kto wie co, gdzie i jak a nie ktoś , kto pośredniczy.Trzeba przedstawić dramatyczną sytuację piesków.
  9. Znam te wsie..:((( Mam tam starą chałupę , kupioną na wakacyjne wyjazdy. Dawno w niej nie byłam ale latami jeździłam i użerałam się z tubylcami o zwierzaki.... Kurcze żeby był okres urlopowy , to bym tam pojechała i przetrzymała psiaki. Głowa mi pęka... nie wiem co robić, jak pomóc. Napiszcie do Pani Stelli, koniecznie. Wiem ,że tam nie ma schroniska ale zawsze można psiaka przywieźć i dać do dobrego schronu nie mówiąc skąd jest. To ostateczność ale lepsza od śmierci:(( Ja się dowiem jakie jest nasze schronisko, spytam Pani Teresy Borcz i poradzę się co robić.Jutro napiszę.
  10. Nie płacz Nescco, Dusio by się martwił...Kochał Ciebie najbardziej na świecie.
  11. Okropna sytuacja psiaków:(( A może by się ktoś z okolicy zgodził użyczyć psiakom schronienia np. w stodole za jakąś miesięczną opłatę, nie wiem pomyślcie (50-60zł za oba?). Mortes jeździłaby je dokarmiać. Mogłyby tak przeczekać póki się coś nie znajdzie. 50- 60 zł piechotą nie chodzi zwłaszcza,że właściwie za nic- powinni się skusić.Skontaktujcie się też z Panią Stellą. Dobcio piorunem znajdzie dom, a Dyzio to taki mały spryciarz (tak mi się wydaje) i też chwyci za serce urokiem osobistym:))
  12. [quote name='sonek666']Małpi nie małpi też homo sapiens :loveu::loveu: EWU skrzyneczka zapchana ;)[/QUOTE] Sorki już wyczyszczona:)) Szykuję paczkę:))
  13. Kłapouszku gdzie jesteś??????????????
  14. Bez komentarza..... Jak taki wrażlwy , to niech sam pomaga komu i jak chce i kiedy chce. Czemu przeszkadza innym !!! Sam nie musi kupować cegiełek, to nie jest obowiazkowe. Ci którzy kupują mają zaufanie !!!!!!
  15. Jestem i znowu płaczę. Tak wiele ubyło .......:(((
  16. Witaj Tessuniu jak tam zdrówko kochanie?
  17. [quote name='BERKANO']zdjęcia fantów proszę słać na maila: [email][email protected][/email][/QUOTE] Ojoj, myślałam,że paczkę. Mój mąż jutro wyjeżdża i zabiera aparat , wróci 22-giego.Pomyślę co zrobić....
  18. [quote name='TERESA BORCZ']cos dobrego kroi się dla Farciczka, trzymam kciuki, a teraz lecę na bazarek! Klaudusku doszły te FARCIKOWE mmsy? choc zedwa trzeba by wstawić, zrobie jeszcze nowe![/QUOTE] Trzymam kciuki:)) Buziaki dla Farcika i reszty słodziaków:))
  19. Dzwoniłam. Więc jeśli za tydzień nadal będzie cieczka, to trzeba niestety zrobić USG:( Natomiast jak powiedział WET - nie panikować , spokojnie... :)
  20. Jejku, może mnie na dt weźmiesz??? :)))) Cieczka trwa ok 3-tygodni. Kurcze faktycznie coś za długo:(( Zaraz drinknę do weta, który ją badał i spytam.
  21. Weszłam właśnie na wątek i strasznie się przejęłam. Wybaczcie rady z daleka ale mieszkam na Śląsku i nie jeżdżę autem więc fizycznie nie pomogę:(( Wiem tylko ze psiaki trzeba natychmiast zabrać . Znam niestety tamte wsie i zwyczaje:(( Myślę,że nawet schronisko jest lepsze od śmierci z zimna lub od łopaty.W Bodzentynie jest hotelik Pani Stelli. Skontaktujcie się z nią, może pomoże[I]:[/I][I]Stella Kałamajska[/I] Celiny 45A, 26-010 [I]Bodzentyn[/I], woj. świętokrzyskie; mail: EMAIL tel.kom.: 609-828-529. Telefon: 609-828-529 [B]...[/B] Szkoda psiaków. Ja mam 9 stałych deklaracji ale obiecuję coś wyskrobać. Nie zostawcie ich tak a tym bardziej samotnie jednego.... Przyślijcie adres na pw - wyślę jutro fanty na bazarek
  22. Nescco jestem z Tobą i tęsknię za Dusiem....
×
×
  • Create New...