-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Ostrowskie teriery błagają o pomoc...- POMOCY W OGŁOSZENIACH !
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
śliczne są -
Ostrów Maz. Nutka i Czaria - obie juz w nowych domkach !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a to trzecie czarne, to kto??? jak wyslesz mi krotki tekst + kontakt, porobię ogłoszenia -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no to dużo zdrówka dla Sznureczka, niech mu się wiedzie w nowym domku!:multi: -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
Rudzia dziś w nocy miała atak padaczki z utratą świadomości i puszczeniem moczu. Był podobny do tego sprzed ponad pół roku. wyglądało to groźnie, Rudzia się nie ruszała, myśleliśmy, że to już koniec. :-( Dziś jest lepiej, jest żwawsza. wyniki krwi będą jutro i będziemy wtedy decydować o zmianie dawkowania lekow lub wprowadzenia luminolu -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kora']ronja, jakie to szczescie czasem popatrzec jak starowinka jest szczesliwa.[/quote] Rudzi znowu się pogorszyło:-( jakiś czas temu miała zwiększoną dawkę leków, pomogło, oddech stał się normalniejszy. od wczesnego rana dusi się, ma odruchy wymiotne i jakby zapadła się na pyszczku. jutro jedziemy do weterynarza -
[quote name='Murka'] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8062/rr4pz4.jpg[/IMG] [/quote] piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
-
[quote name='Murka']Roan wygryzł sobie kawał sierści aż do krwi u nasady ogona... Nie bardzo wiedzieliśmy dlaczego, ale prawdopodobnie dlatego że... stęknił się z TZem :razz: Przez kilka dni tylko ja zajmowałam się psami i właśnie wtedy zauważyłam ten wygryziony ogon u Roana... Poza tym co mnie zupełnie skołowało Roan przestał sam z radością wchodzić do swojego boksu (zazwyczaj tańcował przy boksie i czekał tylko aż mu się otworzy), musiałam go zachęcać... Dopiero jak TZ zaczął się znów nim zajmować, to wszystko wróciło do normy :razz: Ogon przemyliśmy riwanolem i wygląda jakby się tam nic nie powiększało... Czy mógłby to robić z tęsknoty? Wydaje się to mało prawdopodobne, ale on TZa uwielbia (z wzajemnością zresztą ;) ), tylko jego się słucha, a jak go zobaczył po tych paru dniach "nieobecności" to mało go nie zalizał... Ech... Gdyby nasz Borysek go zaakceptował... Ale to jest nierealne :shake:[/quote] Biedny Roan, bardzo się z Wami zżył:roll: w poprzednim hotelu zajmowala się nim kobieta, na mężczyzn warczał podobno
-
[quote name='idusiek'][B]no, [COLOR=royalblue]esperanza, owca[/COLOR] - gratuluję wystepu w TVN ze szczeniakami - szkoda, tylko, że - jako preszes* stowarzyszenia Niczyje - ostrowskim szczeniakom pozwalasz od 2 dni umierać na parwo, nie chcąc udzielic im pomocy jakiejkolwiek i blokując środki na koncie zbierane właśnie na ostrowskie psiaki... :roll:[/B] [SIZE=1][COLOR=red]*Super działanie ! Brawo Pani Prezes ! a beam6 i jayo stoją dumnie obok i klepią Cie po ramieniu za dobrze wykonane zadanie, dopisując przy tym kolejne warunki i cesje do naszej [B]dżentelmeńskiej umowy rozstania[/B]....rzy*** mi się chce taką farsą w jakiej biorę udział...[/COLOR][/SIZE] :angryy:[/quote] [url=http://pies.onet.pl/17213,20,28,wirtualne_adopcje,artykul_poczytaj.html?drukuj=1]Onet.pl Pies[/url] ktoś baaaaardzo lubi afiszować się w mediach, szkoda tylko, ze to wszystko tylko czcza gadanina
-
[quote name='idusiek']a Niczyje nawet złotówki nie dołożyły do leczenia i psem się wcale nie zainteresowały :angryy: W schronie została jeszcze 5 małych....co robic? Skoro nie mozemy liczyć na żadną pomoc?????????? :-( strasznie mi przykro, biedny Chrupek, przynajmniej już nie cierpi a pozostałe szczeniaki niestey pewnie bedą koleżanki ze Stowarzyszenia Niczyje mają dziurawe sumienia, zbierają pieniądze pod haslem Ostrów Mazowiecka. wstyd:angryy:
-
[quote name='idusiek'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]PSY POD OPIEKĄ WOLONTARIUSZY SCHRONISKA W OSTROWI :[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]1.Zula ( hotel Teresin )[/FONT][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-zuzela-kto-pokocha-amstaffa-123011/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-zuzela-kto-pokocha-amstaffa-123011/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]2.Fusek ( hotel Teresin )[/FONT][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/rozpacz-amstaffa-ludzka-zabawa-123004/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rozpacz-amstaffa-ludzka-zabawa-123004/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]3.Frodo ( bezpłatny DT u Patia ) [/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dog-de-bordeaux-bardzo-potrzebna-pomoc-finansowa-123143/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dog-de-bordeaux-bardzo-potrzebna-pomoc-finansowa-123143/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]4.Pepe ( hotel Teresin ) [/FONT][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-prostu-pepe-przylepiec-ostrow-maz-124418/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-prostu-pepe-przylepiec-ostrow-maz-124418/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]5.Fazer ( płatny DT )[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrosniety-szczeniak-umiera-w-boksie-123134/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrosniety-szczeniak-umiera-w-boksie-123134/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]6.Sznurek ( płatny DT ) [/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaki-z-worka-szukamy-pilnie-ds-dla-sznureczka-126305/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaki-z-worka-szukamy-pilnie-ds-dla-sznureczka-126305/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]7.Jupiter ( płatny DT ) [/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-jupiter-musi-znalezc-nowy-dom-bo-pani-ma-nieuleczalna-alergie-126366/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-jupiter-musi-znalezc-nowy-dom-bo-pani-ma-nieuleczalna-alergie-126366/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [COLOR=#339966][SIZE=3][FONT=Times New Roman]8. Fajny vel Frugo ( nie ma wątku, hotel w Otrębusach )[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#339966][SIZE=3][FONT=Times New Roman]9. Dyzio ( nie ma jeszcze wątku, bezpłatny DT )[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#339966][SIZE=3][FONT=Times New Roman]10. Dżin ( nie ma jeszcze wątku, bezpłatny DT)[/FONT][/SIZE][/COLOR] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]11 - 15 szczeniaków (na razie - hotel w Otrębusach )[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczenieta-czy-wroca-do-schroniska-127235/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczenieta-czy-wroca-do-schroniska-127235/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]16. Chrupek ( obecnie w lecznicy całodobowej )[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-szczeniak-chrupek-pawro-4-pokaleczone-lapy-pomocy-127589/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-szczeniak-chrupek-pawro-4-pokaleczone-lapy-pomocy-127589/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]PSY POD OPIEKĄ STOWARZYSZENIA NICZYJE :[/SIZE][/FONT] [I][COLOR=#003366][FONT=Verdana]1.Fin (hotelik u Neris) [/FONT][/COLOR][/I][COLOR=#003366][FONT=Verdana] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-fin-z-chorymi-nerkami-zbieramy-na-hotel-leczenie-34413/?highlight=gdgt"][COLOR=#003366]Zagłodzony Fin z chorymi nerkami/zbieramy na hotel i lecz[/COLOR][/URL]enie [/I] 2.[I]Sed ( hotel w Teresinie) [/I] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sed-czeka-na-dom-juz-dwa-lata-34556/"][COLOR=#003366]SED czeka na dom już dwa lata [/COLOR][COLOR=#003366]([/COLOR][/URL] [/I] 3.[I]Grzybek-Roan ( hotelik u Murki- Krzemień) [/I] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzybek-vel-roan-piekny-rudy-puchaty-w-hotelu-u-murki-czeka-na-swoja-szanse-77086/?highlight=roan"][COLOR=#003366]Grzybek vel Roan piękny,rudy,puchaty w hotelu u Murki czeka na swoją szansę[/COLOR][/URL][/I] 4.[I]Stefan (hotel w Otrębusach) [/I] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-razy-byl-bliski-smierci-stefan-nie-mial-szczescia-znow-szuka-domu-104219/"][COLOR=#003366]dwa razy był bliski śmierci- Stefan nie miał szczęścia i znów szuka domu[/COLOR][/URL][/I] 5.[I]Morek (płatny dt u Gajowej) [/I] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/calkiem-niczyj-u-niczyich-staruszek-marek-z-marek-szukamy-domu-118330/?highlight=morek"][COLOR=#003366]Calkiem Niczyj u Niczyich - staruszek Marek z Marek - szukamy domu!![/COLOR][/URL][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=#339966][FONT=Verdana]6.[I]Leda vel Siena (bezpłatny DT z nadzieja na stały )[/I] [I][URL="http://www2.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111234&highlight=punio&page=10"][COLOR=#339966]http://www2.dogomania.pl/forum/showt...=punio&page=10[/COLOR][/URL][/I] 7.[I]Bronek (bezpłatny DT z nadzieja na stały ) [/I] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bronek-z-broku-domowy-pies-zywcem-jedzony-przez-kleszcze-ratunku-109864/?highlight=Bronek"][COLOR=#339966]Bronek z Broku - domowy pies, żywcem jedzony przez kleszcze. Ratunku!![/COLOR][/URL][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black][FONT=Verdana][B]TO CHYBA JAKAS KPINA I FARSA W JEDNYM, ŻE [COLOR=red][U]STOWARZYSZENIE NICZYJE NIE CHCE NAM POMÓC FINANSOWO Z PSIAKAMI W OSTROWI[/U][/COLOR], MIMO, IŻ MAJĄ JUZ TYLKO 5 PSÓW POD OPIEKĄ....BO DLA RESZTY - WSPÓLNIE Z INNYMI CHĘTNYMI NAM POMAGAĆ -ZNALEZLIŚMY DOMY [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][B]....[/B] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/quote] Fina opłaca gdgt, a Seda Milady Stowarzyszenie Niczyje - :angryy:
-
[quote name='idusiek']Czy ktoś mógłby odebrać rzeczy od Magdarynki i przekazac je np. Klaudynieale Ludwie ? * Wszystkie jesteśmy zabiegane z powodu ostatnich psich wydarzeń...:shake:[/quote] ja je mogę odebrać,ale po nowym roku, przekazać je mogę swoim rodzicom,a Ludwa by odebrała od nich. może tak być?
-
[quote name='kiiniaa']Domowy 10-15 PLN za dobę problem w tym że nie mam wolnego tymczasu domowego:shake:[/quote] jest na ochocie wolny tymczas za 15zł od sztuki + karma dla3 szczeniaków
-
[quote name='Ulka18']Strasznie to dziwne, ze taki piekny pies nie moze znalezc domu :shake: W ogole ostatnio duzo rzeczy mnie zadziwia negatywnie :-([/quote] czy on ma allegro? ja mu odnowię ogłoszenia
-
[quote name='idusiek']bez mamy są, małe: moze po 2-3 kg ważą, mają 3 m-ce.[/quote] jest dobry domowy tymczas dla 3, ale pieruńsko drogi (Ela wie)
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ronja replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ech, poruszyłas trudny temat... zalezy jakiej strony i czyjej strony... jedna to : [URL="http://www.niczyje.org.pl"]www.niczyje.org.pl[/URL] a druga ....się robi.... i owiana jest tajemnicą ;) [SIZE=1][COLOR=red]*Ale jeżeli chodzi o Melę to wyadoptowana została przez nas a nie stricte Niczyje :oops: ( to tak w telegraficznym skrócie ;) )[/COLOR][/SIZE][/quote] cieszę się,że Mela ma dom!!!! należy się jej bardzo!!!!!:multi: -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='LittleMy']Myszuś będzie promował sterylizację. choć na ulotce jest tak malutki, ze ledwo widoczny. juz niedluo beda ulotki wydrukowane. a co sie na fotografa naszczekal, ze smie chodzic po studiu :p mial fochy prawdziwej modelki :p[/quote] to ja poproszę taką ulotkę na pamiątkę:loveu: -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='LittleMy']nikt sie nami nie zachwycil ? :mad:[/quote] prześliczna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a co to będą za ulotki?????? -
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ruth']Dziś znów nim pomiotała trochę, pisku było na cały dom :roll:. Dzieciak zrobił się nieźle zuchwały i już chyba nie ma miejsca na Sombrze, którego by tymi igłami nie dojechał :lol:. Ale z drugiej strony u mojego sąsiada suka też teraz ma szczeniaki i właśnie wczoraj słyszałam taką samą akcję u nich, więc może to norma :niewiem:. [URL="http://g.imageshack.us/img228/m1dshoeyrtdog2.jpg/1/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/m1dshoeyrtdog2.jpg/1/w783.png[/IMG][/URL][/quote] (mogę pisać tylko przez cytat) sombra już zapomniała jak być mamusią.musi pewnie przywyknąć do szczeniaka i będzie dobrze:p -
[quote name='Murka']Zmiana planów ;) TZ jedzie jutro z Roanem i spotykają się z p.Przemkiem w połowie drogi :p[/quote] o rany, to kciuki
-
[quote name='esperanza']Ronja jestem w stałym kontakcie z Murką, na prawdę nie musisz się martwić o jego rozliczenia. Ustaliłam dziś z Szermanem, że czekamy do niedzieli. Jeśli tego dnia Roan pojedzie do nowego domu, to płatność będzie zrealizowana w poniedziałek. Jeśli Roan zostanie to zapłacę za okres do końca października.[/quote] owszem martwię się tym, bo mnie nie poinformowałaś i nie odpowiedziałas na moją prośbę o zapłatę za hotel Roana, więc reaguję stosownie do sytuacji. trzymam kciuki, by Roan wreszcie pojechał do swojego domu
-
[quote name='Murka']W oczekiwaniu na niedzielę, robię rozliczenie, bo dziś mija kolejne 30 dni Roana u nas... [B]Stan finansowy na dzień 24 wrzesień wynosił -68,50 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 300 zł hotelowanie 90 zł karma 15 kg [B]Razem: 390 zł[/B] -68,50 zł - 390 zł = -458,50 zł [COLOR=Red][B]Stan finansowy na dzień 24 październik wynosi -458,50 zł.[/B][/COLOR][/quote] Justyna (esperanza, p. prezes naszego stowarzyszenia) miała uregulować dług, prosiłam ją już prawie miesiąc temu