-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Bernardynka Beki po operacji szuka DS i funduszy . MA DOM
BoUnTy replied to Ania z Bytomia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asta17']Cała ta sytuacja mnie juz irytuje. Psiak ma zapewniony dom i nie można go tam po prostu zawieźć? Szkoda, że nie mam samochodu, bo tak już dawno bym ją zawiozła. Później będzie tylko zdziwienie jak nie daj boże domek zrezygnuje i się zniechęci takim podejściem i Beki zostanie na lodzie!:shake:[/QUOTE] Czytajcie też ten watek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zapchlona-wyrzucona-z-auta-z-chorymi-nerkami-odnalazla-sie-potrz-wsparcie-141010/index27.html[/url] Ja nie jestem sową pocztową, mnie to tito jak Anka z Jurosią sobie to dogra, ja tylko mam pomóc psa przewieźć... Przekazuje tylko info jakie dostalam od Ani i jakie dostaje na bierząco, ostatnio to Jurosia chciała zaczekac bo Beki była chora, a potem chore były jej psy i to pewnie Jurosia powiedziałą zuzlikowej (albo i nie?). Potem wyszly problemy z kasa na transport i ze skołowaniem transportu... czasem i tak bywa - trudno coś znaleźc dla 100 kg. cielaka, biorąc takze inne [B]'czynniki zewnętrzne'[/B]. -
[quote name='Reyes']Imageshack - dsc3549 Ja sobie chyba zrobię z tego awatar... :-o Albo lepiej - Mika_xx nie wysłałabyś mi tego w pełnym wymiarze na mail, wywołałabym sobie. ( [email protected] ) Z góry ślicznie dziękuje! Przepraszam że mnie nie było. W nocy w sobotę mnie takie cudo złapało że cały wczorajszy dzień przeleżałam w malignie. Dopiero dzisiaj na nogach stoję. Wysłałam sms że mnie nie będzie ale nie wiem czy doszedł. Mika_xx a mnie też mogłabyś przesłać ]:-> Ja tez baaardzo chetnie sobie wywołam ;] Danka - wymaitamy! :evil_lol:
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Wobec tak postawionych argumentów, bardzo mi bliskich, mogę tylko bezradnie rozłożyć ręce. Nie mam z czym tu popolemizować. Mnie się wydaje, że Ania z jakichś powodów nie rozważa w ogóle auta. Może krępuje się o taką pomoc poprosić znane jej, zmotoryzowane osoby? Ma przecież świadomość, że jest takie ustrojstwo jak dział transportowy i nie byłoby problemu założyć tam wątek. Mnie też się wydaje, że prościej, z racji udogodnień, jest jechać autkiem (a wtedy, jeśli nie aviomarin podać psu torecan, przegłodzić i nie ma bata, sensacji nie będzie). Też mam obawy, co stanie się, jeśli pies się nie spodoba. Z rozmowy z Anią wynika, że raczej przyjazd państwa w ogóle nie wchodzi w grę.[/QUOTE] Beki byla ogłoszona na watku transortowym, nikt jednak nie chciał udzieli pomocy, na transport tak dużego psa potrzeba dużego auta, które duzo pali, a 'przyszli właścicele' narzuili koszta, i te 300 zl. to maksymalna kwota i to juz tak nprawde kryzysowa. Pociąg jest tańszy... I to nie hodzi o krepacje, po prostu nie było odpowiedzi z watku transportowego, nikt ni chce podjac się transportu 100kg. cielaka. Hmmm... pilotowac wątek...? Kolejny...? A to nie mozna dyskusji przenieśc na nasz uetowy watek, bo się robi zamieszanie...? -
I jak statystyki po akcji?
-
Bernardynka Beki po operacji szuka DS i funduszy . MA DOM
BoUnTy replied to Ania z Bytomia's topic in Już w nowym domu
Hmmm sama niewiele wiem wiecej od Was dziewczyny... "Batonik 17:25:21 Pytała sie co tam u Ciebie słychac i czy potrzebujesz jakies pomocy... Mega 17:25:42 karma sie sprzyda Mega 17:25:54 w tym mies na beki nie dostałam ani 1 zł Mega 17:26:15 jurosia też sie nei odzywa Batonik 17:26:15 A co z beki? Mega 17:26:28 kasa na transport jeszcze nie doszła i nie dojdzie ;] Batonik 17:26:53 czemu? Batonik 17:26:57 a jedzie ona wogóle? Mega 17:27:00 choby posłała teraz to i tak przelew pocztowy dojdzie w przyszłym tyg bo to pare dni idzie Mega 17:27:18 nie wiem, jurosia sie nie odzywa Mega 17:27:48 ostatnio gadała że mam sie w kwocie 300 zł zmieścić z transportem i kupnem kagańca i od tego czasu cisza Mega 17:28:11 mmi sie wydaje że oni jej już nie chcą Mega 17:28:24 prędzej dzwoniła a teraz milczy ?? Mega 17:28:57 pytała jak z jej zdrowiem, czy czegoś jej nie trzeba, jak z jej zachowaniem, co ma jeszcze dokupić jej Mega 17:29:02 teraz echo Mega 17:29:17 ja już nie mam z czego dzwonić Mega 17:29:45 wydaje mi sie że trzeba będzie wznowić ogłoszenia beki Mega 17:29:59 niepotrzebnie robiła nadzieje" -
Hah Mars zeżarl wszytskie smakołyki i pokazuje minę 'jaki to ja bieeeedny jestem, zobaczciee! GŁODZĄ MNIE' :D A tak na powaznie jak wlazł do domu to myslałam, że polknie żarło razem z miską... ;] Ciekawe czy tego maluszka odebrali, kto móglby się wypowiedzieć...?
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja mam takie teksty napisane dla Hery i Marsa. Tina nie ma: [url=http://www.allegro.pl/item680297259_malutka_suczka_szuka_domu_pies_szczeniak.html]MALUTKA SUCZKA SZUKA DOMU! PIES / SZCZENIAK (680297259) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item680303596_owczarek_niemiecki_mix_lubi_dzieci_bytom.html]OWCZAREK NIEMIECKI (mix) lubi dzieci BYTOM (680303596) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Umknęło mi to pytanie. Sunia ma ok. 7 lat. ;] MARS [url]http://www.dogomania.pl/forum/12088659-post823.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/12088664-post824.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/12088670-post825.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/12088679-post826.html[/url] HERA: [url]http://www.dogomania.pl/forum/12079980-post818.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/12079983-post819.html[/url] -
[quote name='Kinia']Spacer po Cieszynie?:lol:[/QUOTE] Bountka się zgubi :evil_lol: Poza tym 7 godzin spacerować? ;P Samej się szlajać...hmmm...hmmm...ehkmm... no cóż... ;] Spróbujcie jeszcze do Rayes, ale do niej nie mozecie PW pisac tylko na gg ;] Ostatnio tez ja ją na Białystok namówiłam, waszych Pw nawet nie zauważyła ]:-> Jak ona się nie skusi to ja pojade, ale Danka bardziej obeznana ;]
-
Robią sie ogłoszenia Blacky... Częśc tych stron, które mi jaszo podałas nie wchodzi... :( [url=http://www.favore.pl/106780_blacky-piekna-suczka-bytom.html]BLACKY-piękna suczka!!!, Bytom (cała Polska) - Favore.pl - usługi w internecie![/url] [url=http://katowice.gumtree.pl/c-ConfirmAd?AdId=142558273&mpname=List-Ad&mpuid=3200002%3B9131%3B142558273%3B13877340%3B%3B]Gumtree : Wymagana aktywacja ogłoszenia.[/url] [url=http://www.e-zwierzak.pl/dodaj/]Dodawanie ogłoszenia : Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/url] [url=http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/5884,BLACKY-piekna-suczka!!!.htm]BLACKY-pi
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Pod kątem ogłoszeń zrobiłam taką zbiorówkę (z niej chciałabym ułożyć osobne teksty psom). Zerknijcie proszę. Na czerwono wrzucam rzeczy, o które warto dopytać. Może Wam przyjdzie coś do głowy z istotności? Z góry przepraszam, jeśli coś przegapiłam w opisach psów. [B]Hera:[/B] Zdrowa tylko bardzo płochliwa. Potrzebuje domku spokojnego z jednym panem - bez dzieci, może być inny pies do towarzystwa bo nie lubi zostawać sama. Problem jest w tym, że popuszcza mocz, przypuszcza się, że na tle nerwowym. Sunia była znaleziona w lesie i zachowuje się trochę jak dziki kot w domu. Nie jest wysterylizowana, jest odrobaczona, ma książeczkę zdrowia. Ma ok pół roku, jest wesołą żywiołową suczką. [COLOR=red]Moje pytania:[/COLOR] [COLOR=red]Czy potrafi chodzić na smyczy? [/COLOR] [COLOR=red]Jak znosi jazdę autem? [/COLOR] [COLOR=red]Czy jest w miarę posłuszna? [/COLOR] [COLOR=red]Czy jest pojętna?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Jakie ma szczepienia, jeśli ma?[/COLOR] [COLOR=red] Lgnie do człowieka, czy raczej nie z racji płochliwości (nie pytam tu o obcego człowieka ale już jej znanego)?[/COLOR] [COLOR=red]Dlaczego powinna trafić do domu bez dzieci? [/COLOR] [COLOR=red]Czy była zostawiana sama w jakimś pomieszczeniu/ domu - piszczała (?), próbowała coś niszczyć (?)?[/COLOR] [COLOR=red]Jakie dane kontaktowe powinny być wrzucone do ogłoszeń (tu dopytuję, bo jeśli Ania ma problemy z kompem...)?[/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [/quote] 1. Potrafi, ale się wyrywa. 2. Nie wiadomo, raczej na kolanach dobrze. Nie ma choroby lokomocyjnej. 3. Płochliwa. Posikuje w domu. Do wyuczenia. 4. O ile nie przestarszona to ma potencjał. 5. Szczepienie p/w wściekliźnie i 2x odrobaczona. 6. Lgnie do człowieka, którego zna. Do Ani przychodzi jak przebywa z nią w domu (a nie kojcu), zaczepia do zabawy. Do obcych wycofana i nieufna. 7. To nie jest warunek konieczny, aczkolwiek suńcie łatwo spłoszyć, a wtedy moze ugryźć, no i wiecej stresow dla psiaka po przejsciach. Takze patrzymy na ogólne bezpieczeństwo i komfort. 8. Zostawała, nie piszczy gdy zostaje z psami, szczeka gdy zostaje calkowicie sama. [QUOTE][COLOR=black][B]Tinka:[/B][/COLOR] [COLOR=black]Jest prześliczną sunia lgnącą do ludzi i taką małą, podkolankową - na zdjęciach wydaje się dużym psem. Z poważniejszych zabiegów czeka ją sterylizacja. Jest bardzo przyjazna i wesoła. Jest zaszczepiona p/wściekliźnie, odpchlona, wykąpana.[/COLOR] [COLOR=red][COLOR=red]Moje pytania:[/COLOR] Wiek? [COLOR=red]Czy potrafi chodzić na smyczy? [/COLOR] [COLOR=red]Jak znosi jazdę autem? [/COLOR] [COLOR=red]Czy jest w miarę posłuszna? [/COLOR] [/COLOR][COLOR=red][COLOR=red]Czy była zostawiana sama w jakimś pomieszczeniu/ domu - piszczała (?), próbowała coś niszczyć (?)?[/COLOR] [COLOR=red]Jakie dane kontaktowe powinny być wrzucone do ogłoszeń (tu dopytuję, bo jeśli Ania ma problemy z kompem...)?[/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [/QUOTE] 1. Chodzi na smyczy, ale ciagnie. 2. Nie wiadomo. 3. Tak. 4. Zostaje - nie niszczyła (jedynie śmieci z worka powyciągały podczas nieobecnosci), raczej nie piszczy/szczeka, no ale wiadomo - sa psy, to całkiem inaczej, niż gdy pies zostaje całkiem sam... [QUOTE][COLOR=black][B]Mars:[/B][/COLOR] [COLOR=black]Mars to zdrowy, przepiękny, usłuszny pies. Znaleziony z nowotworem na podgardlu (wyleczony całkowicie). Ma on ok. 5 lat. Przyjazny w stosunku do innych zwierząt i dzieci (nawet małych). Jest kochającym pieszczochem! Jedynym problemem tego cudownego psa jest lęk separacyjny - Mars boi się zostawać dłużej sam w domu, dlatego szukamy dla niego domku z całodobową opieką. Posiada książeczkę zdrowia wraz z aktualnym szczepieniem! [COLOR=#ff0000] [/COLOR] [COLOR=#ff0000]Moje pytania:[/COLOR] [COLOR=red]Czy potrafi chodzić na smyczy? [/COLOR] [COLOR=red]Jak znosi jazdę autem? [/COLOR] [COLOR=red]Czy jest posłuszny? [/COLOR] [COLOR=red][COLOR=red]Jakie są u niego objawy tego lęku separacyjnego?[/COLOR] [COLOR=red]Jakie dane kontaktowe powinny być wrzucone do ogłoszeń (tu dopytuję, bo jeśli Ania ma problemy z kompem...)?[/COLOR][/QUOTE] 1. Potrafi chodzić na smyczy, potrafi chodzić bez smyczy. 2. Dobrze, nie ma choroby lokomocjnej, jest grzeczny. 3. Tak, bardzo. Tendencje do ucieczek, ale to przez to, że nie jest kastrowany. Wykonuje podstawowe komendy (siad, lezeć, daj łape, hop, chodz, stój, zostań itp.). Zostaje bez smyczy np. pod sklepem, cały czas intensywnie się szkolimy, bo bardzo to lubimy ;] Bardzo pojętna bestia, szczegolnie gdy trzyma się smakolyk ;P 3. Pies piszczy, ściąga różne rzeczy z półek, zjada różne dziwne posilki np. maslo gdzieś zostawione itp., potrafi coś zniszczyć (tapete, wykładzine), ale to nie często. U mnie jeszcze nic nie zniszczył, jak zostaje z psami jest ok (szczególnie z moją Kibą - dodam GRATIS :evil_lol:)! ;] [quote][COLOR=blue][B]Potrzebne jest więcej zdjęć każdego z psów, takich portretówek, cała postać, zbliżenia do pychola.[/B][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Na naszym atku są ładne zdjecia Marsa i Hery, one się nadają, a innymi nie chcialabym ich stresować, bo oba pieski b boją się aparatu, żeby robić wiecej niż 2-3 foteczki. Później podam linki do postów z tymi zdjeciami... Mars i Hera maja wystawione allegro. Kontakt podawać na mnie: Kom. 600-044-591 gg. 3949314; e-mail: [email][email protected][/email] -
Miałam dostać cynk, ze sunieczka w domku, a tutaj nawet nikt mnie nie poinformował, no łądnie to tak...? ;] Życze malej jak najlepiej i polecam się na przyszłosć... ;]
-
[quote name='*anusia&ajlu*']ja pomoge tylko jakbys mogla nr konta przeslalabys mi na miala [email][email protected][/email], to jutro tzn, dzis w pracy przeleje cosik malo ale zawsze cos:oops:[/QUOTE] Anusia/ajlu twoje stae przelewy nadal do mnie docierają, rozumiem, ze chcesz wpłacić 'coś jeszcze'? MOżesz na moje konto - te same co do stałych, lalbo bezpośrednio na konto fundacji: [B][CENTER]Fundacja SOS dla Zwierząt Konto bankowe: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 62 m21 z dopiskiem "DAROWIZNA NA HAGERA" i najlepiej nick podać ;][/CENTER][/B] wiec wszytsko jedno na które konto, ja czekam na wplaty z allegra cegiełkowego i od razu wszystko wysyłam na konto fundacji. [B]Wczoraj też na konto fundacji zostaly przelane przez Maciaszka pieniązki na pokrycie długu u Klementynki![/B]
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Możliwości mam, nie miałam pieniazków na baterie... czasem tak bywa - raz na wozie, raz pod wozem ;] Ale damy rade, jak tylko bedzie mniej burzowo to porobie wszytskim zdjęcia... ;] -
[B]Wszystkie wpłaty z aktualnych bazarków ida na pokrycie utrzymania (i załatanie dziur budżetowych) Marsa. Czy mam rozliczac każda wpłate? Tzn. mogę napisac ile wpłynęło, a ile poszło na żarło nie napisze, bo Mars je b dużo, jest u mnie na utrzymaniu dośc sporo, wiec napewno te wpłąty to niewielka kropelka w morzu wydatkó. No i kastracja... zbieramy dalej... [/B]
-
Ooo tak ;] [SIZE="4"][COLOR="Red"]Kto pomoze jeszcze podbudowac fundacyjne fundusze?![/COLOR][/SIZE] Moze ktoś respektuje na powysyłanie Pw do ludzi z prośbą o wsparcie finansowe?! Coś ruszyło z allegro cegiełkowym... Ale trzeba załatac dziury i dług wdziecznosci w fundacji ;] Kto mi pomoże? Ja mam utrudniony dostęp do dogo...
-
"Witam Serdecznie dziękuję za pomoc w znalezieniu przyjaznego czworonoga. Hager od soboty wieczora jest w nowym domu. Chyba mu się podoba, jest wesoły i domaga się pieszczot. Myślę że przypadliśmy sobie do gustu. Hagerek jest posłusznym wesołym i grzecznym pieskiem, nie wiem skąd była ta info o agresywności Jeszcze raz serdeczne dzięki. PS. Jak zrobię jakieś zdjęcia to prześlę a podziękowania przekazuję również w imieniu mojej żony Stefanii pozdrawiam Paweł Duda"
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Hera nie jest sterylizowana, czekamy na 1 cieczkę. [SIZE="4"][COLOR="Olive"][B]TINA:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]Wpłaty:[/B] Wiesława K. 200zł Tatiana Justyna R. 100 zł [B]Wypłaty:[/B] - 20 zł. - szczepienie p/w wściekliźnie - 10 zł. - tabletki na odrobaczenie - 25 zł. - odpchlenie --------------------- RAZEM: 145 zł. -
Ogłosiłam ją na kolejnych paru portalach z listy, ogłoszę na tych wszystkich, które tam Jaszo podałaś (chyba, ze nie będe umiała) Na razie 0 telefonów i maili w jej sprawie, a szkoda :( Ona tak ładnie się prezentuje, w DT zrobiłaby się z niej naprawdę śliczna dziewucha... Ale coś mi się wydaje, że wszędzie adopcje tak stoją...
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
BoUnTy replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Super. Co do suczki to rzeczywiście dziwna sprawa - ale to przez to, że wiele hormonów nadal w organizmie funkcjonuje. Ew. syndrom trzeciego jajnika, ale raczej ta pierwsza opcja bardziej prawdopodobna. Super, ze maluszki maja mamusie, ale na DT dla całej gromadki bym nie liczyła... ;] Poza tym ważną sprawą jest ile suka ma mleka, bo jeśli po sterylce to pewnie nie dużo, albo nie na długo... -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
BoUnTy replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
A co się dzieje z tymi tygodniowymi szczeniorkami? Ile one teraz mają? Nie rzebaby szukac dla ich DT, bo takie malizny w schronie... wydaje mi się, ze sa bardzo narażone na choróbska...