[quote name='Rybka_39']Osoba która o niego pytała zamilkła.
:roll:
Ale warto wiedzieć na przyszłość.
Alegratka wygasła, tzn wyrożnienie wygasło jakby ktoś chciał mogę podać kodzik[/quote]
Dobrze byłoby w ogłoszeniach podawać telefon i mail do Ediiiiiiii.
A o co chodzi z tym kodem?
I w ogóle co słychać u Tango? Prosimy o wieści.
Zdjęcia Fety przepiękne. Te jej niewidzące oczy wyglądają tak niezwykle na zdjęciach. Doddy, czy nikt nie interesuje się Fetą? Z tego co pisałaś, jest naprawdę bezproblemową suczką.
Zosiu, to już Twój wątek, więc myślę, że możesz umieszczać bezkarnie zdjęcia swojego ogrodu, niekoniecznie z Barrym:)
A ta historia z okiem - masakra. To dobrze, że już lepiej.
Ale fajowo!!!!! :smilecol:
Kochany piesek, wreszcie ma swój domek!!!!:sweetCyb::sweetCyb::klacz::klacz:
I co, i co, wiecie coś więcej???:multi:
Bądź szczęsliwy piesku:cunao:
[quote name='stonka1125'] inni buczą nabzdyczeni że jak to taki groźny pies bez kagańca,z takimi nie rozmawiamy i obrazamy się[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Stonka, a Płatka o której wspomniałaś to u Was na DS czy DT?
Przepraszam ale nie doczytałam.:oops:
[quote name='stonka1125']dzieki bahlsa :loveu:wiesz za co:lol:
po wszelkie info o bibisiu zapraszam na pw;)[/quote]
A nie możesz tu na wątku chociaż ogólnie napisać, czy jest jeszcze w schronie czy w DT?:razz: Bez podawania szczegółów, jeśli nie chcesz.;)
Przepiękne zdjęcia. Zobaczcie ile od zdjęcia zależy w ogłoszeniach. Nawet "nieciekawy" pies może dzięki dobrym zdęciom przykuć czyjąś uwagę. Zdumiewające:)
[quote name='ronja'] on nie może nacieszyć się człowiekiem.[/quote]
A jak w schronie w ciemności go wypatrywał?
[B]Ronja[/B], jak dobrze, że on już u Was...
A jak słucha, jak przekrzywia główkę:)
Ależ zadowolony, chyba uwielbia spacerować. Pięknie tam macie, [B]Ronja[/B]. W sam raz na wycieczki:) Szkoda, że Juryś nie może tego zobaczyć...