-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
we wrześniu/pażdzierniku bedę wyjeżdzała na 2 dni ze swoimi uczniami - wtedy jakbyś przyjechała wyspacerkować nasze psiuchy, byłoby super!!!!!!! -
co z szipkiem?
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
dziękujemy. sami jeszcze jesteśmy w szoku, ze tak wyszło. po telefonie od pani chętnej na Bródkę nogi mi się ugiłęy i się pobeczałam na myśl, ze maleńką Bródkę mam puscić w świat. Bartek jak to usłyszał, od razu powiedział "przecież jej nie damy" -
przeklejam Po konsultacji z moim mężem, doszlismy oboje do wniosku, ze już nigdy nie bedziemy domem tymczasowym dla żadnego psa, bo potem nie potrafimy rozstać się. Bródka miała widoki na dobry dom, niestety nasze serca i serduszko Drucikowe chyba by pękło przy rozłące. Może głupio robimy, al Bródki nie oddamy nikomu. Jej dom jest u nas. Nasze psy ją lubią z wzajemnością. I tak zawsze chcielismy mieć 4 psy... Wątek Łapci stanie się naszym wątkiem rodzinnym
-
przeklejam: Po konsultacji z moim mężem, doszlismy oboje do wniosku, ze już nigdy nie bedziemy domem tymczasowym dla żadnego psa, bo potem nie potrafimy rozstać się. Bródka miała widoki na dobry dom, niestety nasze serca i serduszko Drucikowe chyba by pękło przy rozłące. Może głupio robimy, al Bródki nie oddamy nikomu. Jej dom jest u nas. Nasze psy ją lubią z wzajemnością. I tak zawsze chcielismy mieć 4 psy... jeśli kogoś interesują dalsze nasze losy, to zapraszamy na wątek Łapci - nasz wątek rodzinny
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Po konsultacji z moim mężem, doszlismy oboje do wniosku, ze już nigdy nie bedziemy domem tymczasowym dla żadnego psa, bo potem nie potrafimy rozstać się. Bródka miała widoki na dobry dom, niestety nasze serca i serduszko Drucikowe chyba by pękło przy rozłące. Może głupio robimy, al Bródki nie oddamy nikomu. Jej dom jest u nas. Nasze psy ją lubią z wzajemnością. I tak zawsze chcielismy mieć 4 psy... jeśli kogoś interesują dalsze nasze losy, to zapraszamy na wątek Łapci - nasz wątek rodzinny -
nie mam jak pomóc a taksówka ile wyniesie?pamiętam, ze jak Muni oko pęło, to lika jechała z nią do weta taksówką (na rachunek stowa)
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
nie moge, czekam na kierownika budowy, mam z nim jechac na działkę pokazać mu co i jak. od 15 na niego czekam... a złośliwości sobie daruj -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
nie nadaję się na dom tymczasowy WCALE:placz: -
u nas tylko Pysia dostaje głupawy jak wracamy ze spaceru, rozpędza się wtedy i leci do Łapciuszki, łapie ją za ucho i zwiewa wyrywając mi rekę z barku. Co dziwne, Łapcia pozostaje niewzruszona. Siuńcia robi tak po kilka razy pod rząd, warczy przy tym i podskakuje. Pysia próbowała swoich szaleńśtw też na Druciku, ale Drucik tylko się wystraszył i schował za mnie
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
za pół roku, jesli nic nie stanie na przeszkodzie będzie dom na wsi. wtedy Drucik mógłby zostać za zawsze. pół roku to duzo i mało. od września będzie mi cięzko poświęcic tyle godzin na spacery z psami (w sumie teraz dziennie poswięcam na spacery około 4 godzin) -
czteropak różanego mydła...
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
to trzymam kciuki!!! -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
a co to za domek??