Jump to content
Dogomania

BoUnTy

Members
  • Posts

    4029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BoUnTy

  1. Solidny kawał ;P Spasł się jak prosiaczek ;P
  2. Dziwi mnie, ze tak ładny pies jeszcze domku nie znalazł...
  3. Czy ktoś pamieta Gucia? [IMG]http://images24.fotosik.pl/259/caad01b3f80e6bd6med.jpg[/IMG] Gucio teraz zwiacy się ADOLF teraz wyglada tak: [IMG]http://images49.fotosik.pl/38/bf1db2a2341f95f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/38/8b7499ac9530cb19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/303/3422cc61d75eae9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/38/4782e0124b65ef97med.jpg[/IMG] Spasł się ;)
  4. [QUOTE]Bąbel przedostał się do mnie w środku nocy. Biegał w rowach przydrożnych przy ul. Częstochowskiej w Tarnowskich Górach. Głodny i zziębnięty wepchał się do mnie na posesję. Nakarmiony - spał ze mną przytulony.Bąbel znajdek na razie szuka swoich właścicieli. Jest ogłoszony w "Gwarku" i piątkowym dodatku "Dziennika Zachodniego'.Fotki również są w lecznicy wet. na ul. Sienkiewicza w Tarnowskich Górach. Jeżeli do 7 kolejnych dni nie zgłosi się właściciel - będzie trzeba znaleźć mu dobry dom.Do schroniska sie nie nadaje. To udomowiony śpioch pościelowy. Jest jeszcze bardzo młody - u mnie uczy się jedzenia suchej karmy. Uwielbia zabawy z suniami. Samce go atakują. Uczy się obrony.Widać po zachowaniu,że żył w odizolowaniu od ludzi zwierząt (zamknięty całymi dniami i nocami w mieszkaniu). Jest fizycznie silny - nadgania braki w biegach. Szaleje w ogrodzie. PROSZE - KTO MOŻE NIECH GO POOGŁASZA W INTERNECIE np: OGÓLNOPOLSKA BAZA ZWIERZAT ZAGINIONYCH: [url=http://www.lost.Dog.pl]Twoja wyszukiwarka[/url] + DOGOMANIA + inne strony[/QUOTE] [IMG]http://images33.fotosik.pl/420/29d8b38d868cb74bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/38/77cf9e51a1ff202cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/415/163399b0a0535027med.jpg[/IMG]
  5. [quote name='jusstyna85']Słabo sie znasz na tym-nie założysz nowego,bo od razu zablokują po numerze IP[/QUOTE] Niektóre sieci mają zmienne IP ;P
  6. [quote name='kama_i_ja']A na którego psa?[/QUOTE] :vamp: Nie powiem:cooldevi:
  7. Tak, tak - nowy rok. Zgłosiły sę 2 osoby do transportu psiaka w połowie stycznia, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pieska czeka juz leowisko z baldachimem, oczywiscie wizytę przedadopcyjna przeprowadziła nasza dogomaniaczka ;)
  8. Szukamy transportu PILNIe na trasie BYTOM - GRZÓW WLKP. dla naszego poopiecznego
  9. Tak jak Maciaszek prosila, piesze tutaj, e za rozmowy telefoniczne Hagera na dzien dzisiejszy wydałam 27,05 zł. - koszt ten pewnie jeszcze się zmieni, bo dzisiaj jeszcze bede dzwonic do Psiej Kainy itp. :)
  10. kolejne ogłszoenia - linki się nie chca wkleić :/ adopcjepsa.pl rozglosnet.pl anonseogloszenia.pl mammisia.pl vendito.pl petsy.pl
  11. Ogłosiłam, pomóżcie t 5 minut roboty, zey dać 3 ogloszenia na stronach bez rejstracji... [url=http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/10539]Dział ogłoszeń serwisu BONO POLSKA. Ogłoszenia, kupię, sprzedam, oddam, zaopiekuję się[/url] [url=http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/247424-b_bel_pies_o_u_ym_sercu.html]Bąbel - pies o użym sercu szuka DOMU!, Katowice - Śląsk, Społeczność, zwierzaki, Śląskie[/url] animalia.pl [url=http://www.pineska.pl/?do=view&id=57302&buyOrSell=2]Ogłoszenia Sprzedam - BĄBEL SZUKA DOMU! SUPER PIES~![/url] [url=http://www.gielda.bai.pl]Ogłoszenia bezpłatne. Giełda ogłoszeń - kupię , sprzedam, wynajmę.[/url] [url=http://www.petworld.pl]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/url] [url=http://www.vetmozga.com/ogloszenia/szukaj.php?itemads=0]szukaj :-: Lecznica Małych Zwierząt :-: Zbigniew Mozga[/url] [url=http://www.autogielda.pl/]Ogłoszenia Autogielda.pl - Ogłoszenia motoryzacyjne, ogłoszenia nieruchomości, oferty pracy, turystyka :: Sprzedam - Kupię - Zamienię :: Samochody, motocykle, mieszkania, domy[/url] [url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,2246,Lw==.html#]B
  12. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/url] Tutaj masz spis ogloszęn, gdy intensynwie poogłaszałam >isia to był naprawde duzy odzew - zreszta sama wiesz, kto moze pomóc pogłaszac, teraz już mozna to spokojnie zrobić, bo wyniki Bąbla są dobre zarówno z eKG jak i z badan krwii - tam niewielkie zmiany na ALAT, ale to jeszcze nie świadczy o jakimś ogromnym problemie... Osoby, które mogą pomóc w ogłaszaniu zwierząt: 1. Folen 2. Isadora / allegro.pl, swistak.pl, alegratka.pl / 3. pidzej 4. baffi2 5. paros 6. gosiaczek20 7. psiareczka78 no i jeszcez wiem, że jeszcze pare osób pomoaga, moze napisac do nich z pośbą o pomoc? :)
  13. [quote name='Ania z Bytomia']niestety maila z fotkami nie otrzymałam, jak tylko dostane to wkleje je tutaj na wątek ;)[/QUOTE] Nie dostałaś z tego podowu, że nie wchodziłaś w ogóle na dogo, dlatego powiedziałam, zeby do ciebie nie przesyłać, aż psikus i się pojawiłaś ;) P. Magdo ja wysle do ani te maile co wczoraj dostałam, prosze sobie tym głowy nie zaprzątać ;)
  14. [quote name='jusstyna85']Aż bęzie 8 i pożegnasz sie z kontem...[/QUOTE] To założe nowe, też mi problem...
  15. Ja fotki wystawie jak złpie chwilke czasu, no chyba, że jutrynko ty dasz radę? ;) Masaaaakraaaa... nie mam na nic czasu:evil_lol:
  16. [quote name='jusstyna85']nie wolno tak pisać...nigdy już tak nie pisz,bo zawieszą Ci konto[/QUOTE] Ale ja wszedzie mam tak napisane i niegdy się nie czepiali! A juz upomnienia różnorakie dostalam 7 razy i jeszcze nie zablokowali...
  17. A mi usuneli allegro z powodu napisanie, że przed zalicytowaniem mają dzwonić :/ Wystawiłam jeszcze raz :evil_lol:
  18. A ja myślę, że powinnaś napisać przypomnienia do ludzie na Pw - w końcu deklarowali comiesięczne wpłaty, może zapomnieli?
  19. Przypomne, że w chwili obecnej funkcjonuja wystawione prze mnie bazarki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-oryginalna-torebka-david-jones-na-zwierzaki-slaskiego-duetu-do-7-12-a-126043/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizu-na-rozne-cele-w-tym-szkielecika-z-katowic-do-7-12-a-126044/#post11340286[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyczny-bazarek-na-rozne-cele-do-7-12-a-126009/#post11338267[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/starterki-na-pomoc-nowym-podopiecznym-slaskiego-duetu-do-wykupienia-117636/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-na-zwierzaki-slaskiego-duetu-do-28-11-a-125314/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-historykow-na-zwierzaki-slaskiego-duetu-do-28-11-a-125316/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/antykwariat-na-zwierzaki-slaskiego-duetu-do-wykupienia-120401/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zwierzaki-na-zwierzaki-slaskiego-duetu-7-12-a-126046/#post11340336[/url]
  20. Bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyczny-bazarek-na-rozne-cele-do-7-12-a-126009/#post11338267[/url]
  21. Wystawiłam psiakowi allegro ;) :cool3: Doszlam do wniosku, ze musze sie z Wami podzielic moimi spostrzeżeniami! Pobawimy się w małą zabawę... Popatrzcie na malucha: [IMG]http://x.screeny.pl/ga5346/ad27b9e51ebff8327f457540/dscf0323.jpg[/IMG] Wiecie jak maluch przypuszczalnie mógłby wyglądać za parę lat? :razz: ...a ja wiem - sami poaptrzcie xD [IMG]http://images33.fotosik.pl/415/cf1ea13513aa6bffmed.jpg[/IMG] [SIZE="1"](zwróćcie uwage na date - 2006) [/SIZE] ... teraz 'to coś' wyglada tak: [IMG]http://images33.fotosik.pl/415/c57b2d7db0861c0emed.jpg[/IMG] ... maluch tez bedzie taki zarośniety, bo już widac, że bójny - a 2 powyższe zdjecia przedstawiają moja prywatną sunie jak była malutki i robione przed chwilką :evil_lol: Kropka w kropke xD
  22. To Nero ;) Brat Kropki i Misia ;) Ah... dzięki Aniu, ze wstawiasz te zdjecia, bo ja powoli nie wyrabiam - zreszta wystarczy popatrzeć na odzine na zegarku- równo 6:00 - od 2 godzin jestem na nogach i maltretuje zadania z chemii na korpetycje - mam tak malo czasu, że mi doby brakuje... Dzięki ;)
  23. [quote name='haarfa']przesyłam linka do zdjec małego figusia-fikusia ;P rozbrykany mały wariat [url=http://screeny.pl/4575]screeny.pl - 4575[/url][/QUOTE] oooo.... a to mnie teraz zaskoczyłaś xD I się nie przyznałaś, że jesteś na dogo - no wiesz co! :mad: :evil_lol: Podrzucam maluszka o 4 nad ranem ;P Napisze jutro do modki, żeby zrobiła porządek z tym postem niereformowalnym ;) Dziekuje Dariu za chęć pomocy w ogłoszeniach - byłabym wdzięczna, bo ja już nie wyrabiam...
×
×
  • Create New...