Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. [quote name='aisaK']Dziekuję wszystkim! Czuję się w miarę, ale musimy się siebie "nauczyć"-mamuśie wiedzą o czym piszę. No i zmęczenie nieprzespanych nocek...Tak, że Asior, doceń jeszcze ten czas i śpij duzo :lol:[/quote] Kasiu odpoczywaj jak najwięcej!!!Kochana którego urodzilaś Eryczka??Ile ważył?? Cioteczki a gdzie gratulacje i podziw dla maleństwa ślicznego :cool3: :loveu: Kasiu dawaj na wątek fotki Eryczka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72887[/URL] a co tam :loveu: Teraz to już dwa maleństwa dogomanii sa :loveu:
  2. NO :loveu: i się rozliczyłam,ufff. Mam nadzieje że w niczym się nie pomyliłam :oops: :cool3:
  3. To są faktury które wliczę dopiero: To co prawda nie jest faktura ale wtedy nie moglam iść po nią jednak tyle zapłaciłam przy ostaniej wizycie u dr Jagielskiego: Powinnam znalesc jeszcze jakieś faktury (za obroże prewentic którą kupiłam za swoje pieniądze). Jak znajdę to zeskanuje ;) i wtedy wliczy sie to w tą wizytę u dr Jagielskiego żeby była jasność ;)
  4. To są skany te które obiecałam i wliczyłam do kwoty: 1 2 3 4
  5. Cytat: No tak,ale jestem mądra :evil_lol: ;-) Byłam dzisij w klinice i już mam fakturę na 105 zł od dnia tego wyrównania o które poprosiłam czyli: Cytat: Napisał romenka kochani czyli z pieniędzy Dianki zostaje mi 117 zł i teraz faktury jakie mam to : za Esencjale Forte za które zapłaciłm 29.90 zł (nie policzyłam tej faktury ostatnio a mam ją z 10 kwietnia) i za wczorajsze leki czyli ranigast i tramal za 16.30 zł i faktura za zdjęcia RTG za 142 zł i za taksówkę 40 zł więc sumując wydałam 228 zł więc ze 117 zł - 228 zł = -111 zł (te faktury za chwilkę zeskanuje) Teraz jeszcze dodaje do niech 15 zł za bazarek Shirrrapeiry i dodaje 50 zł od Dagi27 która była winna 100 zł =-46zł i tyle straciłam i powinnam mieć tyle że zaznaczam to jest na minusie. __________________________________________________ ________ Tego jeszcze nie policzę bo nie mam faktury ale w klinice straciłam: za badanie krwi 56 zł ,24 zł-wyrównanie faktury,22 zł za wczorajszy zastrzyk i za tą fakturą pójdę chyba dzisiaj. Mam jeszcze 10 euro od Dusje:Rose: i 10 euro od Kobold:Rose:- których jeszcze nie zamieniłam na złotówki. Kochani faktury za taksówkę nie mam ale mam paragon.Czy on wystarczy?? Zaraz również zapytam się Dagi czy oddała 50 zł które jest jeszcze winna? Ostatnio poprosiłam AFN o przelanie 200 zł na konto więc za chwilkę je odliczę. -46 zł miałam od tego odejmuje 105 zł =-151 zł 200zł - 151zł=49zł + 50 zł od dagi27=99 zł - i tyle mam w tej chwili nie licząc 20 euro ;-) To chyba ostanie rozliczenie. Potem zeskanuje tą fakturę z kliniki i rozliczę się z całej reszty ;-) Kochani to jest ostani rozliczenie. Za chwilkę zeskanuje te wszystkie faktury. Jak tylko dojde do ładu z rozliczeniem to napisze. Mam nadzieje że niczego nie ominę :oops: CD: 116zł+129zł+36zł= 281zł 99zł-281zł=-182zł Pieniądze jakie zostały na koncie poprosiłam o przelanie na konto Darka a było tam: 167 zł 167zł- 182zł=-15zł W tym zostaje jeszcze 20 euro od Kobold i Dusje do tego muszę jeszcze dodać 15 euro od Kobold czyli mam na koncie Dianki : -15 zł i 55 euro
  6. [quote name='aisaK'] Gdzie mogę zamieścić zdjęcie mojego małego synka? [/quote] Jak to gdzie :cool3: Na wątek romenki:loveu:
  7. [quote name='Kostek'] Romenko czy ja mam jakies zwidy czy Ty to masz o siebie dbac a nie z psiulami latac?[/quote] Oj...:eviltong: Cicho sza ;) To by mi żadnego trudu nie sprawiło a jednak bym pomoga w jakiś sposób tak jak dogo pomoglo mi choć wszystko czego bym sie nie dotknela to za mało w tej chwili.
  8. O Boże wstyd mi :oops: nie doczytałam że jutro psiaczek jedzie do Gamonia :oops: Też jestem inteligentna:oops:
  9. Kochani piesek jest na Powstańcow?? Może trzeba go wyprowadzać? Mogę pomóc chociaż w tym :oops: Jak coś dajcie znać.
  10. Diana póki co dalej ma biegunkę:shake: Jednak dzisiaj jeszcze w domu nie narobiła. Już jest Kinga. Jeśli Dianie do jutra nie przejdzie wezmę jutro ja do weta. Odwodnić się nie odwodni bo dużo pije ale nie wiem już czym ona robie bo od dwóch dni (wczoraj i dzisiaj ) ma głodówkę:oops:
  11. [B]Kasiu [/B]:loveu: :smilecol: :bigcool: :BIG: Jaki śliczny Eryczek!!!!!:smilecol: :loveu: [SIZE=5][COLOR=red][B]Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Napisz jak się czujecie?? Kasiu Kiedy sie to cudo narodziło? Kolejny malutki dogomaniaczek jest na świecie:bigcool: :bigcool: :bigcool: Uściski i buziaki ode mnie,Kubusia i całej sfory mojej :buzi:
  12. Myślę że biegunka dzisiaj jej minęla już. Dostała leki od... i jak narazie kupska nie robiła. Poza tym w tej chwili mogę zapomniec o weterynarzu póki Kingi nie ma bo nie mogę zostawić dziecka i iść z Dianą a sama sobie nie poradze z chorym psem i z dzieckiem na ręku a wiem jak Diana zareaguje na taką pogodę na spacerze :-( Narazie mam nadzieje że już będzie lepiej.
  13. Jednak Dianka spała w domu ale ja przez to miałam całą noc zarwaną. Już wszystko mi obsrala co tylko mogla. Dzisiaj sprzątam to wszystko. Dywanu nie dam za żadne skarby na podłogę póki biegunka jej nie przejdzie. Jestem rozdrażniona już tą ciężką nocą. Nie dość że wszędzie były jej sraczki to jeszcze dzieco co chwilę mi płakało a ja już nie wiedziałam za co się zabrać:czy za dziecko czy za gó*** Diany :placz: Zadzwoniłam przed chwila do Kingi i nakazałam jej w tej chwili przyjezdżać bo sama nie dam rady z tym wszystkim niestety! Ktoś musi chodzić z psami na spacery a ja nie mogę kiedy dziecko mi płacze na dodatek złego najeść się nie może bo mam mało pokarmu a jeszcze psy... Przepraszam za mój podly nastrój :oops:
  14. Oj Zurdo czy "nie odda" to bym się spierała po dzisiejszym: :placz: Co prawda Kinga wiedziala kiedy wywiać z mieszkania bo od wczoraj jest na randce i jutro wraca a ja zostałam sama z tym swoim dobytkiem :diabloti: dlatego też postanowiłam tak a nie inaczej bo naprawdę nie nadąrzam :-(
  15. Maleńki hopaj na górę :multi: Napewno szybciutko znajdziesz domek tylko nie spadaj :cool3: No:loveu:
  16. Tu możecie zobaczyć co Kinga może zrobić z Dianką :diabloti: a może to Dianka z Kingą:roll: :evil_lol: A to zdjęcie pstryknęłam wtedy kiedy Dianka (paralityk;) ) pośliznęła się na płytkach kiedy uciekała od błysku aparatu i oczywiście jej bratnia dusza (Kinga) od razu ruszyła z pomocą :multi:
  17. Kasiu czyżby malutki dogomaniaczek juz był na świecie :loveu: :cool3: Kochana napisz jak się czujesz?
  18. Chciałabym być taka śliczna jak Kubuś ale dużo mi brakuje jeszcze :oops: :evil_lol: No ale dla mnie Kubuś jest naprawdę słodziak :loveu: A tu zdjęcie Dianki proszącej by wejść na lużko ;)
  19. O tak,nareszcie mężczyzna w tym domu :evil_lol: i to jaaaaaki :loveu: A tu Dianka i Romcia odsypiające nockę :diabloti: Potem poszukam wszystkie faktury i zeskanuje i postaram się zrobić rozliczenie tyko muszę poszukać na wątku to ostanie...:p
  20. Kochany piesenku,wskakuj na pierwszą stronkę niech jak najwięcej ludzi cię zobaczy. Jesteś słodziutki i taki piekny i tak pełen życia! Milordku najdroższy wszystkiego co najlepsze dla Ciebie pieseńku!!!
  21. Kasiu ja miałam wielowodzie dlatego musieli mi rozwiązać szybciej ciąże ,jednak nie żałuje teraz bo jakbym miała jeszcze poczekać to chyba bym nie urodziła małego bo i tak się zablokował najpierw głowką a potem barkami i bardzo ciężko przeżył poród tak samo ja :-( ale na szczęście z maluszkiem wszystko dobrze,jest zdrów jak ryba i nawet żółtaczki nie przechodził :loveu: Mi pomaga Kinia. Kubusia staram się nie zostawiać samego więc do sklepu czy gdzie kolwiek indziej wysyłam Kinie. Kochana a jak u Ciebie? Kiedy w końcu rodzisz :cool3: :loveu: Boże trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród u Ciebie :buzi:
  22. Kubusia urodziłam 23 lipca o godzinie 19:05 :loveu: Jest kochanym aniołkiem :loveu: i bardzo grzecznym :loveu: O porodzie nie wspomnę ale dużo otuchy dała mi Ania (KOBOLD) która specjalnie przyjechała z Sopotu by byc ze mną wtedy :loveu: i ZURDO (Martunia). Wspomnę również o Kini ktora bardzo przeżyła bardzo to wszystko.Gdyby nie one nie wiem czy dałabym radę :-( Kochane dziewczyny!!!!!
  23. Widzę że co niektóre cioteczki nie są poinformowane o moim maleństwie :cool3: :loveu: Tu jest więcej zdjęć Kubusia : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72887&page=16 :loveu: Dianka przedwczoraj była na bonharenie i podałam jej od razu steryd bo bardzo ale to bardzo źle już chodzila i na drugi dzień załapała takiego powera że latała jak fryga szczekajac na wszystkch na ulicy :evil_lol: Relacje Dianki do dziecka opisane sa na wątku podanym powyżej : Ale teraz wszystko się zmieniło. Dianka coraz lepiej toleruje maleńtwo.Mniej szczeka a ja staram się jak najczęściej siadać z Kubusiem koło Dianki kiedy karmię, trzymam go na rekach,przewijam. Na szczęście wszystko zaczyna się układać bo naprawdę się martwilam jednak nie zaryzykuje po tej pierwszej reakcji i nie zostawiłabym małego sam na sam z Dianka :shake: Myślę że wszystko się ułoży i nic nie trzeba będzie robić z tym. Poza tym bardzo duzo osób daje mi naprawdę wiele rad ktore są bardzo przydatne a ja staram się do nich stosować. Co do łapki Dianki: już się zagoiła :loveu: A tu są zdjęcia kiedy jeszcze była chora: Wszystkie rachunki mam za leczenie Dianki więc zeskanuje i dam na wątku. Nie mam faktury za wizytę u doktora Jagielskiego niestety i tak już jest za późno by odebrać ale dam faktury za np obroże tórą kupilam za swoje pieniądze by wyrównać rachunek ;) Jeszcze jakieś faktury mam ale będe musiala sprawdzić bo w tej chwili już nie pamiętam za co ale napewno z kliniki koło mnie tej w której chodzę z Dianką i z Powstańców Śląskich wtedy co łapę sobie rozwaliła. Już kochani nie wpłacajcie na konto Dianki nic. Poradzę sobie sama z kosztami leczenia bo nie są wygórowane ;) I o to kolejne zdjęcia: I o to Romcia z Kingą :loveu:
  24. Dzisiaj napisze wieści ode mni i od Dianki ;) Tylko pozbieram się z tym moim baaganem dzisiejszym ;)
×
×
  • Create New...