Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Platonik jest niesamowity:loveu:a kicie urocze!
  2. [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]BIELSKO-BIAŁA[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#006400][SIZE=1]pinczerka_i_Gizmo[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#006400][SIZE=2][COLOR=#0000ff]BIELSKO-BIAŁA[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=1][COLOR=#006400] [B][FONT=Arial][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#006400][SIZE=1][B]Dorothy[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/FONT][/B] [FONT=Arial][B][COLOR=#0000ff]BIELSKO-BIALA [/COLOR][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#008000][SIZE=1]lotos.flower[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE]
  3. A dla szczeniaków taka jedniodniowa głodówka to jakiś koszmar:angryy:
  4. Straszne to wszystko:-( Biegaj malusia Czekoladko za TM,bądź szczęśliwa chociaż tam [*] Dziękujemy BBeta,że byłaś przy niej.
  5. Bardzo się cieszę,że spanielek już w super domku:loveu: Pozdrowienia dla nowej rodzinki:loveu:
  6. Jest miła pani z Bytomia zainteresowana boxiem,podałam nr.tel.Magdzie. Ma 30 lat,dwoje dzieci,wcześniej miała dobermana,który odszedł ze starości.Pani zgadza sie się na warunki umowy adopcyjnej,wizyty przed i po-adopcyjne.Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  7. Ogłoszenie zagłodzonej suni; [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1506156_tragedia_3_miesiecznej_suni.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=399564719[/URL]
  8. [quote name='Cockermaniaczka']Ze spanielowego dziewczyna tez sie po niego ustawila w kolejce:cool3: Oby go wziela bo mialby jak w niebie:loveu:[/quote] No to trzymamy kciuki;)
  9. Dodałam do ogłoszeń jego nowe fotki bez krat,może ktoś się odezwie.
  10. Sunia jest cudna. Jeszcze kilka dni temu wyła przeraźliwie w kojcu,a dziś spokojna,lgnąca do ludzi,zapatrzona w Magdę jak w Boga.
  11. A jutro może pojadę z aparatem do Maniusia vel Puszka,bo już kilka razy pańciowie zapraszali mnie na kawkę;)
  12. :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9691/78404680zd3.png[/IMG]
  13. Właśnie dostałam nowe zdjęcia Moruska vel Kacperka.Dużo się chłopak nie zmienił,jakby trochę urósł,oto on;); [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/9176/70806804vv8.png[/IMG]
  14. Znalazłam na mapie dogo osobę,która mieszka kilka kilometrów od Bartoszyc; [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]k/GOROWA ILAWIECKIEGO [/COLOR][SIZE=1][COLOR=#006400]akucha - Joanna[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]kom. 0 698 489 304[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]mail:akuchar[malpa]neostrada.pl[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. Kurcze,nie znam nikogo z Bartoszyc:roll:może dziewczyny z Olsztyna mogłyby sprawdzic domek?
  16. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]martwią mnie bo nie mają apetytu :-(:-( boje sie że coś im dolega :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A może to zmiana jedzenia?Daj im jutro to co zawsze i zobacz.
  17. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]miałam telefon o boxia ..... ale kastracja nie wchodzi w gre... pani kocha boxery i nie ma zamiaru go okaleczać :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja już sama nie wiem,ostatnio byłam z moim Brunem u weta i przy okazji zapytałam o kastrację,którą wet mi bardzo odradził,jeżeli pies nie jest nadpobudliwy itp,itd.Może warto bardziej poznać ten domek?
  18. A ja miałam doła,że nie zabrałam jej dzisiaj ze sobą,a jej to na dobre wyszło:multi:.A wetka mówiła,że to dobrzy ludzie? A jedzonko smakowało maluchom?:cool3:
  19. Właśnie bardzo mnie ciekawiło,kto był u niego na tej wizycie:roll:zapytałam go o to i wiele innych rzeczy.
  20. Dostałam takiego maila z ale.gratki w sprawie Nefera: Witam Jestem zainteresowany tym pieskiem ale prosze mi cos wiencej o nim napisac tzn jak sie zachowuje do dzieci jak rauguje na ocych czy zna jakies komedy czy nadaje sie do mieszkania itd i jak bym bral pieska to bym chcial zeby byl nie wysterelizowany ja bede go pilnowal bardzo dobrze i niepozwole na to a spotkanie juz mialem przed adobcyjne i dobre mam warunki dla pieska i jestem naprawde opiekunczy Poprosiłam o więcej danych,ale na razie cisza.
  21. A napisałyście do ludzi od bokserów w potrzebie?Może oni mają jakiś domek na Śląsku.
  22. Który poszedł?Jacyś fajni ludzie go zabrali?
  23. Widziałam dzisiaj maluszki,są urocze:loveu:,mam nadzieję,że niebawem będę mogła zabrać jakieś kluchy na dt.
  24. [quote name='emilia2280']no to zapraszamy na bazarki na psiéta!!! Marchewa, umiesc sobie link o bazarku w podpisie- ja tez tak mam.[/quote] Zrobione ;););)ukradłam z podpisu Clockwork:diabloti:
×
×
  • Create New...