-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='JOMA'][B]Szkoda, że żaden pies od was nie pojawił się na akcji w Silesii[/B] :shake: - poszły wszystkie psy z tymczasów, nawet Jager, który od kilku miesięcy nie mógł znaleźć domku. Przecież sporo osób jest zmotoryzowanych, jak same nie mogłyście przyjechać to trzeba było organizować wsparcie. Z tego co wiem kilka osób fundacyjnych jest z Bytomia i były na akcji. Musicie korzystać z takich okazji jak akcje adopcyjne bo przez samo siedzenie w kojcu psy domu nie znajdą.[/QUOTE] JOMO nie dałyśmy rady - Ola miała miec pod opieką Layle, a Rafał miał szczylki. Nikt inny od nas nie jechał... -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images8.fotosik.pl/83/6fc6988b1f2ad202.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/85af679edef137ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/51925f6f7f8dde44.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/7f579d7a796089c1.jpg[/IMG] niestety takie 'sztywne' ujecia w jednym miejscu, bo Mars nie chciał opuscić kuchni w wyczekiwaniu na 'dobre kąski' ;] -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Mówisz, masz - do usług ;] Mars już troszkę mniej boi się aparatu - już łądnie patrzy w obiektyw ;] [IMG]http://images6.fotosik.pl/524/9c85ea246d099df6.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/82e12188e66a54e9.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/04d416940c4a3dc0.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/f216e064a32f0196.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/6f51fbcab44c9c44.jpg[/IMG] -
to juz jest nas 7 ]:-> Ty, ja, Daja, Macho, wikuwiku, muro, kuba123 (chyba) ;P A za to jaki piękny wachlarz wiekowy ;>> Podbijamy Awangarde - bedą mieli nas tam dosyć baaardzo szybko ;P
-
Bo muro też idzie z nami chyba ;] I jeszcze pare innych dogomaniaków w tym ja - na zaoczne ;P Podbijemy tą budę! xD A jak... ;] Będzie ciekawie... są ponoć 2 klasy, więc...
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']To jest post z 14 lipca więc kasę dostała i powinna starczyć do połowy sierpnia ale Ania napisała mi że cały miesiąc sama ją żywi nie wiem może była jeszcze u weta Teraz zobaczyłam że jest tu błąd bo powinno zostać 245zł[/QUOTE] Fakt w rozliczeniu zrobilam bląd - mea culpa, o wecie nic nie wiem - ja tylko pomagam aktualizować - nie mam pojecia jak Ania sobie wszystko liczy, więc o to trzeba bezpośrednio do niej. -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']A jak pozostałe psiaki? Zdrowe? A masz jeszcze tego malucha?[/QUOTE] Maluch już w domku ;>>> Moje - zdrowe, ale Mars mi chyba pchły przywlekł :/ Ja nigdy w domu przy takiej masie tymczasowiczów pcheł nie miałam! ;| -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Ale ton mogłabyś mieć milszy :cool1:[/QUOTE] Zaręczam, ze zabrzmiało opryskliwie tylko przez neta - w rzeczywistości nie było w intencji opryskliwości, to raczej stwierdzenie faktu ;] Jesli kogoś uraziło to przepraszam... ;) -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyczny-bazarek-na-dlugi-marsa-144946/#post12843650[/url] -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie parę dni na dogo - ja tez mam prywatne życie, nie siedze tutaj cały czas... Mars ma się dobrze- biegunka minęła, zmiany skórne powolutku się goją... Teraz bede znacznie rzadziej na dogo - pracuje całymi dniami, jak przychodze to już nie mam na nic sily, a weekendami wyjeżdżam poza miastwo więc ciezko... -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Bounty, napewno nie zostawimy Cię z tym samej![/QUOTE] Kochana Lara :loveu: -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']NIe bylo mnie 2 dni. Ciesze się, że Mars jest leczony. A jak mały szczylek?[/QUOTE] Szczylek moze dzisiaj pojedzie do swojego domku... -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Lu_Gosiak za wpłatę, od razu dzisiaj poszłam do weterynarza z tymi zmianami skónymi. Marsik został wygologny na tyłku - przez najbliższy czas dostaje antybiotyk w zastrzykach no i neomecyne w sprayu domiejscowo... :/ Wydałam róne 50 zl. (25 neomecyna + 25 wizyta z zastrzykami). Potem zrobie zdjecia tej zmiany, bo teraz jak wygolony to ladnie widać... Nie wzięłam niestety rachunku za wizytę. Na nemecynie mam cenę więc też wkleje... Będe prowadzić rozliczenia: Wpłaty: - 20zl. - bela51 - 50 zl. - Lu_Gosiak Wyplaty: - 20 zł. - wykupienie ze schroniska - 50 zl. - weterynarz - 1200 zl. - tymczas 4 m-ce (x300 zł.) ------------------ [COLOR="Red"]Saldo KOŃCOWE: - 1200 zł.[/COLOR] Będe wysatwiać bazarki na Marsa, czy bedziecie pomagać podrzucac i kupować? Będą to głownie kosmetyki AVONu ;] Musze załatać tą dziurę w budżecie i udobruchac rodziców pomóc wplacając długi... -
Prosze o wypisanie mnie i Marsa z grafiku - nie damy rady...
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']dzis przelalam na Marsa 50zł;) - zdrówka psiaku[/QUOTE] Dostałam... -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Słuchajcie, trzeba tu więcej ciotek do pomocy ściągnąć...[/QUOTE] Trzeba... ale ja już nie daje rady - od 6 rana reanimuje dywany, a wypralam dopiero 2... :( -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Zanim światełko na dobre rozbłyśnie, to myślę, że trzeba tego [B]uciekiniera koniecznie wykastrować[/B].:razz: Pomóżmy Bounty, cioteczki.:modla:[/QUOTE] Poieniazki można juz zbierac (150 zł.)Naraie w tej sytuacji kastracja odpada - musi wydobrzeć... -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj MASAKRA! Wstałam o 6 rano bo obudzili mnie rodzice, wychodze 'na pokoje' - wszytskie dywany, WSZYSTKO 'zażygane i obsrane' (przepraszam za kolokwializm, ale inaczej tego okręslić nie mogę) - bagno totalne, dywany do prania i dezynfekowania, reszta psów tez podłapała - trzeba leczyć... Najgorzej maluch 4 tygodnowy bo jest najbardziej narażony (SZUKAM DLA NIEGO NA CITO TYMCZASU!!!). Wszędzie kałuże siuuu i koo i po porstu człowieka szlag trafia, mam robote do końca dnia :/ Dałam psiurom Nikuoksazyd w końcskiej dawce (na szczęście zawsze takowy mam), nie mam Smecty. Do tego Mars dostał NO-SPE bo brzuszek boli, a ja przygotowuje się do prania dywanów i wietrze mieszkanie... Z 5 pokoi, którymi dysponuje 4 były zapaskudzone i to w ilosciach niemal hurtowych - ni wiem gdzie i kiedy one to wyprodukowały. Rodzice wk*rw totalny! Po prostu WŚCIEKLIZNA! KLOPS! -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy, może coś zaświeci... Narazie nikle co najwyżej iskrzy... -
Bernardynka Beki po operacji szuka DS i funduszy . MA DOM
BoUnTy replied to Ania z Bytomia's topic in Już w nowym domu
Nie mam fot i nic o nim nie wiem, natknęłam sie gdy szukąłam swojego tymczasowicza... -
Bernardynka Beki po operacji szuka DS i funduszy . MA DOM
BoUnTy replied to Ania z Bytomia's topic in Już w nowym domu
W schronisku w Bytomiu jst piękny Bernardyn... -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
I miejmy nadziję, że ją dostanie... Pojawia się światelko w tunelu? -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra Bytom']a ja tak sobie tylko podglądam i się zastanawiam ile ludzi z dogo spotykam na ulicy a o tym nie wiem bo też jestem z bytomia,szkoda że moje psisko taki dzik bo chętnie spotkałabym się na jakimś psim spacerku,póki co nie mam odwagi dopuścić Dantera do kontaktu z innym psem bo już z daleka reakcja nie jest najlepsza :loveu:[/QUOTE] To spraszam na spacer bez piesków ;] Chętnie poznam nowe osoby, mozemy sie umówić na Pw - może jakiś Bytomski zlosik, bo jest nas tutaj dobre 10 osób (ja, Ola La, wikuwiku, AleksandraJ, Naamaschild, Ania Bytomia, bella51, Daria od Tory i jeszcze pewnie ktoś by się znalazł);] Tak, Mars jednak nadal ma problemy żołądkowy - biegunki, Nifuroksazyd już niec nie daje, na szczęscie nie cuchną już tak mocno i nie są zielone... -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Agnieszka w schronie w Bytomiu koty mają lamblie, (nie wszystkie, ale się zarażają), nie wiem jak u psa :roll: A był odrobaczony ? Oprócz nifuroksazydu możesz podać smektę (ma inne działanie niż nifuroksazyd), ja Rexowi wlewałam na łyżeczce.... Biegunka mu przeszła, ale po aniprazolu, dostał też antybiotyki. Był na drobiu , a przy próbach zmiany karmy były nawroty. Ostatnio dostał trochę wieprzowiny na próbę, ale jest dobrze. Jak pospłacam długi Rexa i zostanie coś z bazarków to ci poślę. Tanio tas kastracja :roll: u mnie pies do 10 kg 150 zł[/QUOTE] Kurcze, jeszcze by mi lambli brakowało :/ Pomijając fakt, że ma jakieś dziwne plamy i wypukle bolące zmiany na skórze... Musimy wyberacsię do weta, bo czarno to widzę - takich zmian jeszcze na oczy nie widzialam, a przeciez w tym siedze. Tanio bo ja asystuje przy zabiegach w ramach praktyk ;] -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Kierowniczka, która go opisywała wczesniej, a pracownik pokazał inne psy, a nie go, a jej o niego chodziło... Jakiej kasy...hmmm... mnie jest trudno powiedzieć... on tak przedjada 200-300 zł. miesiecznie, spory pies, sporo jedzący... To nie jest mała kwota... No i kastracja 150 zł. :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/te-bursztynowe-oczy-prosza-o-wsparcie-mars-piekny-owczarek-144005/index3.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/d81caf187b1e8ad9.jpg[/IMG][/URL]