-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
MARCHEWA replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Następne maluchy:-(i mamusia. Trzeba szybko domki znaleźć,bo schron to nie miejsce dla tych dzieciaczków,przykro mi,że dt u mnie na razie nie wchodzi w grę:shake:. -
Halbino,mam nadzieję,że Ineczka ma się lepiej,strasznie ci się wszystko zwaliło jednego dnia:shake:dobrze,że masz blisko siebie pomocnych ludzi jak Formica i inne ciotki,więc na pewno będzie dobrze,trzymam kciuki;) A co do małej,to została potraktowana okropnie,nie rozumiem dlaczego do ciebie nie zadzwonili,dlaczego nie oddali jej tobie?Nigdy nie zrozumiem ludzi:shake:.Poproś Alicję,żeby ogłosiła maluchy na rybnickim portalu,tam zawsze był odzew w sprawie moich szczeniaków,a i domek miałby kto sprawdzić;)
-
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
MARCHEWA replied to clockwork's topic in Schroniska
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No a dlaczego nie.....jakos trzeba zaprostestowac przeciw temu co się dzieje - a najlepiej publicznie. niewielu ludzi wie co sie tak faktycznie dzieje ze zwierzetami w schronisku......a tak......:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie wiem jak chcecie....jakby co to ja się pisze:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Niestety obawiam się,że w J-biu to nie wypali:shake:,tutaj ludzie są jak znieczuleni na ten problem(oczywiście bez paru wyjatków)a wręcz nie widzą żadnego problemu.Nawet adopcje mówią same za siebie,ani jeden chyba dorosły pies ze schroniska nie znalazł domu w J-biu,wszystkie gdzieś pojechały w Polskę,a z 30-tu szczeniąt,które miałam na tymczasie tylko jeden ma dom w tym mieście!!!Z tego co zaobserwowałam zapanowała tu moda na yorki i ludzie masowo rozmnażają je w blokach,więc po co komu zwykły kundel?!Smutne,ale prawdziwe. -
[quote name='lizka121']Briard dostał do domu w prezencie ogon?[/quote] Nie,miał go już w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/207/cbea74c607921c86.jpg[/IMG][/URL]
-
Rudzia w jastrzębskim schronisku: [IMG]http://images30.fotosik.pl/179/40fe9465f8eb5e3a.jpg[/IMG] I w nowym domu:loveu:: [IMG]http://images28.fotosik.pl/210/cac1dd61c29283b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/245/4b1603b623b7a490med.jpg[/IMG]
-
Pies w typie briarda w jastrzębskim schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/207/6e191e7f0943451f.jpg[/IMG][/URL] I w nowym domu:loveu:: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4553/p5220029cq3.jpg[/IMG]
-
Psia Matka i jej dzieci juz bezpieczne ... potrzebna pomoc finansowa!
MARCHEWA replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Sprawa nie jest łatwa i nie zawsze wystarczy kawałek ogródka.Ja mam ogródek i sukę,która nigdy w życiu nie zaakceptuje drugiej suki w domu:shake:.Dlatego ja mogę zabierać na dt tylko szczeniaki,a i to do końca miesiąca mam wstrzymane:shake: -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
MARCHEWA replied to clockwork's topic in Schroniska
Czyli na wolontariat się zgodzą? -
[B]Ten piesek został porzucony razem z bratem i matką pod bramą schroniska,matka uciekła a maluszki zostały same.Wczoraj braciszka ktoś zabrał do domku,a Morusek został sam,więc cioteczka shanti przywiozła go do mnie na dt i teraz szukamy dla niego domu.[/B] [B]Nie wiem ile dokładnie ma tygodni,ale idą mu już drugie ząbki,a piesek ma tylko 19 cm.wys. i waży może kilogram:crazyeye:[/B] [URL="http://javascript<b></b>:window.close();"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/375/69/30/375693021_2[/IMG][/URL]
-
Piękna sunia nie doczekała domu. ODESZŁA ZA TM
MARCHEWA replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:strasznie zabiedzona:-( -
..:: Połamana Viki w klinice! POTRZEBNA POMOC!! ::.. ma dom
MARCHEWA replied to UeMka's topic in Już w nowym domu
Ja też się cieszę,że z małą lepiej:loveu: -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
MARCHEWA replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Oby trafiła w dobre ręce;) -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
MARCHEWA replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Szkoda, w razie czego możemy liczyć na DT drugiego malca?[/quote] Tak,tylko z tych mniejszych piesiów.Jastrzębie to blokowisko,mało domków jednorodzinnych,ludzie szukają tu zazwyczaj piesków do mieszkań,które nie będą duże w przyszłości. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
MARCHEWA replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Szkoda,że się nie udało. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
MARCHEWA replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Jeżeli macie dt bliżej to super,jeżeli nie,to miejsce u mnie czeka na malutką. -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
MARCHEWA replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Co tam u ciebie Ivanko? -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
MARCHEWA replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
To myślcie nad transportem,mogę zabrać małą na dt. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
MARCHEWA replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Jak duża(chodzi o wzrost)jest teraz sunia? Czy byłby możliwy transport małej na śląsk jeżeli dt się znajdzie?