-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
[quote name='dolores181']Acha, czyli to jedna z gorszych, ja do tej pory jej dawałam karmę dla szczeniąt Eukanube lub Purine Pro plan bo to chyba dobre karmy? Też kupywałam na allegro[/quote] Tak,to sa w sumie jedne z lepszych na polskim rynku. Jest jeszcze Royal Canin, ktory sie ostatnio pogorszył... Dobre też sa karmy (moim zdaniem)z Acany, i nie dorgie nawet...
-
Ja nie polecam tej karmy, moim zdaniem najgorsza z bosha - moje wszystkie psy miały po niej biegunke (suczka krwawą) i ma strasznie duże granulki. Podobnie cenowo stoi PURINA dog chow i jest wiele opcji do wyboru...
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyczny-bazarek-na-dlugi-marsa-do-30-09-a-147191/#post13019798[/url] -
Ja znów w pracy dzisiaj porobie ogłoszenia. Mój domowy komputer niestety padł... [url]http://www.petworld.pl[/url] gumtree Warszawa (przypadkowo)
-
Super! Wikuwiku a dla moejgo Marsika nic nie znajdziesz skoro masz taką szcześliwą rękę? :diabloti: Ajjj szukam domku te dl malutkiego kiciusia 1,5 m-ca na cito, albo chcoiaż tymczasu - został podrzucony w kartonie, a pan który go przygarnął na 'chiwlę' jutro idzie do szpitala...
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Bounty, a ile Mars ma lat? bo ja mam namiary na dom, który też chce owczarka. Tak 3-4 letniego.[/quote] Mars ma ok. 4 lat ;] Polecajcie go, bardzo prosze... -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
BoUnTy replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Wow ale wiadomosć! Bardzo się cieszę ;] -
Narazie dałam rade tylko tyle, praca narazie nie pozwala mi na wiecej, może później... [url=http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/12762]Dział ogłoszeń serwisu BONO POLSKA. Ogłoszenia, kupię, sprzedam, oddam, zaopiekuję się[/url] [url=http://www.ojej.pl]ogłoszenia drobne > ojej.pl[/url] [url]www.pajęczyna.pl[/url] [url=http://www.pineska.pl]Ogłoszenia Kupię Sprzedam[/url] [url=http://www.animalia.pl]Sklep zoologiczny - karmy dla kotów, karmy dla psów, karma sucha i puszki, sklep jeździecki. Największy internetowy sklep zoologiczny, dostawa w Warszawie.[/url] [url=http://www.wegetarianie.pl]Wegetarianie.pl :: Wegetarianizm weganizm - Portal Społeczności Wegetarian[/url]
-
Ja zaraz zabieram się za ogłoszenia...
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Mona']BoUnTy co tam u Marsa? jak tam sprawa kastracji i szczepień? P.S. Teraz na akcji w silesi adopcje szły fatalnie:placz:, poszły tylko szczeniaki i 2 małe sunie[/QUOTE] Dostałam namiary na domek z Bytomia chccy adoptować owczarka, dzisiaj be dzwonić - trzymajta kciuki. A tak ogólnie nic się nie zmieniło. Dzisiaj jak przyjde z pracy postaram się wystawić bazarki (o ile wypłate dostne i kupie beterpie do aparatu xD) -
Super, super, trzymam kciuki! ;]
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Daria_13']Ja już od dawna deklaruję się ze zbiórką w szkole dla fundacji, ale kiedy z tym ruszymy trudno powiedzieć... jutro porozmawiam na ten temat z wychowawczynią i dam Wam znać;). We Fundacji jestem już 2 lata i chyba już wiecie, że gdyby w moich okolicach czyli Będzin, Czeladź była potrzebna wizyta to Zawsze jestem zwarta i gotowa to samo tyczy się interwencji. Z ogłoszeniami w miarę możliwości czasowych też postaram się pomóc.[/QUOTE] Zeby robić interwencje to na początek musisz miec dowód ;] Ja czytam, ale nie pisze i pewnie dużo osób tak robi - ktoś nie ma nic do dodania sensownego, to po co zabierać głos w dyskusji... ; -
A ja mam pytanie z innej beczki - czesne wpłacać na numer konta podany na stronie [ING], czy na ten na który wpłacaliśmy wpisowe - bo są różne...
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
BoUnTy replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la'] Baton skorzystam ale przy tobie ciężko będzie mi sie skupić na czymś sensownym:evil_lol:dwa waryjoty jak sie spotkaja to bywa ciekawie:cool3:[/QUOTE] Ja będe grzeczna... usiąde z boczku i popije kawkę, Tobie tez kawki zaparzyć? Czy może herbatke z melissą i pomarańczą na uspokojenie? ]:-> Spoko maroko, ja ładnie pomogę, a przy okazji pogadmy i marsik sie ucieszy [oczywiscie z opłaty kafejkowej :diabloti:] ;P Fanci się ladnie do Ciebie pouśmiecha - ptrz jaka kusząca oferta ;P Zawsze mozesz przyjśc pod ręke z 'pluskwą' która nas zdzieli jak bedziemy za bardzo niegrzeczne ;P -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
BoUnTy replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']Kurcze tylko jak to teraz zrobic bo mam je na swoim kompie.Zgrac na plytke najlepiej i do kafejki wio? to sa glownie cuchy ,ktore przeslala mi randall i troche moich. to jutro wam poprzesylam .[/QUOTE] LoLa czym chata bogata, zawsze mozesz wpaśc do mnie, a kase z kafejki dać na Lajlę/ Marsa czy cholera wie jakiego innego psa ;> A u mnie to i cały dzien siedziec możesz - opłąt jak w kafejce :evil_lol: -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
No ja własnie zabieram się za te bazarki - będą 2, biżuteria i kosmetyczny, ale jak na złosc gdy dzisiaj chcialam zdjecia robić to aparat mi się rozładował. Tak tak kastracja pilnie potrzebna, tak samo szczepienie - j juz zapląciłam dług u wetki, więc mogę 'jakoś' załatwić 'na krychę', ale musze ieć pewnośc, że bedzie z czego zapłącić. Niestey nie dostaliśmy miejsca na akcji adopcyjnej w SCC, a szkoda, bo brdzo liczyłam na to, że uda mu się tam domek znleźć, no ale widocznie są bardziej potrzebujące psiaki. Tak nprawde to mnie juz większej różnicy nie robi czy jsest tydzien dłużej, czy też nie, no ale wiadomo - to pies sie przywizuje... Zresztą my też... -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Przepraszam za ciągły brak ogłoszeń, ale w końcu będą :p dziś, albo jutro ;)[/QUOTE] Laruś ja zajmę sie ogłoszeniami, ty zamiast tego zrób ogłoszenia Blacky, ok? ;] Oczywiscie kontakt może być w dalszym ciągu na mnie, ja też postaram się katowicko pomóc troszkę w mire mozliwosci, tylko potrzebuje gdyby co jasnych poleceń [jak krowie na miedzy];P -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Psiaki miały do wczoraj być ulokowane przez fundację w innym DT, nie wiem co z tego wyszło. Ja byłam u Anki porozmwiać, zobaczyć jak się sprawy mają, zanieśc jedzenie dla psów i niej, ale Ania się do mnie nie odzywa. -
A tak jeśli j mogę wejsć w słowo, to może dobrym pomysłem byłoby zebranie do kupy tymczasowiczow (domy tymczasowe) oraz zebramnie ludzi do ogłoszeń psiaków, pomocy przy danym psiaku. Tzn. niech może każdy poświeci chwilkę jednemu psiakowi - zrobi się taki 'ala grafik' i kazdy bedzie za coś konkretnego odpowiedzialny. Nie wiem czy wiecie co mam na mysli [wybaczcie ale gorączka mnie zabija]. Nie wiem jak usprawnić pracę fundacji. Ja jestem tutaj, w swoim miejscu zamiszkania na każde skinienie Rafała dotyczące w większosci psów fundacyjnych, na akcję nie jeżdże jak nie ma dla mnie miejsca, bo po prostu też nie wyrabiam, a jak mam miejsce to stawiam cały harmonogram tygodnia do góry nogami, żeby udało mi się przyjechać, bo wychodze z założenia, że jeden psiak pójdzie, przyjdzie następny... Leno jak potrzebujesz ogłoszeń to zrób zdjecia choćby telefonem, albo niech Danka zrobi, lub ktokolwiek - ja Kokainę ogłosze zaraz po moim Marsie i odnowieniu ogłoszeń Blacky ze schronu...
-
_Laro ja nie napisalam tego w kontekście psów hotelowanych, bo o nich rzeczywiscie dośc sporo wiemy, no ale np. wtedy też zdarzają się przypadki ekstremalne jak Hager. Nie npisałam tez, że niemozliwe jest takie pilotowanie, ale sam przyznasz, że jest trudne, czyż nie, nie mówiąc o tym, że niesie za sobą pewne ryzyka... Wolontarit będzie kulał jeśli to będzie wygladać tak jak terz, tylko co zrobić, żeby wygladało inczej? Siłą przecież ludzi nie zaciągniemy 'do roboty', ja mogę pomoc w drobnych rzeczach w miare możliwosci (wytresowlam sobie podopieczną tak, że mam w pracy chwilkę czasu na komputer :evil_lol:), ale pilotanie jakiegoś psiaka/wątku to niestety odpada...
-
Kurcze, ja bym pomogła, ale sama kiepsko casowo wyrabiam... Tak naprawdę to wogóle nie wyrbiam... Co do wolontariatu to dziwis się Kasiu, że ludzie się wycofali, jak wiecznie są rzucane kłody pod nogi, a wolontariat już kilka rzy 'miał w ciągu najbliższych tygodni być', a jk nie było tak nie ma... Oczywiscie nie jest to niczyja wina, alefakt jest faktem, że ludzie też niestety mają swoją cieprliwosć, a pilotowanie psów o ktorych się nic nie wie jest niestety dość trudne...
-
[quote name='Daja_']ja To sie nie odzywam :diabloti: tak,ja ide.ale o maturze nic nie mówie :lol:[/quote] A dlaczogóż to? ;>>> Burek skoro ta szkoła nie uczy praktyki to powinnas sobie praktyki załatwic prywatnie i prosic o pomoc w przerobieniu programu, co to za problem? ;> Ja oficjalnie potrzebuje papierek, praktyke zawodowa juz mam 2-letnią, a szkoła jest mi po to, żeby ie tracić bezczynnie roku, bo wybieram się na studia, ale musze poprawić mature z chemii. bo troszkę mi zabrakło żeby sie dostać... ;|
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Dobrze, dobrze. Przepraszm, ja przez ostatni tydzień po 8-12h w pracy siedziałam, a weekend pierwsze wykłady całodniowe. Wczoraj wróciłam z wykładów była 17:30, a na 18 do pracki, wróciłam i padłam na ryło... U Marsik wszystko OK, tylko niestety brak domku... -
[quote name='tonacja']a ja to jeszcze muszę w ogóle napisać maturę z biologii i chemii... xD jak zdam to będę z dziesięć razy poprawiać, a potem się zastanawiać czy się dostanę.[/QUOTE] Eeee ja to mam mautre rozszerzona i z chemii i biologii, musze tylko chemie poprwić - w tym roku bede to robić, choć nie wiem jak dam radę przy 2 pracach i szkole... ;|
-
[quote name='tonacja']Trzeba będzie pochodzić po antykwariatach w Sosnowcu/Katowicach. Zapytam się też mojej rodzicielki czy by się nie poświęciła i nie poszukałaby tego w Bielsku ;) Tak a propos...czy ktoś po tej szkole wybiera się na studia weterynaryjne?[/QUOTE] ja się wybieram o ile sie dostane ;P