-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
U nas Luśka czuje się świetnie. Jest ciągle głodna. Ona je 5 razy tyle co Romka!!! Roma już się z nią bawi. Darek-pyta się mnie jakie postępy w szukaniu domu?:angryy::shake: Muszę robić ogłoszenia. Obiecałam mu ale jeśli domek się nie znajdzie to jej nie wyrzuci przecież ;) z resztą najpierw będę mu mówiła że będę chciała ją wysterylizować tylko muszę bazarek zrobić bo jakby domek się znalazł to jej nie wydam bez tego. Luśka nie chce zostawać sam na sam na dworze czy w domu. To jest myślę duży problem. Drapie w drzwi i piszczy. Macie jakieś pomysły jak psa nauczyć by sama zostawała? Ona po prostu z całego serca chce być przy człowieku!!! Ja nie wiemjak ona wytrzymała w tym schronisku :crazyeye: Myślę że dla niej i tak lepsze wyście jest jakby nawet u nas miała być tylko na DT po drugie jeśli już miałaby znaleźć domek muszę ją nauczyć kilku podstawowych zasad jak nie drapanie w drzwi czy sikanie...ale to drugi to kwestia dni myślę. Już i tak jest o niebo lepiej niż było :multi:[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1568/obraz339v.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2980/obraz268y.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4089/obraz253y.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2773/obraz251l.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6658/obraz256n.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9215/obraz209zh.jpg[/IMG] -
Rany ludzie robią z igły widły!!!! Grafit trzymaj się dzielny psiaku!!!!
-
Zmykaj Mamciu szukać domku.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Czekoladka a teraz Lusia ;) m się super. Już najedzona i bawi się z dziećmi. Wczoraj Tz-owi opowiadałam jak lata za piłką i przynosi żeby jej znów rzucać, że jest rewelacyjna z resztą sam widzi że jak trzeba to się bawi ,jak trzeba iść spać to kładzie się na swoje miejsce a on do mnie "o fajna jest ale się nie przyzwyczajaj...":diabloti: Cholera! Jednak myślę że Luśka skradnie mu serce. Jest naprawdę Boska!!! To psi anioł! Jestem ciekawa jakim cudem tak pies jak ona znalazła się w schronisku!!!Jej nic absolutnie nic nie brakuje!!! Nie gryzie, jest delikatna, mała i świetnie z każdym umie się dogadać :loveu: Potem jeszcze wkleję zdjęcia;) -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/251/obraz115s.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5860/obraz058xu.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3457/obraz020x.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/215/obraz014v.jpg[/IMG] -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Zdaje relacje :) Czekoladka jest słodka. To jeszcze psie dziecko. Wszystkim się bawi nawet skarpetą. Sytuacja u mnie wygląda następująco.Sunia jeśli uda m się ubłagać TZ zostaje u nas na DS na razie stanęliśmy na DT ale młoda podbila serce i jest mu jej bardzo żal tym bardziej że opowiedziałam mu jak wygląda sytuacja adopcji w tym schronisku. Wszystkich całuje a na Kubusiu ku mojemu zdziwieniu zrobiła wrażenie największe. Ja chciałam jej dać inne imię bo to trochę za długie ale Kuba krzyczy na mnie że Pani nazwała ą Czekoladka i tak ma zostać. ROMA-chodząca depresja. Nie chce się nawet na mnie patrzeć. Warczy na małą ,nie pozwala jej do miski podejść i o dziwo zaczęła kochać dzieci. Ciągle jest kolo nich! Za jakiś czas wstawię zdjęcia ;) -
Myślę że wszyscy jesteśmy w stanie cię zrozumieć i nie mamy pretensji.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
oooo tak bardzo proszę o zdjątka :))))))) -
Ja mieęcznie deklaruje że 30 zł będę wpłacać.Wiem że to mało ale zawsze coś... Marchewa uzbiera się ja bazarek zrobię...
-
MARCHEWA SZKODA BY BYŁO NIE WYKORZYSTAĆ TAKIEJ SYTUACJI ALE ROZUMIEM CIĘ TYLE ŻE CO CZEKA GO U CIEBIE? Moim zdaniem to dla niego szansa!!! Proszę weź go może jednak:-( Coś wymyślimy. Będę pisała PW do cioteczek by pomogli na pewno co miesiąc uzbieramy te 400 zł miesięcznie choć ja myślę że on długo siedział w hotelu nie będzie. Ale nieważne co zrobisz jestem w stanie Cię zrozumieć i uszanować Twoją decyzję tylko tak mi go szkoda...
-
Znaleziony biało-brązowy pies w typie pekińczyka! PILNE!
romenka replied to Aleksandrossa's topic in Już w nowym domu
Podnoszę...Piękny jest!!! -
Ja myślę że Grafit długo nie będzie siedział u [B]Megii1 [/B] bo to piękny pies ale najpierw musi tam dotrzeć by móc zacząć mu szukać domku. Może nawet w samym Serocku porobić by ogłoszenia że Grafit szuka domu tutaj tyle domów się wybudowało...Trzeba by było tylko ogłoszenia porobić. Megii masz może drukarkę z kolorem. Moja niestety ma tusz czarny tylko z resztą dziecko mi chyba zepsuło bo ostanio za nic nie chciałą drukować ale jeszcze sprawdzę.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Tylko szkoda że człowiek pomoże tylko jednemu psiakowi ;( Tym bardziej że już wiem jaka jest sytuacja u Was MARCHEWA w schronisku ;( -
Czy On bardzo ją ugryzł czy tylko szczypnął?
-
Jakby Grafit znalazł się w Serocku postaram się jakoś pomóc w dofinansowaniu Go w miarę możliwości...Coś na bazarek wystawię niech skończy się ten co wystawiłam...Rozmawialiście z Megii1 o tym czy wzięła by go? Z resztą mylę że Grafit w większym mieście będzie miał większe szanse na znalezienie domu.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
To już jest nas dwie :P :) -
Jakiż on piękny!!!!!!
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Isadoro7,dziękuję za umieszczenie Malinki na jamnikach;)można już tam napisać,że sunia znalazła domek;) W sobotę dziewczynki jadą do swoich nowych domków: Czekoladka do Romenki,a Malinka do Rubi18. Rubi,pytałaś mnie co lubi Malinka,tak więc do jedzenia dostaje na razie saszetki Royala,ale powoli będę ją przestawiać na ryżyk z mięskiem i marchewką,lubi suchą karmę dostaje troszkę Royala dla szczeniaków Yorka.Ogólnie jest bardzo łapczywa na jedzenie,dlatego trzeba uważać,żeby sama się czymś nie poczęstowała,bo dostaje potem biegunki,ja daję jej jedzenie co 3-4 godziny. Co do wielkości Malinki to w kłębie ma 25cm,a długości od końca głowy(czyli od szyi)do ogonka aż 21cm:loveu: Romenko,czy możemy zrobić tak,że zabiorę obie dziewczynki do Serocka i z Rubi18 umówię się u ciebie na odbiór Malinki?[/QUOTE] Nie widziałam wcześniej tego postu... Tak na wszystko się zgadzam ;) -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
romenka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy Nutce trzeba przedłużyć ogłoszenia? -
[url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/20993-poker-psie-dziecko/[/url] [url]http://www.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=2686&catid=27&Itemid=0[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=100560[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/add/index.php?ID_T=51&ID_C=7&ID_S=54&send=true[/url]
-
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/dodaj[/URL] [url]http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,33854,poker__psie_dziecko,pl.htm[/url] [url]http://portalogloszen.pl/dodaj_zapis.php[/url] [url]http://tlenek.pl/konto/ogloszenia.html[/url] - nie mogę dodać zdjęcia tutaj :(
-
[url]http://www.rozglos.net/dodaj_ogloszenie.php[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/154075-poker-psie-dziecko-oferta-nowy-dwor-mazowiecki/[/url] [url]http://www.cret.pl/ogloszenia-drobne-poker-psie-dziecko.html[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl/dodaj.html[/url] [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_all[/url] [url]http://post.adoos.pl/2/298/0/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/konto/?akcja=moje_ogloszenia[/url] Niektóre dopiero będą ważne po akceptacji...
-
Neris tak mi wstyd ale dopiero dzisiaj mogę porobić ogłoszenia bo jednak trochę czasu wymaga to zresztą formatowałam komp i musiałam wszędzie od nowa się logować. Przepraszam. Zaraz kolejna porcja.... [url]http://www.brzozowiak.pl/dodaj_ogloszenie_pub.php[/url] [url]http://zaginionepsy.pl/edytuj.html[/url] [url]http://www.ojoj.pl/dodaj_wpis.html[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/dodaj.html[/url] [URL]http://szerlok.pl/dodaj/zakonczono/i-aktywuj/[/URL] [URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL]