-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Ciuciu z Melusiem znowu uciekli pod siatką:mad: . Rano "pilnowała" ich moja mama, ja jeszcze spałam. Przeczołgali się pod siatką i uciekli na łąkę. Więc ja rozczochrana w koszuli nocnej lecę na ta łąkę i widzę zadowolonych moich psiuszków,jak lecą w moją stronę. Pochwaliłam, ukochałam. Bartek powiedział, by ich wziąć na smycz, ja ,że nie, niech sobie pobiegają jak są tacy grzeczni i ... pobiegli:diabloti: :mad: . Poleciała za nimi Pysia (moja Pysia,która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła), wołałam (darłam się) - żadne się nie obejrzało:placz: . To poleciałam - trawa mokra po pas prawie, pokrzywy i krowie placki (Neris chyba Cię przebiłam). W końcu ich dorwałam na skraju wsi. Cała trójka przeszczęśliwa:diabloti: Prowodyrem ucieczek jest Ciuciu niestety. Dałam jej ostatnią szansę - spuściłam ze smyczy tuż przy furtce, by zobaczyć, czy sama wejdzie. Oczywiście poleciała sobie w krzaki i tylko dzięki najsłodszym słówkom, jakie mogłam z siebie wydobyć, wróciła (tata mój dziwił się po co ja tak "piszczę" do Łapciuchy niedobrej:roll: ) Potem już wszyscy byli bardzo grzeczni:loveu:
-
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
chyba jutro... -
[quote name='gdgt']Dziś też od rana mam telefony, jednak hasło "owczarkowata sunia" działa... Dzwonił Pan, który kiedyś podjechał do Ostrowii po Kapitana. Widział zdjęcia Figi i bardzo mu się spodobała. Zapowiada, że w weekend chciałby podjechać i ją obejrzeć.[/quote] trzymam kciuki bardzo!!!!!
-
szkoda mi psiny, ale nie mam jak pomóc:shake: Karolina (Igusia), która nie ma teraz warunków, by sama to napisać, dała mi namiar na pana chętnego na niedużego kudłatego psa. mamy coś w tym stylu??dom podobno dobry. pan ma dwa onki (suka po sterylizacji), które bardziej mieszkają na zewnątrz. odszedł im piesek taki bardziej domowy i chcą niedużego (płeć obojętna) do kochanai, spania w łóżku i rozpieszczania.
-
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ronja replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
bo zdjęc jak nie było tak nadal nie ma... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
ronja replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Jakiś czas temu zrobiłam zestawienie bazarkowe wpłat na konto naszego stowarzyszenia NICZYJE. Zauważyłam brak wpłaty od Daga27. Kontakt z nią przez pw był dosyć oporny - miała sprawdzić wpłaty z męża konta i jakieś tam. Generalnie mało się odzywała. Na moje kolejne zapytanie co z wpłatą, przyznała,że pieniędzy nie wpłaciła (było to 11.07) i wpłaci następnego dnia. Do tej pory wpłaty 26zł nie ma. Proszę wpisać ja na listę do wyjaśnienia. Również Iczing nie wpłaciła za bazarek, ale czekam już na wpłatę i wierzę,że wpłata bedzie.