[quote name='brazowa1']Iwlajn :) nie ma nowych psow,ktore przychodza do jego boksu :)
po cichutku powiem,ze w ten weekend bylo 68 psich dusz w schronie
68??:crazyeye:
Jak Wy to robicie?:crazyeye:
Mówiąc nowe psy, miałam na myśli to, że on z Gołębiewem od lat w schronie, psy które pamiętam z jego boksu- Baks i Wigor poszły do domu, więc później nie dokoptowali im nikogo? Oni we dwójkę tylko w boksie?