Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. [quote name='mila_2']potrafię czytać, a pomóc mogę ew. dopiero w przyszłym tygodniu, ale widzę, że pomoc niepotrzebna...[/QUOTE] Powinna się chyba wypowiedzieć Bunia, ale jeśli masz taką możliwość to może warto załatwić lek, może się przydać innym psom.:roll:
  2. Sara już tak długo czeka.... Eeee Neris się raczej nie wycofała, a Jo37 miała popsuty samochód, ale możliwe, że już naprawiła.
  3. Oj żeby pomogło ja. Już przez nią spać nie mogę. Po ostatniej wizycie boję się iść do schroniska, nie wiem jak mam spojrzeć w te smutne, zrezygnowane oczy....
  4. [quote name='mila_2']cholercia...Koleżanka była w zeszłym tygodniu w czasie urlopu w Tallinie;> a dwa tygodnie temu Chłopaki wrócili z krajów nadbałtyckich:cool3::cool3::cool3: Dziewczyny - czy przyszły tydzień to może być za późno?? Ja niestety jestem księgową, ale po powrocie z urlopu mogę Koleżankę poprosić,aby zagadała do jednego naszego kontrahenta na Litwie - może coś uda się skołować. Szefowej mąż pracuje w Rosji...spytam się[/QUOTE] W przyszłym tygodniu bedzie za późno. Leku wystarczy na 4 dni, a więc chyba do soboty.
  5. [quote name='niemand89']Witam, mogę prosić jakieś bliższe info na temat Łapka? Chciałabym przede wszystkim wiedzieć jaki jest duży [np. ile waży]:) wprawdzie pisałam już w tej sprawie do Neris, ale ciężko mi czekać do czasu aż Łapek się u Niej znajdzie, więc może tutaj kotś mógłby mi coś powiedzieć na temat tego Psiaka?[/QUOTE] Łapek jest raczej średniej wielkości tak do kolana, może trochę przed. Trudno mi dokładnie powiedzieć, bo ja widziałam go tylko leżącego.:roll: On jest drobnej budowy. Nie mam pojęcia ile on może ważyć, ale wydaje mi się, że około 15 kg może troche więcej. To bardzo sypatyczny piesek.
  6. [quote name='Tweety']zaden pomnik, co z nim zrobi? potrzebni są klienci komercyjni, którzy przynoszą żywą gotówkę do lecznicy. Im więcej ich będzie, tym więcej bezdomniaków w kiepskim stanie uda się postawic na nogi. Kto z W-wy i okolic niech leczy, szczepi itp swoje futrzaki w Psim Losie :modla:[/QUOTE] Święte słowa. Prosimy o leczenie swoich psów w Psim Losie.:modla::modla::modla:
  7. Żeby ten obserwator to był dobry domek dla Almy.
  8. Akucha to nie ja uratowałam mu życie. Ja nic nie zrobiłam, tylko założyłam wątek i kontaktowałam się z lecznicą. Mam nadzieje, ze cioteczki go odwiedzą. A na żywo jest jescze fajniejszy i taki drobniutki...
  9. [quote name='akucha']Dlaczego Wy jesteście na forum, a ja nie mogę tam wleźć :placz:!!!! A jak się Łatek spisywał w podrózy??? On ma pysio i spojrzenie Toli!!![/QUOTE] W podróży chyba dobrze. On jest spokojniutki. Ja go tylko przekazałam dalej w lecznicy. Szkoda, że nie mogę go odwiedzić....:-( Akucha a co do podobieństwa do Toli to:cool3: hmmm może dlatego mi tak zapadł w serce.:loveu:
  10. Akucha dzięki. :Rose: A panu Januszowi to chyba trzeba pomnik wystawić. :loveu: Łapek będzie miał teraz najlepszą opiekę. To taki fajny psiak. Mnie tez dogo kiepsko chodzi.:madgo:
  11. Widzę, że Irma się zajęła sprawą. Jakby jeszcze pomoc była potrzebna to dajcie znać, nic nie obiecuję ale mogę zapytać.
  12. O rany tylko nie to. Co to za choróbsko??? Czyli inne psy, które przebywały z nim w boksie także mogą byc chore.... Lek pilnie potrzebny. Buniu a wiesz jaki jest koszt takiego leku? No i co to za lek?
  13. Nooo :evil_lol:. To będziesz miała cudownego towarzysza podróży. :loveu:
  14. Będzie miał robione badanie zeskrobiny? Czy to rany pogryzieniowe?
  15. Figa miała jechać do Krakowa...no chyba, że i ten domek się rozmyślił:???: Maju czy Figunia ma domek? Czeka na transport?
  16. Nikt więcej Łapka nie odwiedził???:puppydog:
  17. No i Psi Los "wzbogacił się" o następna bidę w potrzebie. :roll:Tym razem to nasz łódzki Łapek z tego wątku http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28934 . Pan Janusz jak zwykle okazał się nieazawodny i pomógł bidulce w potrzebie.:Rose: Łapek to pies po przejściach.:-( Wpadł pod tramwaj miał amputowaną jedną łapę i ogon, druga łapa była operowana. Mamy nadzieję, że pies będzie chodził. Łapek będzie w Psim Losie do czasu zagojenia się ran i doprowadzenia go lepszego stanu. Potem czeka na niego domek tymczasowy, ale Łapek cały czas szuka domu stałego. Cioteczki warszawskie odwiedzajecie bidulki w Psim Losie.:modla: O godzinie 14.32 Łapek dotarł do Psiego Losu. Zobaczcie jakie on ma mądre oczy. Czyż on nie jest śliczny? Aga jeśli możesz to dopisz w tytule, że do Psiego losu dołączyła nastepna bida.
  18. A teraz najważniejsze. Łapek zostanie przez kilka dni w Psim Losie.:lol: Rany pooperacyjne jeszcze wymagają opieki i pan Janusz zaproponował pomoc.:multi: Tak więc do Neris pojedzie najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Panie Januszu jeszcze raz serdecznie dziękuję. :Rose::buzi: Warszawskie cioteczki będą miały jeszcze jednego słodziaka do odwiedzin. :evil_lol:Już Wam zazdroszczę.:roll:
  19. I dalej. [IMG]http://images4.fotosik.pl/99/4742f3c116e8b17c.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/135/8bfe3bde705b1623.jpg[/IMG] Zobaczcie jakie on ma mądre oczy. [IMG]http://images1.fotosik.pl/144/01f8a89df7c96960.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/99/5af99005d104b175.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/135/99a45c4c0f43a4d1.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/135/23e38b4014d140d4.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/99/9da94078c1eba4ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/135/8ffefd8aecb56444.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/135/fdc412bfb584b767.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/144/92928e7180f0b8e3.jpg[/IMG] Czyż on nie jest śliczny? [IMG]http://images3.fotosik.pl/135/55370aac74575242.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/135/a69f07348e93ed19.jpg[/IMG]
  20. O godzinie 14.32 Łapek dotarł do Psiego Losu. [IMG]http://images1.fotosik.pl/144/7b1902b70ca22b8f.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/135/32ef7d161396dc11.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/135/319641cb9b16cd7e.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/135/dda3743c1f3ac6b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/135/a04b8162445073f5.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/135/6ed07dfede8ffb4f.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Maupa4']Nie martwcie się o linoleum, wykładziny i co tam jeszcze wymyślicie :) - ja to wszystko zorganizuję i zawiozę Neris (umówię się z Agnieszką i ona mi powie co potrzebuje).[/QUOTE] Super. Wielkie dzięki. Wymiziałam dzisiaj Łapka.:multi: On jest cudowny,:loveu: piękny i taki przestaraszony.:-( Nareszczcie zaczął się lepszy rozdział w jego życiu. Pewnie niedługo będzie już w Psim Losie. Pan Janusz obiecał zrobić mu nowe zdjęcia. Czekamy też na opinię chirurga z Psiego Losu. Łapek niestety nie ma czym merać, a ogonek był taki piękny i puchaty... ale on cały jest piękny i ma takie mądre, ale smutne oczy.:roll: Panie Januszu jeszcze raz bardzo dziękuję. :Rose::Rose::Rose:
×
×
  • Create New...