-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
[quote name='Ludek']romenko mam propozycję. W tym tygodniu będę rozbila zwierzęce zakupy i mogę kupić dla Dianki worek Brita (to ta karma, o której pisała Asica) adulta 15 kg + 2 kg dorzucaja gratis. Worek starcza mi na ponad miesiąc dla psa 45-50 kg. A w zamian Ty zrobiłabyś mi balejaż i ew. podcięła włosy mojej córce. Co Ty na to? Jeśli Ci to odpowiada to muszę mić informację najpóźniej jutro, bo będę zamawiać :). Tu jest link do strony Brita http://www.brit-petfood.com/index2.php?lang=pl Ludek jak się ciesze :loveu: Pewnie że tak:evil_lol: Dziękuje Ci bardzo za pomysł mi jak najbardziej odpowiada :evil_lol: Tylko mów jaki baleyage chcesz :razz: Jedno czy dwu kolorowy:cool3: i ja już kupie farbę drugą jak będziesz chciala tylko nie wiem jaki kolor w razie dwukolorowego...A córeczce pewnie że podetnę włoski :evil_lol:
-
Już Dorotko skanyje tyle że nie wiem czy tam jest ulotka :oops: ale zeskanuje opakowanie więc może coś na mim będzie ciekawego pisać. Dzięki słoneczko. Co do Dianki to bardzo źle jej się oddycha.Dzisiaj w nocy strasznie sapała myślałam że jest jej gorąco i może też tak było ale chcę by miała jak najcieplej ale nie piła wody...Więc chyba to nie to:-( Chrapie,ma jakiś dziwny oddech taki cięzki bardzo i z takim szumem jak oddycha.TZ mówi że może to zapalenie płuc ale to już mi powiedza lekarze.
-
[quote name='Kobold']romenka bedzie dobrze, zobacz jak wiele juz osiagnelas :loveu: musi byc dobrze napewno:loveu: a tak wogole, to jak bys sie nudzila ale tylko jakby ci nudno bylo :evil_lol: :lol: ;) to moze jakias sesje fotograficzna........ Kochana Dianka śpi teraz ale oczywiście moge jej pstryknąć foteczkę :loveu: Za chwilkę wkleje na wątek.Zobaczycie jakie jej legowisko zrobiłam:razz: Pod kocem ma baranie skóry więc nie myślcie że śpi na twardym:oops:
-
Loozerko kurcze to ja chyba Dorotki się zapytam co z lapa nie tak było skoro filikowi się pogorszyło.To chyba o te same lampy chodzi ale moja jest jeszcze taka do masażu więc może bez światła czerwonego będę robiła a z masażem.Nie wiem sama :shake: Co do pieniązków pewnie masz racje...Ale mi się zdaje że zaraz zacznie byc bałagan. OK w tej chwili napisze ile powinno być u mnie: 220 zł te które pobrałam z konta, 50 za włosy eliinfo, 20 Łaciatki No i 30 zł za włosy mojej koleżanki ale z tych 30 musze oddać BasiD i to mi TZ dołoży... Ale już tych trzydziestu wogóle nie licze bo będe musiała kupić Dianie jeszcze miskę na jedzenie i wczoraj na lek wydałam.Więc dług i tak się odda z TZ-pieniędzy ;) Jutro idę do weta z Dianką i powiem tyle:różnie mówią.Kiedy rozmawiaąłm z Panią dr ona powiedziała mi że za zdjęcie zapłaci się 60 zł a za następne 30 a wczoraj byłam i pani dr powiedziała mi inaczej że za pierwsze 60 a za następne 20 zł.Zastanawiam się nad zdjęciem bioder.Może to nie jest konieczne skoro Dianka ma spondylozę i o to samo zapytałam weta .Pani dr odpowiedziała że wyniknie to ze zdjęcia kręgosłupa bo jeśli będzie zdjęcie wskazywać na spondylozę to nie trzeba będzie na biodra ale 20 zł w tą czy we wtą to chyba lepiej zrobic niz potem płacić 60 zł a co lepsze na Poiwstańców chcą za zdjęcie bioder aż 160 czy 150 zł :angryy: więc tam to dopiero zdzierają!!!
-
Dianka właśnie wróciła ze spacerku i sama wesła po schodach :-o Czyli widać raz ma lepsze raz gorsze dni ale na panelach Diana mi się ślizga więc TZ mowi że zakupimy taki dywanik by jej lepiej było chodzić. Dianka już dzisiaj zrobiła sliczną kopke i nienarobiłam mi w domu:loveu: Jestem dumna z niej :loveu: Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem ale to bardzo.Ciągle kiedy siadam do komp Diana przychodzi i zaczepia mnie łepkiem i właśnie jest tak teraz wi pisze lewą reką oki zmykam chwilowo....
-
[quote name='zasadzkas']Dziewczyny, pół dnia produkowałam te kartki dla Dianki. Zobaczycie zaraz, jak bywam płodna :evil_lol: Idę fotki zrobić. Ciotka, może je wstawisz na allegro? Szybciej pójdą, bo tu to ludziska spłukani jednak, ciągle ratują jakieś bidy. Karteczki to karnety duże, z prawdziwego bristolu: Zasadzkas jesteś kochana,śliczne te karteczki są i jesteś niezła zdolniacha:multi: :loveu: Wogole wszyscy jesteście kochani!!!Dziękuje że pomagacie ja nie dałabym rady sama. TZ po dzisiejszej nocy wkurzony:-( i ciągle się pytał kiedy bonharen będzie.Przerazilo go to że zobaczył że Diana faktycznie nie może sama wejść po schodach i ciągle mi wmawia że nie dam rady...:-( Dam!!! Oiwuem wam że z każdym dniem Dianki w schronisku widac różnicę jak jej stan się pogorszył!!Kiedy przyszłam do niej poirwszy raz nie bylo tak fatalnie ale z kazdym razem widziałam jak jej się pogarsza!teraz jestem w szoku bo nie spodziewalam się Dianki w tak złym stanie zdrowia.Jej nóżki coraz bardziej odmawiają posłuseństwa!Nie wiem jak mam jej pomóc narazie!! Wziełam takie niemieckie urządzenie z domu jak będzie Dianka juz u mnie z taka słuchawką na czerwono świecącą i podobno to jest pomocnicze w takich stanach i będę jać chyba naświetlać tylko ja nie wiem przez ile..:shake: Żebym nie przesadzia...Ja zaraz postaram się zeskanować okładkę by wam pokazac jak to wygląda może ktoś z was będzie znał niemiecki i może pomoże?:-(
-
O jejku dziękuje wam :loveu: Ja po nocy ledwo żyje ,Dianka całą noc chodziła,nie dała nam spać.Nie wiem czym jest to spowodowane ale chyba coś ją boli bo i popiskiwała.W nocy cwypuszczałam ją na dwór tylko raz sama weszła po schodach to było ostatnim razem gdzieś nad ranem.Nie wiem jak mam jej pomóc.Dorotko dziękuje Tobie za bonharen.Kochani błagam was zbierajmy na lek bo pieniązki trzeba będzie oddać... N9ie wiem ale GreenEvilll chyba sobie odlicza pieniązki te 100 co pożyczyłam z ogólnego,ale to dobrze.Szlak mnie trafia bo niby tyle cegiełek było sprzedanych a tu nic z nich pieniędzy nie ma tylko za beatkęJ i chyba TZ-a supergogi nic poza tym a cegielek sprzedanych było71 . Idzie się załamać a Dianka naprawdę musi mieć pieniązki.Potem napisze do GreenEvil z zapytaniem co z tą stówą bo jeśłi odbiera sobie powioli to bardzo dobrze dlatego że ja już nie będe musiała 100 płacić na ogólny tylko już dla Dianki. Łaciatko już dzisiaj prześlę te 20 zł dla Dianki za Ciebie i moje pieniążki narazie 50 potem 50 jak dostanę od Shirrrapeiry a jeszcze czekam mnie oddanie BasiD pieniązkówa z 30 narazie nie dam rady i tak wczoraj straciłam u weta dla niej 10 zł bo Diania ma biegunkę i puszcza baaardzo nieładne bąki:shake: ledwo się da wytrzymać...Jest to samo co było...Kupiłam jej ryż i kurczaka dzisiaj lekarka to samo zaleca dla niej więc tak samo ja nakarmie i tak przez parę dni...Jutro badania i głodówka cały dzień dopiero pojutrze będzie mogla jeść.Musze jej karme kupic jakąś dobrą i to już będę musiala szukać.Na wszystkie leki wezmę fakture jedynie wczoraj nie wieziełam ale to już z tego zamotania....Dianka przewrazała mi się po tym śiegu jak szłam do wetki więc już myślałam żeby jak najszybciej do domu... Kupiłam jej lek: NIFUROKSAZYD mam nadzieje że jej pomoże bo ją brzuszek chyba boli dlatego się tak wierci w nocy :-(
-
O jej jednak na skany musicie kochani poczekać do jutra.Ja za chwilkę będę kończyć i gasik komp. bo TZ...:diabloti: Kochani Diankia śpi ale niedawno byłam z nią u weta i jest na wszystko umówiona na piątek o 16-stej (wszystko będzie wykonane co potrzebne:prześwietlenia,badania krwi...) Co do allegro:supergoga jutro podam Ci nicki :evil_lol: użytkowników bo zapisałam na wątku z podziękowaniem i właśnie dla pewności gdyby mieli mi ją usunąć;) Do zobaczenia do jutra rana i przepraszam że dzisiaj więcej nie napisze.Całuski dla Was wielkie :loveu:
-
Kochani pieniązki wpłacajcie prosze na AFN z dopiskiem "dobcia Diana" lub "dobermanka Diana" wszystko jedno ;) Bardzo Wam dziękuje. Dzisiaj zrobie zdjęcia Dianki więc cierpliwie czekajcie i pokaże jak ślicznie leży jej kubraczek który dostałą od Vika_Bari :loveu: Niestey muszę zmykać bo Dianka coś chce :evil_lol:
-
Dorotko dziękuje Ci bardzo.Jutro pierwsz wizyta Dianki u lekarza.Potem zeskanuje wszystko dokumenty jakie dostalam ze schroniska byście wiedzieli jaka diagnoza i by nie było żadnych niedomówień. Kochani błagam o wpłaty dla Dianki :-( I jeszcze na dodatek allegro...:placz: Iść i soobie strzelić w łeb!!!:placz:
-
[quote name='karusiap']romenka cudnie ze Dianka jest z Toba....czy ktos ma Ci przyslac ten lek czy zbieramy pieniazki na niego? Kochana zbieramy na niego.Trzeba jak najszybcie załatwić bonharen bez tego będzie coraz gorzej. Chciałam bardzo podziękować Konisi i jej TZ-owi że pomogli mi przywieść Diankę,jesteście kochani!!! Lozerko już zmieniłam i przepraszam niewiedziałam :oops:
-
Więc Dianka tak jak juz napisałam jest u mnie i teraz odpoczywa :loveu: Dziękuje Wam wszystkim bardzo mocno.Jutro z Dianką idę do weta na badania krwi bo stan zdrowia jej mnie przeraża :placz: Wyszłam z nią na dwór by załatwiła swoje potrzeby niestety pies już nie mógł wrócić.Musialam ją nieść z taka pania bo poprostu niewstała :placz: Proszę Was bardzo o bonharen.Dianka coraz bardziej zaczyna go potrzebować.Nie wiem ile ale zdaje mi się że 2 miesiące i Diana w schronisku nieprzeżyłaby.Nie mialam pojęcia że tak aż źle jest!!!Jest mi potwornie ciężko patrzeć na to.Dorotko już wiem co musisz przeżywać!