-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
[quote name='maciaszek']Maciaszek pamięta i Maciaszek deklaruje wpłatę jakiejś (pomyślimy jakiej) kwoty z katowickiego konta- wszak Shila pochodzi ze schroniska :). Maciaszek musi jednak zapytać o to na wątku katowickiego schronu. A zatem idę tam :)[/QUOTE] O jej, dziękuję, nawet o tym nie pomyślalam, już jest mi glupio :oops: Mam dylemat, pomóżcie. Po ile na bazarku wystawic taki koszyczek.... chyba do wina: [IMG]http://images44.fotosik.pl/21/157cb5888f4e0077med.jpg[/IMG] Śliczny jest, zdjecia tego nie oddają...
-
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
xmatrix działasz jak burza! Ślicznie dziękuję ;* -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq']Bounty, no to podaj xmatrix nr do Ani, bo ja przecież nie mam;)[/QUOTE] Na naszym watku są dane kontaktowe do nas xD [QUOTE]Do Ani z Bytomia Kom. 511-874-386 lub 889330530; gg. 2632227[/QUOTE] Tak chyba będzie najlepiej zamiast takie podchody i odsylanie, niestety przy adopcjach zauwazyląm, ze ludzie nie lubią być odsyłani od osoby do osoby... -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq']Allegro zobowiązała się zrobić Bounty A resztę rób, nawet, jeśli się zdublują, to nie szkodzi! Wielkie, WIELKIE dzięki!!! :Rose:[/QUOTE] Tak, allegro zrobie ja, a co do telefonu kontaktowego, to nie lepiej podac na Anie, w koncu to ona zna Dolly najlepiej i może konkternie odpowiedziec na wszytskie pytania, my też bardzo dokądnie przesiewamy domki, zresztą powinnas juz to wiedzieć po Liszce ;P Dziękuję za odzew! ;) Może teraz cos ruszy u nas z adopcjami, bo narazie mamy ciężki zastój :/ -
KOCHANI! Sytuacja nagła, dzwonila do mnie p. Ania - Pani od Shiry, pamiętacie jeszcze tego psiulka? Jeden z 7 szczeniaków... Pani Ania zadzwoniła do mnie konkretnie z prośbą o pomoc, bardzo zmieniła się jej sytuacja finansowa, a Shira miala bc sterylizowana. Maciaszek pewnie pmięta, że przy wyadoptowaniu suni, mówiłyśmy o takiej sytuacja i o tym, że gdyby co pomożemy, a to też jest zmienijszenie ryzyka Shiry na różne świnstwa - sterylizacja po pierwszej cieczce... No niestety my same też nie jesteśmy w stanie teraz w chwili obecnej pomóc - bazarki kiepsko idą, pomoc zewnętrzna też nie bardzo, a zabieg w lecznicy u wlascicielki Shiry kosztuje.... 350 zł.! Udałoby sie pewnie załatwić taniej - tutaj u nas, p. ania powiedziała, że nie ma problemu - zapakuje psa w ramwaj i dojedzie, ale tłuc psa po operacji tramwajem? ;( Gdyby udalo się wykombinowac pieniazki na zabieg - macie jakies pomysły? A może skoro to psiak z katowic to jakies katowiczanki moglyby w jakis sposób pomóc, choćby transportowo do mojej lecznicy - zawsze to 100 zł. w kieszeni... :( Prosze o pomoc, ja w tej styuacji nie mogę jej odmówić - dzisiaj będe intensywnie wystawiać bazarki, ale czy to coś da? :(
-
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq']tekst do ogłoszeń masz w pierwszym poście zdjęcia wyślę w weekend, bo nie mam ich na swoim kompie niestety[/QUOTE] Ok, ok - aukcja się kończy za 4 dni, ja wysyłam po zakończeniu hurtowo :) xD nie pamietam czy w ogóle odwiedzałam pierwsza strone, dzieki za instrukcje - przyszłym tygodniu postaram sie za to zabrać... Tydzien internetu nie miałam i wróciłam z takim pałerem, lepiej niz po Red Bulu xD -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
No to moze się podzielimy obowiazkami? Ja wszytskiego nie dam rady sama zrobić... Kto moze pomóc w ogłoszeniach? Choćby kazdy zrobił po 5 ogłoszen - ja zrobie allegro, czy ktoś ma wzór? Wiq przeslij mi prosze zdjecia Dolly jesli masz w większej rozdzielczości na maila [email][email protected][/email] - to do allegra cegiełkowego. Co do allegra informacyjnego, o kto wcześniej wystawiał, może ta osoba ma wzór aukcji - nie trzeba będzie od nowa pisać... Ja jestem na etapie opanowywania bazarku - mam sterte rzeczy, wystawiam na naszych podopiecznych, bo chcemy zakupic 2 worki 15kg. karmy (eukanuby) - 1 worek teraz starczył nam na 3 tygodnie (tylko dla psiaków u Ani, swojego tymczasowicza żywie sama), czyli na krótko... Ta karma jest bez podziałów, jednak wystawianie bazarków sporo trwa i nie wyrabiam :cool3: Dlatego wsparcie w ogłaszaniu Dolly jak najbardziej - choćby kazdy strzelił po 5 ogłoszeń, to zajmuje ok. 30 minut... -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq']ogłoszeniowe allegro? miała ich trochę, było chyba z 5 telefonów, ale nescca wszystkich odesłała, bo przecież Dolly była 'zaklepana':-([/QUOTE] No mnie tez pytała znajoma kuzynki o Dolly, i tez odesłalam, bo była zaklepana, a teraz klops :( Nie ma nikogo :/ To niech ktoś napisze konkretnie czy jest allegro informacyjne, jesli nie to ja jej wystawie - przy okazji hurtowego ogłaszania naszych podopiecznych :) Trzebaby wziaśc się ostro za ogłoszenia, kto mógłby zrobć alle. gratkę? No i może ktoś pomoże, co? -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Ahh no i jeszcze czy Morelka ma aktualne allegro? Może trzebaby ją intensywniej poogłaszać, skoro taki nijaki odzew? -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq']jest jeszcze szansa na dom u grinajs? na innym forum są zainteresowani transportem..[/QUOTE] Ania mówi, że pisałą do Grinajs, no i niestety nie dostała odpowiedzi - myślałysmy, ze kwestią rezygnacji jest kwestia finansowa - transport i te sprawy, no ale uzbierałoby się odpowiednią sume, złąożyłam allegro, powyciągałam na zapas troszke kasy od znajomych, Grinajs od razu dostała naszą propozycje pomocy i chyba nic z rego... :( Miałam telefon w sprawie Dolly - nie wiem dlaczego ja, sama sie zastanawiam - przez allegro cegiełkowe pewnie, Pani ma zadzwonić, ale jakos czarno to widze... -
Kto mógłby pomóc w ogłaszaniu naszych podopiecznych? Ja nie dam rady wszystkiego ogarnąć, narazie wystawiam bazarek: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11060707#post11060707]Zwierzaki na zwierzaki 'Śląskiego duetu'/25.10 - Dogomania Forum[/url] Jeszcze mam zaległe wysyłki... uhmmm... Wpłynęły tez pieniazki z moich bazarów, także zmieniło się rozliczenie na 1 stronie. Jest ono jednak do dopracowania, bo ostatnich wpłat/wypłat moze brakować - przez mój internet miałam brak łącznosci z Anią, wiec musimy to uporządkować... A teraz uciekam sie uczyć ;)
-
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
- 80 zł. - allegro cegiełkowe nr 1 [SIZE="1"](iremos, MALAWISHOPpl, FAWNN, mariuszpatka, LUCAS1812, WYJCUS1) - doszło 55 zł. (aktualizacja 15,10)[/SIZE] Tak wygląda sprawa allegro cegiełkowego, czyli w sumie na moim konicie jest 80 zł. od Dolly :) Nie wiem jak wyglada całe rozliczenie, musze to z Anią wszytsko ogarnąc i zaaktualizowac... Jak człowiek raz się zapusci, to tak trodno się połapać :) Czy moge juz te pieniadze przelac Ani na konto do rozdysponowania, bo ja ie chcę miec z pieniedzmi Dolly nic wspólnego... -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Sati nie miałam internetu więc niestety nie wiem co u Liszki, ale postaram się jeszcze dzisiaj dowiedzieć - ale pewnie ma sie dobrze :) A wiecie jak Dolly się odróżnia jak jest ciemno? SPotykaam sie przewczoraj na mieście z Anią (po wizycie u weterynarza) - ani nie widziała, za to widziałąm pusysta czupryne Dolly z daleka xD Lepiej niż latarnia morska :evil_lol: Uffff wreszcie mam internet, próbuję ogarnąć te choerne zaległosci, uporam się z zrozliczeniem tego allegro cegiełkowego, potrzebuje na to niestety toszke wiecej czasu - jestem totalnie zawalona... -
[quote name='scarlet']Agnieszka a co piszą?? bo ja nic nie wiem :( zresztą nie przejmuj się ja jeszcze lepsze rzeczy dziś usłyszałam :)[/QUOTE] Wiesz ja juz mam po prostu dosyć, ciągle z kimś sie tutaj żremy, a to bez sensu - zamiast razem pomagać, to ciagle coś jest nie tak - czasami jest w tym nasza wina, czasami nie - jak to w życiu, ale kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem :eviltong:
-
[quote name='maciaszek']No, wreszcie nadrobiłam zaległości :). A kiedy będą wyniki badań krwi? I co to za palant nieokiełznany wypisuje brednie na Wasz temat? Ktoś nie ma co robić z czasem, czy też życie wydaje mu się nudne i chce sobie je nieco ubarwić, Waszym kosztem...[/QUOTE] :))) My też zaległości mamy pełno - 1 strona niezaktualizowana, rolcizenia też stoja... hmmm... no i bazarki przydałoby sie powystawiac, a jeszcze ednych nie okiełznałam xD Wiesz co, mozliwe, ze komuś się bardzo nudzi, jak nie ma co robic, to by się czymś pożytecznym zajął... Mnie tam się nie nudzi, nie wiem w co mam ręce włożyć, więc czemu ta osoba zamiast gadac po prostu nie pomoze w czymś, choćby w ogłaszeniach? :P Brakuje nam rak do pracy xD
-
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Oświadczam, e z allegro cegielkowego pieniazki zbieram na swoje konto, zeby nie było niedomówień - to pierwsze pieniazki Dolly jakie przechodza przeze mnie, ale to z tego powodu, ze ja zawsze prowadze allegra i to jest moje konto :) Na chwile teraźniejszą sprzedały się 3 cegielki, ale... dostałam zamiast 5 zł. to od osoby pod nickiem iremos 20 zł.! W sumie z allegra cegiełowego doszło do mnie na chwilkę teraźniejszą 25 zł. :) To kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś, zobaczymy jak bedzie dalej, ale już ruszyło :) Po raz kolejny pytam, czy ktoś ma zdjecia Dolly po strzyżeniu w większej rozdzielczości niż ta tutaj na wątku? :) -
[quote name='ATLANTYDA']BoUnTy ,a nie można pobrać wymazu i zawieźć do Chorzowa ,żeby suni nie męczyć jeżdżeniem . Może wasza wetka ma podłoże do pobrania próbki ?Wtedy nawet można by podrzucić na Mickiewicza do lecznicy i potem odebrać wynik .[/QUOTE] Dzwonilysmy po paru lecznicach i teraz dowiedzialam się istotnej rzeczy (przed minutką), że lepiej zrobic badanie krwii na leukocyty - bedzie wiarygodniejsze nisz rozmaz... hmmm... tylko skąd wziąść fundusze, aby za to zapłacić - no nic, jakos trzeba dac sobie radę :) Trzymajcie kciuki...