Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Bardzo dziekujemy!!! Grzybek miewa się dobrze, tzn bez wiekszych zmian. Pisałam wcześniej, ze miał próby wątrobowe, które nie wypadły dobrze. Nadal musi jeść Hepatic. W hotelu zostanie do adopcji lub do naszego bankructwa:(
  2. Hop!!!!! bardzo bardzo Ci dziękuję za wspieranie nas!
  3. hop! wielkie dzięki!!!!!!!!
  4. no nie mam - CHWILOWO:evil_lol: Trampek wygląda jak mała Bródzienka, a mała Mi jak mała Ciuciugowa:loveu:
  5. [IMG]http://www.dogz.az.pl/MalaMi/MalaMi2.jpg[/IMG] o jezu, jakie cudo:loveu:
  6. [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1258/s7zt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7709/s9xl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6551/s11dr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7616/s12le2.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5997/s5tk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9002/s6ss4.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1474/s8df6.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2153/s1mg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/5396/s2io0.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6628/s3um1.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2267/s4ge5.jpg[/IMG]
  9. ma za długie nogi w stosunku do reszty i jest długi. wychodzą mu te dłuższe kłaczki i z czarnego robi się pieprz z solą
  10. udało się, wstawię póżniej troszkę. choć większość zdjęć to np koniec ogona, bo Spike jest baaaardzo żywym psem i jeszcze jedno: Spike to okropny brzydal - wyciągnął się, ma długie nogi, wygląda jak szczurek:roll: patrząc jednak na sam pyszczek - to Spike jest ładny.tyle, ze nieproporcjonalny p. Beata nie może się go nachwalić jaki on mądry
  11. rachunek za leczenie fifi do dnia dzisiejszego to 799zł prosimy o wpłaty, same nie damy rady:( mamy pod opieką 24 psy... [B]Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt "NICZYJE" ul. Sielska 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974[/B] Fifi [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=278266191[/url]
  12. zaglada... czy duszek ma allegro?bo chyba nie rzuciło mi się w oczy. jesli nie ma, mogę wystawić z Niczyje (tylko tekst poproszę namiary i zdjęcia)
  13. no to wspaniałe wieści!!! kelly niech ci się szczęści!!!!!!!!!!!!!
  14. a my pozdrawiamy beagle:loveu: - ostatnio były od Was dwie wpłaty - ogromne dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. mogę teraz tylko czy mam sie bac???
  16. bardzo dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!!11
  17. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2998/f10qq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/922/f12jw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7180/f11zu0.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3020/f6iq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2834/f8ef4.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/5697/f9yd4.jpg[/IMG]
  19. fifi w lecznicy [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3808/f1th6.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7498/f2cb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1762/f4ou0.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9887/f3dp9.jpg[/IMG]
  20. a tu fifka z siemiatyckiej - cudna sunia, grzeczna, tylko wystraszona jak Magdarynka założy wątek, wkleję resztę zdjęć [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/4481/f1kz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/1846/f6rp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/6388/f12zr3.jpg[/IMG]
  21. intestinal je szaman - własnie zamówiłam mu worek. karma by sie przydała bardzo, bo drogie to cholernie. tylko kto by to zawiózł?
  22. ekstra Pimpuś!!! a jak chodzicie na spacerki??wszyscy razem, czy w turach?
×
×
  • Create New...