Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. dzwoniłam przed chwilą - ma się trochę lepiej, merda ogonkiem jak się do niej mówi, troszkę je. oczko jednak boli, przeważnie jest zamknięte. Jutro jadę do laleczki, to ją wycałuję Munia tęskni za synkiem - szuka go, papuga nasladuje płacz Munia i Munia ciągle pamięta swojego synka.
  2. auraa, dzieki bardzo za pomoc mam chętną fajną dziewczynę na Munia. wcześniej był u niej pies ze schronu z padaczką - przeżył u niej 10 lat. tfu tfu nie zapeszać
  3. [quote name='gdgt']Jest dom dla szczeniaka, który wyrośnie na małego psa, płeć obojętna. Dom niesprawdzony, pod Warszawą, mogę podać nr telefonu. Pies będzie mieszkać w domu.[/quote] gdgt, podaj mi namiary. gdzie dokładnie dom?
  4. Bardzo chcę podziękować lice, ze zajęła się Munią i Muniem teraz. Mały musi znależć tymczas do jutra. U liki nie może zostać.
  5. [quote name='lika'][SIZE=4][COLOR=red][B]Bardzo proszę o pomoc. Potrzebna jest osoba, która mogłaby wziąć na tymczas dwumiesięcznego szczeniaka Munia. Jego mamie "wypłynęło" dziś oko. Stan jest ciężki. Musi mieć bezwzględny spokój. Trzeba odizolować od niej szczeniaka. Mały dzisiejszą noc spędzi u mnie, ale nie może zostać dłużej niż do jutra. [/B][/COLOR][/SIZE][/quote] ja też bardzo proszę. biedna Munia
  6. Pani Beata nie było dziś w domu kilka godzin - jak wróciła - oko całe czerwone, ona go nie zamyka i chowa się po kątach
  7. Bardzo proszę o pomoc.z Muni okiem jest źle potrzebny transport na już do dr Garncarza
  8. Bardzo proszę o pomoc!!! Z Muni okiem jest kiepsko, trzeba ją jak najszybciej zawieźć do dr Garncarza. Pani tymczasowa też pojedzie jako opieka. Ja nie mogę jechać.
  9. littlemy - Twoje gadzety jeszcze do mnie nie dotarły dam maskotki od Magdarynki i ludwy, duperelki od Igusi, Magdarynki, ludwy, OlimpiiK i EwelinyJ (chyba nikogo nie pominęłam) - niektóre są cenne, ale same ocenicie
  10. [quote name='esperanza']Z Liką wymyśliłyśmy loterię dla dzieci na niedzielnej imprezie. Proszę poszperajcie w domach, może znajdziecie jakieś nieduże przedmioty w dobry stanie (nie mogą być zniszczone) które by się nadawały na nagrody. Nadal brakuje osób do prowadzenia stoiska i problem sam się nie rozwiąże, dlatego proszę poświęćcie te 3-4 godziny dla stowarzyszenia i przyjedźcie do Powsina.[/quote] ja dziś lice przekażę bazarkowe gadżety, które nie schodzą wcale, a na loterię w sam raz się nadadzą
  11. o matko, biedny Szaman... trzymam kciuki by wyzdrowiał
  12. allegro poprawione - mam nadzieje, ze teraz ktoś się skusi
  13. ja niestety znowu nie bedę mogła być:shake:
  14. wczoraj Bingo (Munio nasz kochany) zaliczył pierwszy swój spacerek!!!
  15. moje sunie też na początku "bawiły się", trwało to kilka dni. potem nastał spokój, czasem na siebie warkna,ale bez pokazywania zębisk. nie kochają się, ale są ze soba zżyte. dla jedynaczki drugi pies to zawsze szok. Pysia jak przyszedł do nas Karmelek była smutna i się obrażała, schodziła z drogi jak Meluś się przepychał do nas. po jakimś czasie przestała dawać się przepychać i zaakceptowała w pełni, ze ma braciszka:loveu:
  16. sliczny uśmiechniety Maniuś!!!!!!
  17. a ja dziś myślałam rano o Was (przejeżdzając pod Waszym domkiem)
  18. a jak się czuje bezjajeczny Fin?
  19. ja chcę fotki z tych harcy!!!!!!
  20. śliczna sunka!!!Mysza bedzie tęskniła, jak mamała pójdzie do swojego/nowego domku...
  21. zawsze raźniej we dwoje (lub we dwie...)
×
×
  • Create New...