Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Słuchajcie.Jeśli mojej Puni znajdę domek to zabiorę to maleństwo na tymczas do siebie jednak musze mieć wszelkie dane o jej zachowaniu. Z tego co wcześniej czytalam to sunia gryzie inne psy,tak? Czy można ją będzie tego oduczyć?Moja Romcia i tak już jest pokrzywdzona więc tu ten minus,niestety. Czy da się coś z tym zrobić? I teraz co z tym wyciem jej jak zostaje sama?Czy tez dałoby się ją tegooduczyć? Jestem w stanie z nią popracować kurcze ale co będzie jesłi mi się nie uda? Myślę że ten psiak szybko znajdzie domek tylko trzeba do niej cierpliwości/
  2. [quote name='Mona4']Fotki sa tylko te co na watku Funia jest mala,wazy niecale 4 kilo to taki mix sznaucerka z Yorkiem tylko na wysokich lapeczkach:lol: Ona sporo w swoim zycie przeszla,w schronisku byla gryziona przez inne psy.stad ta zazdrosc. Ona reaguje agresywmnie tylko gdy innym psiak podejdzie do jej pani.[/quote] Czyli nie ma szans na inne fotki??Takie które będę mogły ukazać ją w każdej jej doskonalości?? Szkoda psinki!Bardzo szkoda!Musiala wiele wycierpieć!
  3. Cioteczki ja poważnie z tymi zdjęciami.Poróbcie jak najwięcej.ja będę pokazywać komu się da.Ona jest poprostu piękna więc dziwie się że ma takiego pecha:-(
  4. Czyli psiak nie może być z żadnymi innymi pieskami.Ona jest poprostu zazdrosna .Nie jej wina.Ona chce być na pierwszym miejscu.Ona nie rozumie....ale chce kochać.Biedna psiuńka!
  5. a i proszę zróbcie jej więcej zdjęć bym mogła pokazać jaka ona piękna.OK?
  6. Jaka ona jest mala?Być może znajdę dla niej domek.Kurcze minus tylko taki że wyje jak szalona za człowiekiem:-( ale będę szukać.Moja koleżnaka chciala yorka ale ona przecież jak york,co nie?
  7. Boze!Gdybym nie miala Puni mojej to wziełabym ją do siebie. Nie moge sobie jej wyobrazić w schronisku!Ona tam umrze!!!!Proszę niech ktoś ją weźmie na tymczas albo do choteliku!Ja jak znajdę domek dla mojej Puni która jest u mnie na tymczasie wezmę ją ale nie wiem ile może to potrwać.
  8. Niemożliwe żeby tak piękny psiak nie mógł znaleść swojego właściciela! Prosze tylko nie do schroniska!Tam nie da sobie rady takie maleństwo!:placz:
  9. na dniach pojade i sama się dowiem co z dobicą.Boje się strasznie bo zostawiłam ją i mam wyżuty sumienia.Co jak mi serce pęknie,albo jej?
  10. Zobaczcie Agatkę a sunię jaką ja mam.Jakie one podobne :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/4206/agata67gu.jpg[/IMG][/URL] a sunia moja [img]http://img185.imageshack.us/img185/7677/pies012ca8.jpg[/img]
  11. Jest założona skarpeta na AFN?
  12. Trzeba pisać!!!Może ktoś w końcu zauważy go!!!Jest taki niewinny i za co musi znów być wyrzucony :placz: ???
  13. Proszę chosiaż podnuście może ktoś wypatrzy psiaka i zaoferuje tymczas!!!!
  14. Kochane stworzonko podnoszę cię chwilowo z nadzieją że ktoś wpadnie na jakiś pomysł
  15. Jednak nikt nie ma żadnych pomysłów co do psiaka?
  16. Nadal podnoszę o proszę o jakąś pomoc dla pieska!
  17. Piesio jest na allegro już: [URL]http://www.allegro.pl/item139485134_szorstkowlosy_mlody_jamnikowaty_blaga_o_dom_.html[/URL] Niestety trzeba bardzo szybko dzialać bo samo allegro może nie pomóc psince:placz: Bardzo potrzebny domek tymczasowy albo zbiórka na hotel.
  18. O jej,nikt nie wie kto by mógł psiaka na tymczas zabrać?
  19. Bardzo pilnie podnoszę i prosze o ratunek dla piesia!!!! Aga ,musisz być cierpliwa i proś panią by zgodziła się pieska przetrzymać jak najdłużej. Może jednak ktoś z dogo zaoferuje pomoc.Piesek bardzo tej pomocy oczekuje bo jak nie pójdzie na ulicę i wtedy ratunku dla niego nie będzie:placz:
  20. Widzisz Agnieszka tacy są właśnie znajomi żeby nie nazwać ikch koleżankami,kolegami a nie daj Boże przyjaciółmi!!!!
  21. Aga poszukaj w mapie dogo kto mógłby wziąć psiaka na tymczas.
  22. Agnieszka przyjdę z pracy i obiecuje że ruszę głowa.Pomogę ci prosić o pomoc dla pieska.Narazie jednak trzymaj się.W tej chwili już muszę wychodzić do pracy.Ty zapytaj się koniecznie tej pani co i jak zamnierza w związku z pieskiem.
×
×
  • Create New...