-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
FUKSIA-zabiedzona polsznaucerka mini zostaje na zawsze, ma dom
romenka replied to maja jav's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie.Jeśli mojej Puni znajdę domek to zabiorę to maleństwo na tymczas do siebie jednak musze mieć wszelkie dane o jej zachowaniu. Z tego co wcześniej czytalam to sunia gryzie inne psy,tak? Czy można ją będzie tego oduczyć?Moja Romcia i tak już jest pokrzywdzona więc tu ten minus,niestety. Czy da się coś z tym zrobić? I teraz co z tym wyciem jej jak zostaje sama?Czy tez dałoby się ją tegooduczyć? Jestem w stanie z nią popracować kurcze ale co będzie jesłi mi się nie uda? Myślę że ten psiak szybko znajdzie domek tylko trzeba do niej cierpliwości/ -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
hop do góry jamnisiu! -
FUKSIA-zabiedzona polsznaucerka mini zostaje na zawsze, ma dom
romenka replied to maja jav's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mona4']Fotki sa tylko te co na watku Funia jest mala,wazy niecale 4 kilo to taki mix sznaucerka z Yorkiem tylko na wysokich lapeczkach:lol: Ona sporo w swoim zycie przeszla,w schronisku byla gryziona przez inne psy.stad ta zazdrosc. Ona reaguje agresywmnie tylko gdy innym psiak podejdzie do jej pani.[/quote] Czyli nie ma szans na inne fotki??Takie które będę mogły ukazać ją w każdej jej doskonalości?? Szkoda psinki!Bardzo szkoda!Musiala wiele wycierpieć! -
FUKSIA-zabiedzona polsznaucerka mini zostaje na zawsze, ma dom
romenka replied to maja jav's topic in Już w nowym domu
Cioteczki ja poważnie z tymi zdjęciami.Poróbcie jak najwięcej.ja będę pokazywać komu się da.Ona jest poprostu piękna więc dziwie się że ma takiego pecha:-( -
FUKSIA-zabiedzona polsznaucerka mini zostaje na zawsze, ma dom
romenka replied to maja jav's topic in Już w nowym domu
Czyli psiak nie może być z żadnymi innymi pieskami.Ona jest poprostu zazdrosna .Nie jej wina.Ona chce być na pierwszym miejscu.Ona nie rozumie....ale chce kochać.Biedna psiuńka! -
FUKSIA-zabiedzona polsznaucerka mini zostaje na zawsze, ma dom
romenka replied to maja jav's topic in Już w nowym domu
a i proszę zróbcie jej więcej zdjęć bym mogła pokazać jaka ona piękna.OK? -
FUKSIA-zabiedzona polsznaucerka mini zostaje na zawsze, ma dom
romenka replied to maja jav's topic in Już w nowym domu
Jaka ona jest mala?Być może znajdę dla niej domek.Kurcze minus tylko taki że wyje jak szalona za człowiekiem:-( ale będę szukać.Moja koleżnaka chciala yorka ale ona przecież jak york,co nie? -
FUKSIA-zabiedzona polsznaucerka mini zostaje na zawsze, ma dom
romenka replied to maja jav's topic in Już w nowym domu
Boze!Gdybym nie miala Puni mojej to wziełabym ją do siebie. Nie moge sobie jej wyobrazić w schronisku!Ona tam umrze!!!!Proszę niech ktoś ją weźmie na tymczas albo do choteliku!Ja jak znajdę domek dla mojej Puni która jest u mnie na tymczasie wezmę ją ale nie wiem ile może to potrwać. -
FUKSIA-zabiedzona polsznaucerka mini zostaje na zawsze, ma dom
romenka replied to maja jav's topic in Już w nowym domu
Niemożliwe żeby tak piękny psiak nie mógł znaleść swojego właściciela! Prosze tylko nie do schroniska!Tam nie da sobie rady takie maleństwo!:placz: -
malutka Agata, doświadczona przez człowieka, Warszawa MA DOM!!!
romenka replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie Agatkę a sunię jaką ja mam.Jakie one podobne :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/4206/agata67gu.jpg[/IMG][/URL] a sunia moja [img]http://img185.imageshack.us/img185/7677/pies012ca8.jpg[/img] -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę pieska!! -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No i dalej cisza??? -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jest założona skarpeta na AFN? -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Trzeba pisać!!!Może ktoś w końcu zauważy go!!!Jest taki niewinny i za co musi znów być wyrzucony :placz: ??? -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Proszę chosiaż podnuście może ktoś wypatrzy psiaka i zaoferuje tymczas!!!! -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Kochane stworzonko podnoszę cię chwilowo z nadzieją że ktoś wpadnie na jakiś pomysł -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jednak nikt nie ma żadnych pomysłów co do psiaka? -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nadal podnoszę o proszę o jakąś pomoc dla pieska! -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Piesio jest na allegro już: [URL]http://www.allegro.pl/item139485134_szorstkowlosy_mlody_jamnikowaty_blaga_o_dom_.html[/URL] Niestety trzeba bardzo szybko dzialać bo samo allegro może nie pomóc psince:placz: Bardzo potrzebny domek tymczasowy albo zbiórka na hotel. -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
O jej,nikt nie wie kto by mógł psiaka na tymczas zabrać? -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo pilnie podnoszę i prosze o ratunek dla piesia!!!! Aga ,musisz być cierpliwa i proś panią by zgodziła się pieska przetrzymać jak najdłużej. Może jednak ktoś z dogo zaoferuje pomoc.Piesek bardzo tej pomocy oczekuje bo jak nie pójdzie na ulicę i wtedy ratunku dla niego nie będzie:placz: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Widzisz Agnieszka tacy są właśnie znajomi żeby nie nazwać ikch koleżankami,kolegami a nie daj Boże przyjaciółmi!!!! -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Aga poszukaj w mapie dogo kto mógłby wziąć psiaka na tymczas. -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
romenka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Agnieszka przyjdę z pracy i obiecuje że ruszę głowa.Pomogę ci prosić o pomoc dla pieska.Narazie jednak trzymaj się.W tej chwili już muszę wychodzić do pracy.Ty zapytaj się koniecznie tej pani co i jak zamnierza w związku z pieskiem.