-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ronja replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
cena zależy od masy ciała, a Imeczka taka tęgawa dziewczyna jest chyba... spytaj KingiW - ona ma chody w jednej lecznicy -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Drutka bedzie miała sterylkę w czwartek. załatwiłam znizke, ale pani właścicleka chce być anonimowa. Drutka ją oczarowała (wcale się nie dziwię:loveu: ), pani dała 4 świńskie ucha dla Drutki i moich psiuchów i nie chciała pieniędzy. I zadzwoniła do domku, gdzie odszedł niedawno pies w typie Drutki. Domek dobry ( z opowiadań). I może się uda, ciii... -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Drucia już tylko w nocy leje, ale malutką kałużę. na spacerkach robi co trzeba :multi: (tfu tfu). tylko ja już tych spacerków mam po dziurki w nosie. chodzę na 3 tury po 3 razy dziennie. ledwo wrócę z 3 spaceru porannego, zaraz muszę odbębniać popołudniowe:roll: .(no, ale sama przecież chciałam) Karmelek chorutki. wyrzygał już 5 razy (w tym na nasze łóżko i 2 psie posłania). jak nie spaceruję z psami, to sprzątam zaszczane lub zarzygane koce, narzuty, poduszki:-( -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Łapka z Pysią są obrażone na mnie, ze przyniosłam Drutkę. Pysia spi po stronie Bartka, a nie koło mnie:-( , ale wiem,że jej przejdzie. Wczoraj obrażalskie nie zrobiły siku wieczorem na spacerze, bo poszlismy całą czwórką, to im się nie dziwię, że naszczały. Martwię się tylko Karmelekiem, bo na spacerze znowu narzygał. W domu to było niestrawiony ryż z marchewką i sercami kurzymi, na dworzu już takie z lekka przetrawiona. Ma jasne dziąsła i ciepły nosek. Nie wiem juz, czy ja nie przesadzam. Dałam mu teraz garstke suchego, jak porzyga, to jadę do weta. Bartek Druciaka polubił, posprzątał wszystkie siki i rzygi. Jest kochany i chyba mnie nie spakuje -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
stan z nocy: 3 x siku (Bródka, Pysia i Łapka) 2 x rzygi (chyba Karmel) :-? :grab: :wallbash: :eek2: :flaming: :bigcry: -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
właśnie wróciłyśmy od weta. Drutka nie ma świerzba:multi: . Ma bakteryjne zapalenie uszu:-( . Drożdzaki są,ale mało. Druciak dostał kropelki (kuracja na 10dni). Dostała też steryd, bo cały czas wygryza dziurę w ogonku i nóżkach. Lika dziś romawiałam z kierownikiem lecznicy - najprawdopodobniej zgodzą się na zniżkę, ale jutro na 18 idę do właścicielki. Nie wiem czy jest sens, byś się fatygowała tak daleko (choć nie ukrywam byłoby mi raźniej). Za sterylkę Drutki chcieli 270zł, idę utargować na 200zł szwem rozpuszczalnym. Jak tu się nie uda, to za 9 dni wraca Igusiowy chirurg i u niego ciachnę Bródkę. zależy mi na czasie, bo jak jest w ciązy, to każdy dzień na wagę złota -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
no, jesli jest w ciązy to na pewno:cool3: LittleMy, dostałaś moje wczorajsze pw?? -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
szkieletorek, strasznie rzuca się na jedzenie. -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8038/dscf1929jd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7042/dscf1930pu6.jpg[/IMG] -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3430/dscf1931aa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1427/dscf1925wy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1812/dscf1927eo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5972/dscf1928ys3.jpg[/IMG] -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
w ogóle po porannej kupie (to mogłam wybaczyć) i siku zupełnie ją zignorowałam i poskutkowało. odczekałam 5 godzin i poszłysmy na spacerek. kupka była od razu, siusiu też . dałam nagródki, wygłaskałam. Druciak bardzo mądra jest. nauczyła się robić siad. wczoraj już zaczynała łapać o co chodzi, dziś robi od razu. boi się duzych samochodów, boi się obcych ludzi, którzy chcą ją głaskać i boi się Łapciuchy:razz: (tzn szanuje starszą koleżankę) [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6469/dscf1922sc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/149/dscf1923tb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4715/dscf1924kb9.jpg[/IMG] -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
była dziś kupa (na dworzu:multi: ) całkiem ładna. będę ją obserwowac. do weta pójdziemy wieczorem, bo to kawałek, a Bartek zabrał samochód. termometru nie mam. ona nosek ma cały czas ciepły,ale apatyczne nie jest. wręcz przeciwnie (jesli jeszcze jedzenie jest na horyzoncie, to już w ogóle:evil_lol: ) -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
myślę,że za 2 tygodnie zrobimy im osobne allegro. zobaczymy. auraa, czy w allegro dać też Twój nr telefonu? -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ronja replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: nieźle. najważniejsze, ze już to macie za sobą -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
to tak na razie [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=220829787[/URL] -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
zrobię im allegro zbiorowe na razie na kogo dawać kontakt? -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
ja już nie wiem, czy ona jest nienauczona czystości czy ma chory pęcherz. wczoraj przyłapałam ją w trakcie sikania na Karmelka kocyk, nakrzyczałam, wzięłam na spacerek, było duże siku i nagródki. wstałam po 5 to ona od razu zrobiła siku w pokoju (po 8 godzinach):roll: . znalazłam też brzydką kupę. nie wiem czy to od wczorajszego serka białego z żółtkiem. poprzednie dwie kupy (które też zrobiła w domu) były wzorcowe. boję się też czy ona nie podłapała parwo od szczeniaków z którymi jechała. mimo, iż była prawie miesiąc w schronie, nie była zaszczepiona na wirusówki -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
ja tylko chciałabym znać odpowiedź, dlaczego każdy nowy pies w naszym domu musi zaszczać nasze łóżko???:mad: :angryy: i kupę strzeliła Karmelkowi na kocyk:mad: