Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Wczoraj napisałam do domku Moruska i dostałam taką odpowiedź: Witam ,Piesek ma sie dobrze wniósł do domu dużo radości, urósł. Jutro pośle pani zdjęcia bo właśnie wczoraj mu kilka zrobiłam .Gryzie i wariuje.Mała pociecha :lol::lol::lol::lol:
  2. Następne maluchy:-(i mamusia. Trzeba szybko domki znaleźć,bo schron to nie miejsce dla tych dzieciaczków,przykro mi,że dt u mnie na razie nie wchodzi w grę:shake:.
  3. Halbino,mam nadzieję,że Ineczka ma się lepiej,strasznie ci się wszystko zwaliło jednego dnia:shake:dobrze,że masz blisko siebie pomocnych ludzi jak Formica i inne ciotki,więc na pewno będzie dobrze,trzymam kciuki;) A co do małej,to została potraktowana okropnie,nie rozumiem dlaczego do ciebie nie zadzwonili,dlaczego nie oddali jej tobie?Nigdy nie zrozumiem ludzi:shake:.Poproś Alicję,żeby ogłosiła maluchy na rybnickim portalu,tam zawsze był odzew w sprawie moich szczeniaków,a i domek miałby kto sprawdzić;)
  4. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No a dlaczego nie.....jakos trzeba zaprostestowac przeciw temu co się dzieje - a najlepiej publicznie. niewielu ludzi wie co sie tak faktycznie dzieje ze zwierzetami w schronisku......a tak......:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie wiem jak chcecie....jakby co to ja się pisze:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Niestety obawiam się,że w J-biu to nie wypali:shake:,tutaj ludzie są jak znieczuleni na ten problem(oczywiście bez paru wyjatków)a wręcz nie widzą żadnego problemu.Nawet adopcje mówią same za siebie,ani jeden chyba dorosły pies ze schroniska nie znalazł domu w J-biu,wszystkie gdzieś pojechały w Polskę,a z 30-tu szczeniąt,które miałam na tymczasie tylko jeden ma dom w tym mieście!!!Z tego co zaobserwowałam zapanowała tu moda na yorki i ludzie masowo rozmnażają je w blokach,więc po co komu zwykły kundel?!Smutne,ale prawdziwe.
  5. MARCHEWA

    Metamorfozy

    [quote name='lizka121']Briard dostał do domu w prezencie ogon?[/quote] Nie,miał go już w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/207/cbea74c607921c86.jpg[/IMG][/URL]
  6. MARCHEWA

    Metamorfozy

    Rudzia w jastrzębskim schronisku: [IMG]http://images30.fotosik.pl/179/40fe9465f8eb5e3a.jpg[/IMG] I w nowym domu:loveu:: [IMG]http://images28.fotosik.pl/210/cac1dd61c29283b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/245/4b1603b623b7a490med.jpg[/IMG]
  7. MARCHEWA

    Metamorfozy

    Pies w typie briarda w jastrzębskim schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/207/6e191e7f0943451f.jpg[/IMG][/URL] I w nowym domu:loveu:: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4553/p5220029cq3.jpg[/IMG]
  8. Sprawa nie jest łatwa i nie zawsze wystarczy kawałek ogródka.Ja mam ogródek i sukę,która nigdy w życiu nie zaakceptuje drugiej suki w domu:shake:.Dlatego ja mogę zabierać na dt tylko szczeniaki,a i to do końca miesiąca mam wstrzymane:shake:
  9. W jastrzębskim schronisku też jest kropek bardzo przyjazny,wiek 1,5-3 lata: [IMG]http://images27.fotosik.pl/222/5f2ebb1ed8f42e3cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/271/b121abc4802fa023med.jpg[/IMG]
  10. Czyli na wolontariat się zgodzą?
  11. Niespodziewałam się,że to tak szybko nastąpi,a jednak ....maluch w nowym domu w Żorach:multi::multi::multi: Osobiście go zawiozłam i wybadałam domek;)
  12. w górę maluszku;) [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/09/df/e8/1359374_6_449a_d.jpeg[/IMG]
  13. Na zdjęciach on wyszedł strasznie duży,ale naprawdę to kruszynka;) [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/09/df/e8/1359374_3_d41d_d.jpeg[/IMG]
  14. Może ktoś z dogo zakocha się w maluchu:cool3: [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/375/69/30/375693021_1[/IMG][/URL]
  15. [B]Ten piesek został porzucony razem z bratem i matką pod bramą schroniska,matka uciekła a maluszki zostały same.Wczoraj braciszka ktoś zabrał do domku,a Morusek został sam,więc cioteczka shanti przywiozła go do mnie na dt i teraz szukamy dla niego domu.[/B] [B]Nie wiem ile dokładnie ma tygodni,ale idą mu już drugie ząbki,a piesek ma tylko 19 cm.wys. i waży może kilogram:crazyeye:[/B] [URL="http://javascript<b></b>:window.close();"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/375/69/30/375693021_2[/IMG][/URL]
  16. :crazyeye::crazyeye::crazyeye:strasznie zabiedzona:-(
  17. Ja też się cieszę,że z małą lepiej:loveu:
  18. [quote name='ocelot']Szkoda, w razie czego możemy liczyć na DT drugiego malca?[/quote] Tak,tylko z tych mniejszych piesiów.Jastrzębie to blokowisko,mało domków jednorodzinnych,ludzie szukają tu zazwyczaj piesków do mieszkań,które nie będą duże w przyszłości.
  19. Jeżeli macie dt bliżej to super,jeżeli nie,to miejsce u mnie czeka na malutką.
  20. To myślcie nad transportem,mogę zabrać małą na dt.
  21. Jak duża(chodzi o wzrost)jest teraz sunia? Czy byłby możliwy transport małej na śląsk jeżeli dt się znajdzie?
×
×
  • Create New...