[quote name='Wilejkaros']Ronja Kochana,
Munio cudny. Munia piękna. Papugi i kocury super.
Mam dla Ciebie torbę taką niebieską z logo Stowarzyszenia. Postaram się przybyć w końcu do Ciebie do szkoły w poniedziałek . Ufff![/quote]
a nie mówiłam, ze są cudni i wyjątkowi:loveu:
w pon jestem od 8 do 12.40, daj sygnał, to wyjrzę. super, ze pamietałaś o Torbie!!dziekuję:p