Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. oby dziś znalazł się najlepszy domek dla Cudaka-Elka!!!
  2. Munia była dziś u doktora Garncarza. Jak dobrze, żeśmy ją zabrali ze schroniska - dzięki temu być może uda się zachować to oko. Lika napisze dokładnie i fachowo co powiedział pan doktor - najgorsze jest to, ze bez leczenia to oko może sie rozlać - aż mnie ciarki przechodzą. Munia dostała silne leki i za 3 tygodnie mamy się pokazać. Pan doktor nie policzył nam za wizytę!!! a to moja kochana laleczka - cieszyła się jak przyjechałam do lecznicy!!!!! [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6894/musiakd7.jpg[/IMG]
  3. polecam dr jagielskiego _ onkologa
  4. Pierwsza strona uaktualniona. Wątek śledzę po cichu. Z tego co wiem, Mopcia nigdy nie miała allegro, ani żadnych ogłoszeń, bo było za wcześnie
  5. ja polecam Baritus, ale pewnie za daleko Was (Bemowo i Gocław)
  6. już (zmienic cos, doadać coś?) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=195622716[/URL] (nie pisałam,że był postrzelony, bo takie rzeczy ludzi zniechęcają - jest zdrowy - to najważniejsze)
  7. polecam, szkolenie to super sprawa!!!!!!
  8. Bajo wygląda prawie jak Czesiek!!!Śliczny jest
  9. zapomniałam napisać - p. Beata ma dwie gadające papugi. Klara podobno zaczęła szczekać (piskliwie jak Munio) i woła Munieczku!!!!
  10. Munio był dziś szczepiony na wirusówki. zniósł zastrzyk bez mrugnięcia oczkiem. w ogóle był bardzo grzeczny, tylko w poczekalni myślał, ze jestem jego mamą i cały czas wtykał nosek pod kurtkę w celach spozywczych:cool3: . a jak urósł :loveu: - nie widziałam go tydzień i jest kolosalna różnica - wydłużyły mu się łapcie. za 3 tygodnie ma być wścieklizna ps. Malagos, Munia jednak jazgocze:razz:
  11. trzymam kcuki, by domek się znalazł (a ja sobie w myslach nazywam go nie rudasek, tylko Elek)
  12. Dzikuska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59027&page=18[/URL]
  13. Fonka, ja chodziłam najpierw do dr Jagielskiego na Białobrzeską (jak było podejrzenie nowotworu), a super pan doktor chirurg jest na Ursynowie - Igusie znają adres (gdzieś na Belgradzkiej)
  14. mogę zrobić, ale fotki potrzebne to może niech Fela wysle komuś na maila i ten ktoś wstawi? tzn mogę ja wstawić
  15. niedługo, nie bedzie mogła wskoczyć na krzesło:diabloti:
  16. już się nie gniewam na Łapciuchę, bo jak wczoraj wróciłam do domku, to ona miała minę jakby znowu coś przeskrobała i patrzyła tak na mnie, że jej obiecałam,że na pasztet nie pójdzie. wczoraj spadła jemioła ze ściany, sznureczek pękł, któreś z nich rozwłóczyło takiego suszonego wiechcia po podłodze, a Łapciucha chyba myslała,ze ja pomyslę, że to ona zwaliła sama ze ściany
  17. Justynko, on jest tak piękny, że gdybym tylko mogła to bym go zabrała!!!!
×
×
  • Create New...